Uus erimudel Hyundai i30 Wagon Fresh Plus

 

 

Välimus

UNIVERSAALI ÜMBERSÜND

Täielikult ümberkujundatud ja kaunilt vormitud Hyundai i30 universaal teeb silmad ette kogu klassile.

Loodud sind iluga ümbritsema

Uhiuue i30 universaali pilkupüüdev välimus annab tunnistust täpselt vormitud pindadest ja unikaalsetest disainielementidest.

Voolujooneline. Tasakaalus

Hõbehallid katusereelingud rõhutavad katuse ahenevat kuju, nii et auto omandab stiilse ja atleetliku välimuse.

Täis-LED-esituled

Hea väljanägemine ja parem nähtavus. Sõltuvalt vastu- või eessõitvatest autodest lülitab see automaatselt kaugtulesid välja ja taas sisse. See tagab sulle maksimaalse nähtavuse teisi juhte pimestamata. Ja mis veel parem, see on standardvarustuses!

Kaskaadse välimusega esivõre

Pilkupüüdev esiosa. Meie verivärske disaini juurde kuulub ka nn langeva ilmega iluvõre, mille kuju on mõjutatud sulava terase motiivist.

Kombineeritud LED-tagatuled

Näe ise ja ole nähtav. Kombineeritud tagatulede selgelt eristuvad horisontaalsed piirjooned tugevdavad i30 universaali üldist jõulist ja kindlat kuvandit.

Siseruum

REISI MUGAVALT

Väljapeetud disainiga sõitjateruum ja näidikuteplokk kiirgavad kvaliteeti, elegantsi ning ruumikust. Ja see on tõepoolest nii: uhiuus i30 universaal on oma klassi ruumikamaid. Autos olev varustus sõltub valitud varustustasemest.


Eraldiseisev puuteekraan

Kasutusmugavuse mõttes ideaalse paigutusega kaheksatolline kõrglahutusega ekraan, mis otsekui hõljub näidikuteploki kohal. Selline paigutus võimaldab multimeediateateid kuvada kõrgemal ja sinu vaateväljale lähemal. Naudi kiiret ligipääsu meelelahutusele ja navigatsioonisüsteemile, Live-teenustele ning Apple CarPlay™ ja Android Auto™ rakendustele.

 

Mitmekülgne pagasiruum: 1650-liitrine pakiruum

Praktiline ja mugav – ava tagaluuk ja too nähtavale 602-liitrine pakiruum. Lisaks annavad 60/40 kokkuklapitavad tagaistmed võimaluse üheaegselt vedada nii suurt koormat kui ka ühte või kahte reisijat tagaistmel. Lastes tagaistmed täielikult alla, saab ruumi laiendada 1650 liitrini. Mitmekülgsuse suurendamiseks on pakiruumis ka nutikas rööbaste süsteem, mis võimaldab pagasi kindlalt paigale kinnitada. See kuulub Style-paketi juurde.

Täisautomaatne kliimaseade

Sõltuvalt varustustasemest on uuel i30 universaalil täisautomaatne nn kahe tsooniga kliimaseade. Juht ja kõrvalistuja saavad kumbki valida endale sobiva temperatuuri ja õhuvoo.

Suusaluugiga keskmine käetugi

Keskmise käetoe taga asuv luuk muudab suuskade ja teiste pikkade esemete transportimise lihtsaks, kusjuures kaks inimest saavad seejuures siiski tagaistmel istuda. Saadaval Comfort-paketi puhul.

Libistatav eesmine käetugi

Tunne end mugavalt. Eesmist käetuge saab liigutada edasi ja tagasi, nii et alati on võimalik valida enda jaoks mugavaim asend. Hingedega käetoe kaane all asub praktiline panipaik.

DCT-automaatkäigukast

Dünaamikat täiendab ja kütusekulu optimeerib uuesti väljatöötatud 7-käiguline DCT-käigukast. Valida on kahe sõidurežiimi vahel: Normal ja Sport.

Mugavus

Tagumise põikisuunalise liikluse jälgimissüsteem

Kui tagurpidikäik on sees, aitab süsteem juhti teavitada ka küljelt lähenevatest sõidukitest.

Tagurduskaamera

Tagurduskaamera käivitub, kui tagurpidikäik on sees, nii et näed ekraanil, kuhu auto liigub. Dünaamilised nõuanded hoiavad juhi õigel teel.

Elektrooniline seisupidur

Annab sulle esikonsoolil rohkem ruumi panipaikadeks. Auto Hold funktsioon hoiab pidurid pärast auto seismajätmist automaatselt aktiivsena, nii et sõiduk ei veere tagasi ka siis, kui piduripedaali enam ei vajutata. Pidurid vabanevad, kui juht gaasipedaali vajutab.

Tagumised õhutusavad

i30 universaalil on õhutusavad ka taga, et tagaistmel reisijad saaksid end mugavalt tunda. Keskkonsooli taha paigutatud süsteem võimaldab reisijatel valida täpselt sellise sooja või külma õhu voo, millist sobilikuks peavad.

Mäluga istmed

Sul on võimalik salvestada enda jaoks sobiv juhiistme asend. Kaks asendikombinatsiooni (saadaval Style-varustuses).

