Close

Hyundai TUCSON

Istu sisse. Paista välja
Broneeri proovisõit

Revolutsiooniline disain. Lai valik elektrifitseeritud mudeleid.

Olles välja töötatud heitmete vähendamiseks, ilma et see ohustaks sõidurõõmu, pakub TUCSON kompaktsete linnamaasturite segmendis kõige laiemat valikut elektrilisi jõuülekandeid.

Esteetiline sportlikkus

Suurema ja laiema kerega TUCSON on esimene Hyundai linnamaastur, mis on välja töötatud kooskõlas meie uue esteetilise sportlikkuse disainilahendusega.

Võimas ja säästlik

Hyundai TUCSON on varustatud tipptasemel intelligentse tehnoloogia ja hübriidajamiga, mis laseb läbida pikemaid vahemaid, kasutades selleks vähem kütust. Valikus on 3 hübriidversiooni: 48 V kerghübriid, täishübriid ja pistikhübriid.

Klassi parim turvavarustus

TUCSON sai Euroopa uute autode hindamisprogrammis (Euro NCAP)ohutuse eest 5 tärni – kõrgeima hinde, mida on võimalik saada.

Hyundai TUCSON põhivarustus

Comfort
Style

(lisaks varustustasemele Comfort)

Premium

(lisaks varustustasemetele Comfort ja Style)

N Line
Blak Edition

 

Hyundai TUCSON Black Edition

See on jõulise sportliku välimuse ja tipptasemel varustusega erimudel. Saadaval kerghübriidi, hübriidi ja koguni pistikhübriidina koos automaatkäigukasti ja nelikveoga.

Hinnad ja tehnilised andmed

Black Edition

Must iluvõre, peeglid ja katus.

Black Edition

Must C-piilar, 19-tollised mustad valuveljed.

Black Edition

Valgete õmblustega must siseviimistlus. Must laepolster.

Ühenduvus

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega saad oma TUCSONi kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid.

 

Rohkem infot Bluelinki kohta

Ohutus

TUCSONIL on klassi parimad arenenud juhiabisüsteemid ja paljude uuenduslike funktsioonidega aktiivne turvavarustuse pakett.

Vaata lähemalt

TUCSON N Line

TUCSON N Line ühendab endas äärmiselt dünaamilise disaini ja täiustatud ühenduvuse autospordist inspireeritud N Line’i stiili ja hoiakuga.

Avasta sportlik TUCSON N Line

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka TUCSON valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaks auto pärast muretsema. Lisaks sellele on uue Tucsoni ülitõhusal liitiumioon-polümeerakul garantii 8 aastat või 160 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem.

Hyundai garantii

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai hübriidautod
Loe lisaks

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid