Close

Hyundai NEXO

Vesinik-linnamaastur
Võta ühendust edasimüüjaga

Kasuta tulevikutehnoloogiat juba täna

NEXO ei kehasta mitte ainult Hyundai pühendumust keskkonnasõbralike sõidukite arendamisele, vaid tugevdab ka ettevõtte juhtpositsiooni kütuseelemendiga elektrisõidukite valdkonnas.

 

Hyundai teine masstoodetud kütuseelemendiga sõiduk NEXO pakub maailma parimat sõiduulatust ja jõudlust tänu kõige arenenumale turul saadaolevale kütuseelemendisüsteemi tehnoloogiale, mis on täielikult meie arendatud.

Loe lähemalt Hyundai vesinikuautode kohta

Tõhus

666 km (WLTP) sõiduulatuse ja maailma parima kütuseelemendi kasuteguriga NEXO kuulub omaette klassi.

Voolujooneline

NEXO on loodud silma paistma. Selgete aerodünaamiliste joontega voolujooneline sõiduk kulgeb edasi elegantselt nagu vesi, mis on ainus heide.

Varustus

NEXO on varustatud suurepärase valiku täiustatud ühenduvus- ja mugavusfunktsioonidega, mis tagavad hõlpsa juurdepääsu kõigele, mis on sulle oluline.

See puhastab õhku

Peale vee ei tekita NEXO mingeid heitmed. Tegelikult see isegi parandab sõitmise ajal õhu kvaliteeti: kuna kütuseelementide patarei vajab puhastatud õhku, eemaldab NEXO õhufilter mikroosakesi ja väljutab kasutamata õhu, muutes välisõhu varasemaga võrreldes puhtamaks. Puuteekraan näitab saavutatud õhupuhastuse ja CO2 vähendamise määra.

Hyundai NEXO põhivarustus

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka NEXO valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaks auto pärast muretsema.

Peale selle kehtib NEXO suure jõudlusega liitiumioon-polümeerakule garantii 8 aastat või 160 000 km, olenevalt sellest, kumb täitub varem.

Hyundai garantii

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Tutvu lähemalt

Omadused
Loe lisaks

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid