Close

Disain

Esteetiline sportlikkus
Broneeri proovisõit

Progressiivne välimus, kvaliteetne interjöör

TUCSONi elegantne ja progressiivne kujundus on lihtsalt revolutsiooniline. Viies modernse esteetika uuele tasemele, esindab see oma tahutud pindade ja dünaamiliste joontega linnamaasturite disaini tippu.

Meeleoluvalgustus

Salongi meeleoluvalgustus pakub 64 konfigureeritavat värvi ja 10 heleduse taset, et sobida iga meeleoluga. Valgusallikad asuvad keskkonsooli põhjas, telefoni juhtmevabas laadimispadjas ning uksetaskus.

Iluvõresse peidetud tuled

Tänu tipptasemel poolpeegeldavale tuletehnoloogiale on parameetrilised varjatud tuled peidus, kui need ei põle, ent sisse lülitades muunduvad iluvõre välisservad säravateks tiivakujulisteks elementideks, luues ainulaadse kõrgtehnoloogilise valgustussignatuuri.

Imeilus salong

Salongi elegantset lihtsust rõhutab segmendi juhtiva tehnoloogia sujuv integreerimine. Avasta täielikult kohandatava 10,25-tollise puuteekraani ja puutekonsooli digitaalne kogemus.

Avasta sportlik TUCSON N Line

Isikupärasta TUCSON oma stiili järgi

Vali kerevärv, mis sulle kõige paremini sobib. Soovi korral saad valida katuse jaoks teise värvi, et oma autole veelgi enam isikupära ja stiili lisada.

Vali oma lemmik

Salongi esteetika

Avatuse tunne tabab sind kohe sel hetkel, kui sisened TUCSONi peenesse ja ruumikasse interjööri ehk salongi. Siin kohtuvad harmooniliselt ruumikus, tehnoloogia ja teave.

Rool

Paremat haaret pakkuva ning suurema mugavuse nimel uute lülititega uus roolidisain kuvab ka stiilseid jooni juhikohale.

Panoraamkatus

Lase päikesel sisse paista ning naudi tuult juustes, kui avad oma TUCSONI lisavarustusse kuuluva panoraamkatuse luugi.

Elektroonilised käiguvahetuslülitid

Elektroonilised käiguvahetuslülitid on käepärase kasutamise tarvis ühendatud ergonoomilise paigutusega käetoega.

Peidetud tagumine klaasipuhasti

TUCSONon esimene Hyundai mudel, mis on varustatud peidetud tagumise klaasipuhastiga, mis kaob spoileri alla, kui seda ei kasutata.

Valuveljed

Saadaval on stiilsed 17″, 18″ ja 19″ valuvelgede komplektid.

TUCSON N Line

Tere tulemast sportlikuma vormi juurde

TUCSON N Line ühendab endas äärmiselt dünaamilise disaini ja täiustatud ühenduvuse autospordist inspireeritud N Line’i stiili ja hoiakuga. Sellel on elektrooniliselt kontrollitud vedrustus, mille kohanduv summutustehnoloogia pakub sõites täiendavat paindlikkust. See reageerib kiiremini ja tugevamalt nii kere liikumisele kui ka rooli keeramisele.

Esiosa

Eksklusiivne N Line’i esivõre, läikiv hõbedane põhjakaitse ja ristkülikukujuline N Line’i põrkeraud koos sportlike õhu sisselaskeavadega on vaid mõned erisused esiosas.

Külgvaade

Külgvaade rõhutab dünaamilisi proportsioone ja jooni saledama välimuse esiletoomiseks. N Line pakub läikivmusti küljeklaaside rõhutusi ja aerodünaamilist, tavamudelist pikemat uimedega spoilerit.

Tagaosa

Madalamat tagaosa rõhutavad üle tagaosa ulatuv punane reflektorriba ja difuuser. Agressiivne kaheosaline summutiots toonitab veelgi, et mudeli disainerid on võtnud rohkelt eeskuju võimsate autode maailmast.

Ainulaadsed 19-tollised N Line’i valuveljed

TUCSON N Line on varustatud tugevate ja sportlike 19-tolliste valuvelgedega. Parameetriline muster rõhutab nende geomeetrilist struktuuri. Neid täiendavad kerevärvi rattakoopa kaared.

Sportliku hõnguga ruumikas salong

TUCSON N Line’i uuendatud juhikoht on inspireeritud autospordist. Sportlikel N Line’i istmetel on N-logo ja punased kontrastõmblused ning need on ka uksepolstritel ja käetoel. N-disainielemendid on leitavad ka Shift-by-wire keskkonsooli kattel.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai hübriidautod
Loe lisaks

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid