Close

Hyundai Liising

Küsi oma pakkumine

Turvaline ja soodne Hyundai autoliising

Hyundai on enamat kui tavaline autotootja. Oleme kliendi eluaegne partner, luues kindlaid ja pikaaegseid suhteid. Edendades kliendist juhinduvat ettevõtluskultuuri, pakume oma klientidele keskenduvate väärtuste kaudu parimat kvaliteeti ja laitmatut teenindust.

Seepärast on parim lahendus uue Hyundai ostmiseks turvaline ja soodne Hyundai Liising.

Uue auto ostmisel pööra kindlasti tähelepanu auto kütusesäästule ning märgistele. Kui Sinu valitud mudeli CO2 heitmete tase on alla 130 g/km, siis kehtib Sulle Hyundai Liising.

Hyundai jaoks on rohelisem ja puhtam keskkond eesmärgiks, mille nimel on aktiivselt tööd tehtud juba aastaid. Keskkonnasõbralikud autod aitavad säästa loodust ning nende ülalpidamiskulud on sageli väiksemad. Hyundai pakub selleks ka soodsamaid liisingutingimusi.

CO2 kuni 130 g/km

Alates 1,45 %

+ 6 kuu euribor on kampaaniamudelite KONA Electric, IONIQ 6, IONIQ 5, IONIQ 5 N, NEXO, SANTA FE Plug-in või TUCSON Plug-in liisinguintress!

 


 

Alates 1,64 %

+ 6 kuu euribor on i20, i30, BAYON, KONA Hybrid, TUCSON Hybrid ja TUCSON 48 V Hybrid soodusintress.

Kuna Hyundai mudelivalik on ääretult lai, siis võib igast klassist leida keskkonnasõbraliku mudeli, millele pakume häid liisingutingimisi.

CO2 alates 131 g/km

Alates 2,29 %

+ 3 kuu euribor on mudelite TUCSON (Comfort MT), i20 N, i30, i30 N ja i30 Fastback N liisinguintress.

Küsi oma pakkumine

Pakkumine kehtib 31. detsembrini 2024 või kuni autosid jätkub.

Koostööpartnerid

Liisingukalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed. Arvesse ei ole võetud Euribori määra.

Liisinguvõimalused

Mis tüüpi autoliising tuleks valida? See sõltub sinu eelistustest ja sellest, millisena näed sõiduki tulevikku: kas soovid sõidukit kasutada ainult kindla perioodi vältel või soovid saada pärast liisinguperioodi selle omanikuks.

Kasutusrent
Kasutusrent tasub valida siis, kui soovid sõidukit vaid kasutada ega taha saada selle omanikuks. Kasutusrendi korral ostab Hyundai Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud sõiduki kasutamise eest liisingumakseid.
Liisinguperioodi lõppedes on sul võimalik:

Kapitalirent
Kapitalirent tasub valida siis, kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks. Kapitalirendi korral ostab Hyundai Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle sulle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse, saad sõiduki omandiõiguse. Kui soovid väiksemaid liisingumakseid või lepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.

Hyundai Liisingu maksimumperiood võib olla kuni 84 kuud. Jääkväärtus on siis 0%.