Close

IONIQ 6

Ärata oma maailm
Küsi pakkumist

Voolu täis voolujoonelisus

Elegantne ja täiesti ainukordne IONIQ 6. Jätkusuutlikest uuendustest tulvil uue ajastu siluett.

Eelmüük ja tellimuste vastuvõtmine on alanud.
Autode saabumise kohta saad täpsemat infot lähimalt edasimüüjalt.

Uue ajastu siluett

IONIQ 6, mille WLTP-kohane hinnanguline energiakulu jääb alla 14 kWh/100 km, on üks kõige säästlikumaid elektriautosid kogu autoturul.

Rohkelt võimsust ja suur energiavaru

77,4 kWh aku, mis on varjul kauni aerodünaamilise silueti all, pakub vastavalt WLTP-standardile vaid ühe laadimisega hinnanguliselt üle 610 km täiselektrilist sõiduulatust.

Hooliv sisekujundus

IONIQ 6 hubase kujundusega interjöör on ühtaegu nii turvaline pelgupaik kui ka mugav isiklik ruum, mis on täis praktilisi funktsioone ja säästvaid materjale.

Pärjatud maailma kõige turvalisema ja parima auto tiitlitega

IONIQ 6 saavutas maailma aasta auto 2023 auhindade jagamisel kolmikvõidu, pälvides maailma aasta auto, maailma aasta elektrisõiduki ning maailma aasta autodisaini tiitlid. Nii Euro NCAPi kui ka USA IIHSi katsetes sai IONIQ 6 ohutuse eest kõrgeima võimaliku hinde.

Hyundai IONIQ 6 põhivarustus

Digitaalsed küljepeeglid

Naudi väiksemat õhutakistust ja selget vaadet selja taha – isegi halva ilmaga – tänu uudsetele videopõhistele peeglitele. Mudel on saadaval ka traditsiooniliste küljepeeglitega.

Sõit ühe pedaaliga (i-Pedal)

See sõidurežiim võimaldab kiirendada, aeglustada ja peatuda, kasutades ainult kiirenduspedaali. Nutikas regeneratiivsüsteem reguleerib automaatselt regeneratiivpidurdamise taset, lähtudes auto ees kulgeva liiklusvoo andmetest.

Autost laadijaks (V2L)

Tänu auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) tehnoloogiale saad laadida või varustada toitevooluga mis tahes elektriseadmeid võimsusega kuni 3,6 kW. Võid näiteks laadida kohvimasinat või kasvõi Teslat. V2L koos Schuko adapteriga kuulub Hyundai IONIQ 6 põhivarustusse.

Uudsed esituled turvaliseks sõiduks

IONIQ 6 on esimene Euroopa Hyundai mudel, mille varustusse kuulub uus maatrikstehnoloogiaga LED-esitulede süsteem. See tehnoloogia lülitab automaatselt teisi juhte häiriva osa kaugtulede valgusvihust välja, kui auto ees või vastassuunavööndis tuvastatakse teine sõiduk.

Ideaalne kontor teel

Kasutajakeskne ruumilahendus teeb IONIQ 6 salongist praktilise ja mugava töökoha, kus oma head ideed kohe ellu viia. Sillatüüpi keskkonsool on mõeldud sülearvuti hoidmiseks ning on varustatud kahe USB-C- ja ühe USB-A-pesaga, mida saab kasutada eri seadmete toiteallikana. Tagaistme serva all asub lisaks ka traditsiooniline „seinakontakt“ – V2L-pistikupesa.

Garantii

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Kõikidel Hyundai mudelitel on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii. Lisaks on hübriid- ja elektriautode kõrgepingeakudel 8-aastane 160 000 km läbisõidupiiranguga garantii.

Hyundai garantii

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid