TULEMAS: UUS i10

Väikse stiilse linnaauto Hyundai i10 viimane mudel on välja müüdud. Kõik seni tellitud autod tarnitakse sellegipoolest klientidele, ent uusi tellimusi pole ajutiselt võimalik esitada.

Värskenduskuuri läbinud uus i10 on saadaval juba õige pea – 2023. aasta esimesel poolel.

Jäta oma kontaktandmed ja Hyundai edasimüüja võtab sinuga ühendust – ole esimeste seas, kes uue i10 kohta rohkem infot saab.

 

VÄLIMUS

DÜNAAMILINE JA STIILNE

i10, mis on madalama katuse ja laiema kerega kui selle eelkäijad, on võrreldamatult särtsaka väljanägemisega. Selle peen ja dünaamiline disain loob pehmete pindade ja teravate joontega kontraste.

 

Loo oma täiuslik isikupärane versioon

Kümme kerevärvi ning kahetooniline katus, mis on saadaval nii musta kui ka punasena, lasevad sul 22 värvikombinatsiooni kasutades luua isikupärase välimuse.

 

Julge esivõre ja dünaamiline keskjoon

Lai kaskaadina kitsenev esivõre saadab võimsa sõnumi, tehes uhke sissejuhatuse i10 mudeli laiemale kerele. Külgedelt sile ja sujuva jõulisusega kere tagab maksimaalse siseruumi. Elegantne keskjoon annab pilkupüüdvale välimusele dünaamilise aktsendi.

 

Ainulaadne piilarite disain

Aknajooned i10 küljel voogavad graatsiliselt auto tagaosasse omanäolisse X-kujulisse C-piilarisse. See unikaalne omadus tõstab auto selgelt esile ja tõmbab tähelepanu i10 logole.

Efektne kontrastvärv

Kui soovid, särab sinu Hyundai i10 katus kas Phantom Black või Tomato Red toonis (sõltuvalt valitud sõiduki toonist).

 

14- või 15-tollised veljed

Värskelt disainitud 15-tollised valuveljed on i10 Comfort mudeli tõeliseks pärliks, toetades tugevalt Hyundai i10 enesekindlat disaini. Mudelile Fresh on saadaval kvaliteetsed 14-tollised terasveljed.

* Veebilehel on autodel piltidel 16-tollised valuveljed. Need pildid on vaid illustreerivad, i10 ei ole saadaval 16-tolliste velgedega.

SISERUUM

RUUMIKAS JA STIILNE

Stiilses salongis tervitavad sind puhta ja moodsa väljanägemisega värsked mustrid, tekstuurid ja uusim multimeediumtehnoloogia.

 

Täpne ruumikus

i10 on pikem ja laiem kui varem. Tänu suuremale teljevahele (+40 mm) jääb kaassõitjatele rohkem avarust.

Salongi isikupärastamiseks saad valida nelja värvikombinatsiooni hulgast just endale sobiva. Saadaval on kolm versiooni. Mugavuse tagamiseks kuuluvad i10 põhivarustusse nahkkattega rool ja roolisoojendus, esiistmete soojendus, elektrilised esiaknad ja võtmeta sissepääs.

 

Naudi tipptasemel ühenduvust

Oma klassi suurima ekraaniga ja veelgi paremate ühenduvuse funktsioonidega, nagu Bluetooth, Apple CarPlay™ ja Android Auto™, on lihtne olla pidevas ühenduses.

Mudelile Comfort on saadaval 8-tolline puuteekraan. Bluetooth on kõigi i10 mudelite puhul standardfunktsioon.

Hoiuruumi rohkem, kui arvasid

Tagaistme taga on tähelepanuväärsed 252 liitrit kasutatavat pagasiruumi. Kas tahaksid veelgi ruumi? Lase tagaistmed tervenisti või osaliselt alla ja saad juurde tekitada koguni 1050 liitrit pagasiruumi!

 

JÕUDLUS

TÕHUS JÕUÜLEKANDESÜSTEEM SÕITMISEKS NII LINNAS KUI KA MAAL

i10 bensiinimootori võimsus on 67 hj või 84 hj ning suurim pöördemoment 117,6 Nm. Võid valida 5-käigulise manuaalkäigukasti või uue automatiseeritud manuaalkäigukasti vahel. i10 võimaldab transportida suuri esemeid katusel – katuse kandevõime on 60 kg.

 

Automatiseeritud manuaalkäigukast

5-käiguline automatiseeritud manuaalkäigukast (AMT) vahetab sinu eest käike, tehes sõitmise, nagu automaatkäigukastile kohane, lihtsaks ja lõõgastavaks, kuid samas tõhusaks. Seda tänu traditsioonilise automaatkäigukastiga võrreldes väiksemale kaalule ja hõõrduvusele.

