Close

Uuenda oma kaarte ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara

Uuendustega sammu pidada on lihtne

Kasuta ära kõiki uusimate funktsioonide ja värskenduste eeliseid, uuendades oma Bluelinki kaarte ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara niipea, kui saadaval on uus versioon. Sellel lehel tutvustame sulle kolme võimalust, kuidas seda teha: õhu kaudu, USB-pesa kaudu või oma kohaliku Hyundai edasimüüja abiga.

Uuendused õhu kaudu Uuendused USB-pesa kaudu Hyundai teeninduses

Värskeimad kaardid kõige uuemate teedega

Teedevõrk muutub igal aastal. Kaardiandmete uuendamine tagab parima navigeerimiskogemuse koos täpselt välja arvutatud saabumisaegadega.

Juurdepääs suurepärastele uutele funktsioonidele

Täiustame ja laiendame Bluelinki teenust pidevalt innovaatiliste ja vahvate uute funktsioonidega – kasuta ära iga uut funktsiooni, mis sinu auto jaoks on loodud.

Uuenda oma Bluelinki rakendust

Hyundai Bluelinki rakendus laseb sul juhtida oma auto funktsioone enda nutitelefoniga – isegi juhul, kui viibid autost eemal. Uuenda rakendust järjepidevalt, et saaksid kasutada kõiki selle uusi funktsioone.

Õhu kaudu

Automaatne uuendamine õhu kaudu

(OTA – Over the Air)

See uus meetod tähendab seda, et nüüdsest saad oma automudeli jaoks mõeldud Bluelinki kaartide ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara uuendused vastu võtta automaatselt õhu kaudu ega pea neid enam käsitsi alla laadima ja siis autosse installima või külastama selleks müügiesindust. IONIQ 5 on esimene Hyundai mudel Euroopas, mille tarkvara saab uuendada õhu kaudu.

Uuenda siis, kui sulle sobib

Võid käivitada tarkvara uuendamise kohe, kui süüte välja lülitad, või määrata selleks aja, mis sulle paremini sobib.

Ei mingeid USB-mälupulki enam

Kuna uute kaartide ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara uuenduste allalaadimine käib automaatselt, ei pea sa neid enam käsitsi alla laadima ega USB-mälupulga abil installima.

Uuendused USB-pesa kaudu

USB-mälupulga abil saad uuendamisega väga lihtsalt ise hakkama.

Täpselt see, mida oma mudeli jaoks vajad. Oleme loonud spetsiaalse uuenduste portaali – Hyundai Navigation Update Portal, kust saad kiiresti ja lihtsalt uusimad kaardid ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara alla laadida, et see USB-mäluseadme abil oma autosse installida.

Hyundai Navigation Update Portal

Külasta seda veebisaiti, et laadida alla teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara uusim versioon ning kõik kaardiuuendused.

Tutvu lähemalt

Uuendamine margiteeninduses

Lase uuendada auto tarkvara oma kohalikus Hyundai teeninduses.

Ära aja asja keeruliseks. Kui viid oma auto järgmine kord hoolduseks Hyundai teenindusse, palu uuendada ka selle tarkvara, et sinu käsutuses oleks uusimad kaardid ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara viimane versioon.

See teenus võib olla tasuline. Lisateavet saad oma Hyundai teenindusest.

Broneeri aeg teeninduses

Tutvu lähemalt kõikide ühendusvõimalustega

Bluelink®-i rakendus
Vaata lähemalt

Live-teenused
Vaata lähemalt

Hoia sidet
Vaata lähemalt