Close

KONA Electric nüüd eriti soodsalt!

Kasutajasõbralik ja praktiline täiselektriline linnamaastur

KONA Electric on kompaktne SUV-mudel, mis sobib hästi igas suuruses peredele. Kuna auto sõiduaku on paigutatud ühetasaselt põhjakonstruktsiooni sisse, ei võta see ruumi salongi arvelt. Laadimispesa asub praktiliselt auto esiotsal – seega on laadima sõita väga mugav ja laadimiskaabel ei jää kunagi liiga lühikeseks.

Kõrgtehnoloogiline stiilne salong

Ruumikas ja mitmekülgne KONA Electric ei tee järeleandmisi ruumikuses, pakkudes sellist mahutavust, mida elektriautolt ei ootaks. Seega istu ja tunne end mugavalt – siin on piisavalt ruumi viiele täiskasvanule.

10,25-tolline digitaalne näidikupaneel

Parempoolne näidik kuvab nii elektrilise jõuülekandesüsteemi teavet, näiteks aku laetuse taset, kui ka energiatarbimist antud hetkel. Värvilahendus näidikul sõltub sellest, milline sõidurežiim on valitud. Valikus on Comfort, Eco või Sport.

Esmaklassiline Krelli helisüsteem

Vali, kas soovid linnas olla võrgus, või lülita internet välja, sõida maastikule ja keera muusika põhja. KRELLi kvaliteetne helisüsteem tagab suurepärase heli, et saaksid stiilselt rokkida.

Nutikas. Mugav. Ühenduses.

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega saad oma KONA Electricu kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid.

Kaugtulede automaatlülitus

Tuvastab vastutulevad ja samas sõidureas olevad sõidukid ning vahetab kaugtuled ümber lähituledeks. Kui sõidukeid enam ei tuvastata, aktiveerib süsteem taas automaatselt kaugtuled, tagades sulle parima nähtavuse.

Elektroonilised käiguvahetuslülitid ja seisupidur

Vali sõidu-, neutraal-, tagurpidikäigu ja parkimisasendi vahel, kasutades mugavalt paigutatud lüliteid keskkonsoolis. Samas asub ka elektrooniline seisupidur. Lisaks mugavusele ja kasutuslihtsusele tekitab see salongis juurde ka lisaruumi.

Tahavaatemonitor

Standardvarustuses olev tahavaatemonitor võimaldab paremat nähtavust parkimisel ja sõitmisel. Vaid nupuvajutusega saad suurel puuteekraanil näha, mis täpselt toimub sinu taga – ka siis, kui sõidad.

Nutikas tehnoloogia intelligentseks sõitmiseks

Suurenda KONA Electricuga sõites oma sõiduulatust, kasutades regeneratiivpidurdamist, mis laeb akusid, kui elektrimootor sõidukit aeglustab.

 

Tehnilised andmed

Hinnad ja tehnilised andmed

Swedbanki Liisingu eripakkumine

Kaks esimest aastat on intress 0% + 6 kuu euribor. Hiljem rakendub intress 1,49% + 6 kuu euribor.

Küsi pakkumine