Close

IONIQ 6

Ärata oma maailm
Küsi pakkumist

Voolu täis voolujoonelisus

Elegantne ja täiesti ainukordne IONIQ 6. Jätkusuutlikest uuendustest tulvil uue ajastu siluett.

Eelmüük ja tellimuste vastuvõtmine on alanud.
Autode saabumise kohta saad täpsemat infot lähimalt edasimüüjalt.

Disain Omadused Jõudlus Jätkusuutlikkus

Uue ajastu siluett

IONIQ 6, mille WLTP-kohane hinnanguline energiakulu jääb alla 14 kWh/100 km, on üks kõige säästlikumaid elektriautosid kogu autoturul.

 

Rohkelt võimsust ja suur energiavaru

77,4 kWh aku, mis on varjul kauni aerodünaamilise silueti all, pakub vastavalt WLTP-standardile vaid ühe laadimisega hinnanguliselt üle 610 km täiselektrilist sõiduulatust.

Hooliv sisekujundus

IONIQ 6 hubase kujundusega interjöör on ühtaegu nii turvaline pelgupaik kui ka mugav isiklik ruum, mis on täis praktilisi funktsioone ja säästvaid materjale.

Disain

Inimkeskne disain

Voolujooneline täiselektriauto IONIQ 6 kehastab nn emotsionaalse efektiivsuse ideed, rahuldades samal ajal klientide esteetilisi ja praktilisi vajadusi. Lihtsate, ent väga kaunite kumerustega aerodünaamiline siluett annab elektromobiilsuse ajastule uue perspektiivi.

Kaitsev kookon

Täiselektrilisest ideeautost Prophecy inspireeritud kuppelvõlvi kujuga salong on kujundatud mugavaks ja praktiliseks – sinu isiklikuks pelgupaigaks, kus tunned, et oled hoitud ja kaitstud.

Puhkeasendiga istmed

Valikvarustusena pakutavad eriti mugavad puhkeasendiga esiistmed lasevad lõpuni taha kallutatud seljatoele toetudes meeldivalt lõõgastuda.

Avasta voolujoonelise lihtsuse võlu

IONIQ 6 puhaste vormidega disainist õhkub elegantset lihtsust. Kaunis kujundus on austusavaldus 1920- ja 30ndate legendaarsetele voolujoonelistele sõiduautodele – uuesti ellu äratatud saabunud säästva elektromobiilsuse ajastuks.

Aerodünaamiline siluett

IONIQ 6 välisilmet iseloomustavad puhtad ja lihtsaid jooned ning aerodünaamiline kujundus. Just selline on meie nägemus emotsionaalsest energiatõhususest.

Madala profiiliga tagaosa

Aerodünaamiliselt väga tõhusaks vormitud auto tagaosa pardisabale sarnanev kuju tugevdab jõudu, mis surub autot vastu teed, vähendades samal ajal õhutakistust.

Tiivast inspireeritud tagaspoiler

Tiivakujust inspireeritud elliptilise tagaspoileri klaasisarnased läbipaistvad materjalid panevad ainulaadse LED-tunnusvalgustuse eriti eredalt särama.

Omadused

Elektromobiilsuse tulevik on siin

IONIQ 6 on ehitatud Hyundai E-GMP-moodulplatvormile (Electric-Global Modular Platform). See spetsiaalne akutoitega elektrisõidukite platvorm pakub mitmeid eeliseid: kiiremat laadimist, suuremat sõiduulatust, ruumikamat salongi, paremat juhitavust ja ohutumat sõitu.

Intelligentne esitulede süsteem

Naudi ideaalset nähtavust, pimestamata teisi liiklejaid. Süsteem reguleerib projektoritüüpi LED-esitulesid reaalajas vastavalt sõiduoludele automaatselt.

Kahevärviline meeleoluvalgustus

Kahevärviline meeleoluvalgustus laseb juhil muuta õhkkonna salongis enda eelistustele vastavaks, tehes valiku 64 eri värvitooni ja kuue eelsalvestatud teema seast.

Pikseltuled

4 interaktiivset valguspikslit roolil lihtsustavad suhtlust juhi ja auto vahel.

Digitaalsed küljepeeglid

Naudi väiksemat õhutakistust ja selget vaadet selja taha – isegi halva ilmaga – tänu uudsetele videopõhistele peeglitele.