Tehnika

LOODUD, ET SAAKSID LIIKUDA NAUDINGUGA

Avasta uus tõhus ja võimekas turboülelaaduriga bensiini- ja diiselmootorite valik, mis on loodud selleks, et pakkuda dünaamilist sõidukogemust.

1,6 CRDi diiselmootor
Tänu muljetavaldavale pöördemomendile muudab see turboülelaaduriga diiselmootor auto eriti ärksaks  (saadaval kahe versioonina). Võimsaim küündib 100 kW (136 hj) ja teine 81 kW (110 hj). Kummagi mootori juurde käib 6-käiguline käsikäigukast, ent 100 kW mootorile on saadaval ka 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DCT).
1,0 T-GDi bensiinimootor
1,0 T-GDi on väiksem turboülelaaduriga bensiinimootor, mille võimsus on 88,3 kW (120 hj) ja pöördemoment 1500–4000 p/min juures 171,1 Nm. Mootori juurde kuulub 6-käiguline käsikäigukast.
  1,4 T-GDi bensiinimootor
Dünaamilise ja ärksa sõidukogemuse pakkumiseks arendab see uuendatud 1,4 T-GDi mootor võimsust 103 kW (140 hj) ning saavutab 1500 p/min juures pöördemomendi 242 Nm. See on saadaval 6-käigulise käsikäigukasti või 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DCT).
1,4 MPI bensiinimootor
See vabalthingav 73,3 kW (100 hj) bensiinimootor pakub 4000 p/min juures pöördemomenti 134 Nm. Mootori juurde kuulub 6-käiguline käsikäigukast.

 

7 aastat garantiid ilma läbisõidupiiranguta

Uue i30 Wagoni valmistamisel on peetud silmas kõrgeid kvaliteedistandardeid. Hyundai annab i30 mudelitele parima garantii turul – 7 aastat ilma läbisõidupiiranguta!
Uus 5+2 garantii kehtib ainult Hyundai i30 mudelitele, mis on registreeritud alates 1. aprillist 2018.

Ohutus

LOODUD LIIKUMISEKS SINU MEELERAHU HÄIRIMATA

i30 universaal pakub laia valikut juhiabi- ja turvasüsteeme, millele võid loota, kui asi puudutab sinu kõige hinnalisema veose – sulle kallite inimeste, ohutust.

Autonoomne hädapidurdussüsteem

Meie mitmekülgse juhiabisüsteemi töö põhineb radarisignaalidel ja ette suunatud kaameral, mille abil analüüsitakse pidevalt erinevaid liikumismustreid. Tuvastades kokkupõrkeohu jalakäija või teise sõidukiga, rakendab süsteem pidurid automaatselt tööle. Jalakäijast teavitamise süsteem on saadaval Style-varustuses.

Intelligentne isekohanduv kiirushoidik

Lisab ohutust ja vähendab stressi, hoides ees liikuva sõidukiga kindlaks määratud pikivahet. Süsteem  vähendab automaatselt sõidukiirust või kiirendab uuesti valitud püsikiiruseni – täpselt nii, nagu liiklussituatsioon nõuab. Isekohanduv kiirushoidik hoiab soovitud pikivahet ka sellistes liiklusoludes, kus on vaja pidevalt peatuda ja uuesti liikumist alustada: süsteem taaskäivitab peatunud auto mootori, kui on eespool uuesti liikumise tuvastanud ning juht kergelt gaasipedaali puudutab.

Sõidurajal püsimise abisüsteem

See süsteem on mõeldud peamiselt nende juhtide hoiatamiseks, kel on kalduvus rooli taga tukkuma jääda. Kui sõiduk väljub suunatuld näitamata oma sõidurajalt, märkab süsteem seda kohe ning sekkub, hoiatades juhti helisignaaliga või korrigeerides rooli asendit.

Pimenurga jälgimissüsteem

See süsteem annab juhile märku auto nn pimedas nurgas asuvatest sõidukitest, muutes reavahetused palju lihtsamaks. Kui aga parkimiskohalt välja tagurdades läheneb küljelt mõni sõiduk, hoiatab juhti tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem, aidates võimalikke liiklusõnnetusi ennetada.

Esikokkupõrke hoiatussüsteem

Autole paigaldatud mitmeotstarbeline kaamera jälgib pikivahet sinu auto ja ees liikuva sõiduki vahel. Kui süsteem tuvastab kokkupõrkeohu, hoiatab see sind helisignaali ja näidikuplokile ilmuva hoiatusega.

Lisavarustus

LISA ISIKUPÄRA

Uhiuus Hyundai i30 universaal on saadaval mitmes variandis. Hyundai lisavarustus vastab kõrgetele nõudmistele, mida Sa kvaliteedi osas esitad. Lisaks sobivad nad kokku autos kasutatavate materjalide ja värvidega.

Leather-pakett
Nahast istmekatted
Ventileeritavad esiistmedLuxury-pakett
Klaasist panoraamkatus. Esiosa avaneb elektrooniliselt
Nahast istmekatted
Ventileeritavad esiistmed

 

Meie edasimüüjad aitavad sul isikupära lisada. Leia endale lähim Hyundai müüja ja tule proovisõidule.

HYUNDAI EDASIMÜÜJAD