Close

KONA Electric

Täiselektriline
Hyundai edasimüüjad

100% elektriline linnamaastur

Ühe laadimisega lubatud 484 km sõiduulatus kasvab vaid linnas sõites 660 kilomeetrini* ning selle rohke turva-, ühenduvus- ja mugavusvarustus aitavad sul oma tulevikust parim kätte saada.

39/64 kWh

Saadaval kahe jõuülekandesüsteemiga: 39,2 kWh akuga (sõiduulatus 305 km) või 64 kWh akuga (sõiduulatus 484 km).

Tipptasemel ühendatud mugavus

KONA Electric on nüüd saadaval Bluelinki rakendusega*, seega võid kaugjuhtimise teel lukustada uksed, kontrollida aku laetust või soojendada külmal talvel salongi enne sõidu alustamist.

204 hj / 395 Nm

Välkkiire paigaltvõtuga tänu 395 Nm pöördemomendile, mille annab täiselektriline jõuülekandesüsteem, kiirendab see sportlik linnamaastur 0–100 km/h vaid 7,9 sekundiga.

Ohutus

Hyundai SmartSense’i, meie tipptasemel täiustatud juhiabisüsteemiga KONA Electric on sinu suurema meelerahu huvides varustatud kõige moodsamate turva- ja sõiduabisüsteemidega.

Loe lähemalt ohutuse kohta

Kohandatav regeneratiivpidurdamine

Suurenda KONA Electricuga sõites oma sõiduulatust, kasutades regeneratiivpidurdamist, mis laeb akusid, kui elektrimootor sõidukit aeglustab. Regeneratiivpidurdamise tugevust saad ise valida rooli taga asuvate käiguvahetuslabade abil.

Loe lähemalt Hyundai elektriautode kohta

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Kõikidel Hyundai mudelitel on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii. Lisaks on hübriid- ja elektriautode kõrgepingeakudel 8-aastane 160 000 km läbisõidupiiranguga garantii.

Hyundai garantii

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Vaata lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Lisavarustus
Vaata lähemalt