Jõudlus

Rohkelt võimsust ja suur energiavaru

77,4 kWh aku, mis on varjul kauni aerodünaamilise silueti all, pakub vastavalt WLTP-standardile vaid ühe laadimisega hinnanguliselt üle 610 km täiselektrilist sõiduulatust.

Kaks elektrimootorit

Nelikveolise IONIQ 6 esi- ja tagateljele paigaldatud elektrimootorid toodavad üheskoos 239 kW (325 hj) võimsust ja saavutavad pöördemomendiks 605 Nm.

77,4 kWh aku

Tänu suurele 77,4 kWh akule suudab tagaveoline IONIQ 6 läbida kombineeritud sõidul (WLTP) ühe laadimisega üle 610 kilomeetri. Nelikveolise mudeli täiselektriline sõiduulatus on 570 kilomeetrit.

Autost laadijaks (V2L)

Tänu auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) tehnoloogiale saad laadida või varustada toitevooluga mis tahes elektriseadmeid võimsusega kuni 3,6 kW. Võid näiteks laadida kohvimasinat või kasvõi Teslat. V2L koos Schuko adapteriga kuulub Hyundai IONIQ 6 põhivarustusse.

Multi-laadimissüsteem

400 V ja 800 V tehnoloogia annab sulle paindlikkuse kasutada ilma lisaseadmete või -adapteriteta teist tüüpi laadijat, kui üks laadija on hõivatud. Multi-laadimissüsteem on maailma esimene patenteeritud tehnoloogia, mis kasutab mootorit ja inverterit, et kasvatada 400 V pinge 800 voldini, et tagada stabiilsem laadimine.

E-GMP juhib elektriajastusse

Naudi kiiremat laadimist, suurenenud sõiduulatust, paremat juhitavust ja ruumikamat salongi – tänu Hyundai elektrisõidukitele mõeldud E-GMP platvormile (Electric Global Modular Platform).

Loodud turvaliseks

E-GMP sisaldab ainulaadseid elektriauto disainiomadusi, nagu lühikesed ülendid ja pikk teljevahe koos kokkupõrkeohutuse, suure sõitjateruumi ja akude turvalisusega.

Rohkem ruumi igaühele

Ruumikas interjöör koos ligi kolmemeetrise teljevahega pakub erakordselt mugavat sõitu nii juhile kui ka kõikidele reisijatele. Esi- ja tagatelje vahele põrandakonstruktsiooni sisse peidetud akuplokk tähendab madalat raskuskeset ja see omakorda head juhitavust.

Jätkusuutlikkus

Loodussõbralike materjalide uuenduslik kasutamine

Tänapäeva keskkonnateadlikest tarbijatest inspireeritud IONIQ 6 siseruumis leidub mitmeid säästvalt hangitud või looduslikke materjale – sh värvid taaskasutatud pigmentidest, istmekatted keskkonnahoidlikult töödeldud nahast, laevooder bio-PET-tekstiilist ja põrandamatid ümbertöödeldud kalavõrkudest.

Ümbertöödeldud ookeaniprügist matid

Põrandamattides on kasutatud nailonlõnga, mis on valmistatud ümbertöödeldud kalavõrgujäätmetest.

Biovärv

Uksepaneelid on kaetud taimeõlisid sisaldava bio-polüuretaanvärviga, mis aitab parandada meie tehaste õhukvaliteeti ja vähendada tootmisprotsessi CO2-heitmeid.

Taastöödeldud PET-tekstiil

IONIQ 6 istmetes on kasutatud keskkonnasõbralikku tekstiili, mis on valmistatud taaskasutatud PET-plastkiust.

Biomaterjale sisaldav armatuurlaud

Armatuurlaud on kaetud pehme PE-plastkattega, mis sisaldab naturaalsest suhkruroost saadud biomaterjale.

Bio-PET-tekstiil

Laevoodri jaoks on kasutatud bio-PET-kiust valmistatud tekstiili, mis sisaldab suhkruroost pärit koostisosi.

Garantii

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Kõikidel Hyundai mudelitel on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii. Lisaks on hübriid- ja elektriautode kõrgepingeakudel 8-aastane 160 000 km läbisõidupiiranguga garantii.

Hyundai garantii