5-käiguline manuaalkäigukast

Sujuv 5-käiguline manuaalkäigukast on loodud kiireteks ja täpseteks käiguvahetusteks.

 

Rohkem energiat paremaks kütusetõhususeks

i10 energiatagastussüsteem talletab edasiliikumisest tekkiva kineetilise energia ja kasutab seda auto toitena. Kui võtad jala gaasipedaalilt ja sõidad vabakäiguga, muundab süsteem kineetilise energia elektriks ja salvestab selle akusse. Kiirendamise ajal kasutab see elektrit auto elektrisüsteemide toitena, vähendades mootori koormust ja tõstes kütuse tõhusust.

TURVALISUS

PAREM TURVALISUS JA RAHULIKUM MEEL

Tipptasemel uudsete Hyundai SmartSense’i juhiabisüsteemidega pakub i10 oma klassi kõige laiaulatuslikumaid aktiivse turvalisuse tehnoloogia pakette, et tagada sulle parem turvalisus ja rahulikum meel. Mitmeotstarbelise kaamera põhivarustuses on näiteks esikokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA), kaugtule automaatlülituse süsteem (HBA), sõidurajal püsimise abisüsteem (LKA) ja juhi tähelepanuhoiatuse süsteem (DAW).

 

Jalakäija tuvastusega laupkokkupõrke vältimise abi

See uuenduslik aktiivse turvalisuse süsteem hoiatab juhti hädaolukorra eest ning vajadusel pidurdab automaatselt. Mitmeotstarbeline esikaamera toimib kolmes etapis. Eelnevalt hoiatab süsteem juhti visuaalselt ja hoiatussignaaliga, seejärel pidurdab; algul nõrgemini, seejärel vastavalt kokkupõrkeohule vajadusel kuni maksimaalse pidurdusjõuga, et kokkupõrget ära hoida või kahjusid vähendada. Süsteem on aktiivne 8 km/h või kiirematel kiirustel ja tajub sõidukeid ning jalakäijaid.

 

Kaugtulede automaatlülitus

Tuvastab teisi sõidukeid ja lülitub vastavalt vajadusele kaugtuledelt üle lähistuledele, vähendades nii teiste juhtide pimestamist ja muutes pimedas sõitmise lihtsamaks.

eCall parema turvalisuse jaoks

i10 kutsub automaatselt abi, kui satud õnnetusse, kus turvapadjad rakenduvad. Samuti saad 24/7, 365 päeva aastas vajutada SOS-nuppu hädaolukorras abi hankimiseks.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

MUGAVUS

Kiiruspiirikuga kiirushoidik

Mugavad juhtseadised roolil tagavad kiirushoidiku ohutu ja lihtsa kasutamise. Kiiruspiiriku funktsioon võimaldab seadistada maksimumkiiruse. Need on i10 mudeli standardfunktsioonid.

 

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Keskkonsoolis asuv juhtmevaba laadimisalus võimaldab laadida ühilduvat Qi-toega nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta.
Saadaval mudelile Comfort.

Tagurduskaamera

Tagurdamine on muudetud lihtsaks. Kaamera võimaldab näha tagurdades selgelt, mis toimub i10 taga.
Saadaval mudelile Comfort.

 

 

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka i10 valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku ilma, et peaks auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid.

N LINE

i10 N LINE – VÄGA SPORTLIK SÕNUM

Dünaamiline ja jõuline – just see eristab i10 N Line’i. Kõrvuti mitmesuguste luksuslike disainifunktsioonidega pakub i10 N Line ka sportlikumat sõiduelamust koos võimsa 100-hobujõulise turbomootori ja 172 nm pöördemomendiga (4500 p/min).

 

Dünaamiline ja enesekindel

i10 N Line’i pilkupüüdev disain paljastab hulga autospordist inspireeritud detaile.

• Ainulaadne N Line’i esivõre punaste erijoontega.
• Sportlik kaitseraud ja põhjakaitse.
• Eksklusiivsed 16-tollised valuveljed.
• Diagonaalsed LED-päevatuled.
• Projektoritüüpi udutuled.
• 13-tollised tagumised ketaspidurid.
• N Line X-kujuline C-piilar.

 

Uus sportlikkuse tase

Võta istet i10 N Line’i värskendatud kokpitis ja sa tunned otsekohe selle autospordi päritolu.

• Sportlik N Line’i käiguvahetus viiekäigulise manuaalkäigukastiga.
• Soojendusega nahkkattega N Line’i rooliratas.
• Dünaamilised punased rõhutused.
• Sportlikud valumetallist pedaalid.
• 8-tolline värviline puutetundlik ekraan.
• Juhtmevaba nutitelefoni laadimine.
• Bluetooth, Android Auto, Apple CarPlay.

Need pildid on vaid illustreerivad.

 

Hyundai edasimüüjad