Close

Omadused

Suutlikkus ja mugavus samas paketis
Broneeri proovisõit

Tipptasemel tehnoloogia ja turvavarustus

Hyundai TUCSON kuulub vaieldamatult keskmise suurusklassi linnamaasturite tippu. Näiteks suunatule sisselülitamisel näitab küljepeeglisse paigaldatud kaamera näidikuplokis vaadet tahapoole jäävale piirkonnale vastaval auto küljel.

Jõudlus Ohutus Mugavus Ühenduvus

Multi-Air Mode’i tehnoloogia

Sinu kaassõitjad saavad nautida esi- ja tagaistmete istmesoojendust ning ka Multi Air Mode’i, mille märkamatud õhutusavad loovad salongis meeldivama keskkonna.

Ühenduvus

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega saad oma TUCSONi kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid.

Mugavus

Nutikad funktsioonid, nagu istmete kaugjuhtimisega kokkuklappimine, teevad kauba laadimise kiireks ja lihtsaks. Ning nutikas esiistme liigutamise seade annab sulle kaassõitja istme üle lihtsa kontrolli.

Jõudlus

TUCSONI jõudlus ja ökonoomsus

Võid valida nelja eri jõuallikaga versiooni vahel – valikus on turbolaaduriga bensiinimootor, bensiinimootoriga 48 V kerghübriid, täishübriid ja isegi pistikhübriid.

Pistikhübriid Hübriid 48 V kerghübriid Bensiin

Pistikhübriid

Elektriline, kui seda soovid. Bensiinimootoriga, kui seda vajad. Pistikhübriid on saadaval 1,6-liitrise T-GDI Smartstream-bensiinimootori ja 66,9 kW elektrimootoriga. Suurim võimsus on 265 hj ja suurim pöördemoment 350 Nm.

Hübriid

Elektrifitseeriv ökonoomsus. Hübriidmudeli jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mida toidab 1,49 kWh liitiumioon-polümeeraku.

48 V kerghübriid

Säästa 48 V kerghübriidsüsteemiga kütust ja vähenda heitgaase. 48 V kerghübriidsüsteem toetab sisepõlemismootorit kiirenduse ajal täiendava pöördemomendiga.

Smartstream-bensiinimootor

Bensiinimootor. 1,6-liitrine T-GDi-mootor on varustatud CVVD-tehnoloogiaga, mis optimeerib mootori jõudlust ja kütusesäästu, olles samas ka keskkonnasõbralik.

Lumi? Liiv? Muda? Ei mingit probleemi. Maastikurežiimide valik võimaldab mugavalt vahetada sõidurežiime, et optimeerida jõudlust ja nelikveo seadeid erinevate sõidutingimuste jaoks. TUCSONI uuenduslik HTRAC™ nelikveosüsteem pakub optimaalset juhitavust ja jõudlust kurvides.

Ohutus

Klassi parim turvavarustus ja juhiabisüsteemide pakett

TUCSONil on klassi parimad arenenud juhiabisüsteemid ja paljude uuenduslike funktsioonidega aktiivne turvavarustuse pakett.

Kiirteel sõidu abisüsteem

See juhiabisüsteem ühendab sõiduraja jälgimise abisüsteemi ja navigeerimispõhise intelligentse isekohanduva kiirusehoidiku, kasutades andureid ja kaardiandmeid, et tagada ohutu sõitmine ja reguleerida sõiduki kiirust automaatselt piirkiiruse alal.

Pimenurga jälgimismonitor

Nüüd on TUCSONi digitaalnäidiku ekraanil nähtavad vasak- ja parempoolsed tahavaated. Kaamerad lülituvad tööle, kui reavahetusel lülitada sisse suunatuli.

Suurem ohutus tänu 7 turvapadjale

Seitsme täiustatud turvapadja süsteemiga varustatuna on sel esimese istmerea keskne külgturvapadi, mis on selles segmendis ainulaadne. See ei lase eesistujatel üksteisega kokku põrkuda, minimeerides tõsiste vigastuste riski.

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Süsteem pidurdab automaatselt, kui tuvastab eessõitva auto ootamatu pidurdamise või sõiduki ees oleva jalakäija või ratturi. Nüüd on seda täiendatud ristmikul pööramise funktsiooniga, mis aitab ära hoida laupkokkupõrke ristmikul vasakpööret tehes.

Mugavus

Suur rõhk mugavusel ja käepärasusel

Nutikad funktsioonid, nagu istmete kaugjuhtimisega kokkuklappimine, teevad kauba laadimise kiireks ja lihtsaks. Ning nutikas esiistme liigutamise seade annab sulle kaassõitja istme üle lihtsa kontrolli. Sinu kaassõitjad saavad nautida esi- ja tagaistmete istmesoojendust ning ka Multi Air Mode’i, mille märkamatud õhutusavad loovad salongis meeldivama keskkonna.

Multi-Air Mode’i tehnoloogia

Esmakordselt Hyundai sõidukis kasutatav Multi-Air Mode’i tehnoloogia koosneb nähtavatest ja märkamatutest kliimaseadme ja soojenduse õhutusavadest, mis loovad salongis õrnema õhuvoolu abil meeldivama keskkonna.

Soojendusega ja ventileeritavad istmed

Suvel jahedad. Talvel soojad. Juht ja kõrvalistuja saavad nautida lisavarustusse kuuluvaid soojenduse ja ventilatsiooniga istmeid. Samuti on soojendusega istmed saadaval tagaistujatele.

Esmaklassiline Krelli helisüsteem

Esmaklassiline Krelli helisüsteem tagab kaheksa optimaalselt häälestatud kõlari ja bassikõlariga imelise ja jahmatavalt realistliku helikvaliteedi.

Täisvaatemonitor

Kitsas parkimiskoht? Väike autopesula? Pole probleemi. TUCSONi täisvaatemonitor muudab kitsastes kohtades manööverdamise lihtsamaks ja ohutumaks.

Elektriline iseavanev tagaluuk

Naudi lihtsat pagasi laadimist. Pagasiluuk avaneb automaatselt, kui nutivõtme lähedust tuntakse 3 sekundit järjest – see on eriti praktiline, kui poest väljudes on mõlemad käed kinni. Veelgi enam – avanemise kõrgust on võimalik seadistada sinu eelistuse järgi.

Ühenduvus

Tipptasemel ühenduvus liikudes

Loomulikult on TUCSON uuendatud ka selliste tipptasemel ühenduvusfunktsioonidega nagu Bluelink®-i ühendatud autoteenused, mis lubavad sul oma autot nutitelefoni teel juhtida. 10,25-tollise* suure ekraaniga navigatsioonisüsteemiga on kaasas tasuta viieaastane Hyundai Live-teenuste tellimus.

Hyundai Bluelink®

Juhi oma autot telefoni teel. Bluelink® pakub sujuvat ühendusvõimalust ja nutikaid funktsioone, mis teevad sinu autosõidu veel mugavamaks.

Kõik Bluelink®-i rakenduse ja teenuste kohta

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Loe lisaks

Hyundai  hübriidautod
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid