Close

IONIQ 6

Ärata oma maailm

Eesti Roheauto 2023

Küsi pakkumist

Voolu täis voolujoonelisus

Elegantne ja täiesti ainukordne IONIQ 6. Jätkusuutlikest uuendustest tulvil uue ajastu siluett.

Uue ajastu siluett

IONIQ 6, mille WLTP-kohane hinnanguline energiakulu jääb alla 14 kWh/100 km, on üks kõige säästlikumaid elektriautosid kogu autoturul.

Rohkelt võimsust ja suur energiavaru

77,4 kWh aku, mis on varjul kauni aerodünaamilise silueti all, pakub vastavalt WLTP-standardile vaid ühe laadimisega hinnanguliselt üle 610 km täiselektrilist sõiduulatust.

Hooliv sisekujundus

IONIQ 6 hubase kujundusega interjöör on ühtaegu nii turvaline pelgupaik kui ka mugav isiklik ruum, mis on täis praktilisi funktsioone ja säästvaid materjale.

Pärjatud maailma kõige turvalisema ja parima auto tiitlitega

IONIQ 6 saavutas maailma aasta auto 2023 auhindade jagamisel kolmikvõidu, pälvides maailma aasta auto, maailma aasta elektrisõiduki ning maailma aasta autodisaini tiitlid. Nii Euro NCAPi kui ka USA IIHSi katsetes sai IONIQ 6 ohutuse eest kõrgeima võimaliku hinde.

Hyundai IONIQ 6 põhivarustus

Digitaalsed küljepeeglid

Naudi väiksemat õhutakistust ja selget vaadet selja taha – isegi halva ilmaga – tänu uudsetele videopõhistele peeglitele. Mudel on saadaval ka traditsiooniliste küljepeeglitega.

Sõit ühe pedaaliga (i-Pedal)

See sõidurežiim võimaldab kiirendada, aeglustada ja peatuda, kasutades ainult kiirenduspedaali. Nutikas regeneratiivsüsteem reguleerib automaatselt regeneratiivpidurdamise taset, lähtudes auto ees kulgeva liiklusvoo andmetest.

Autost laadijaks (V2L)

Tänu auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) tehnoloogiale saad laadida või varustada toitevooluga mis tahes elektriseadmeid võimsusega kuni 3,6 kW. Võid näiteks laadida kohvimasinat või kasvõi Teslat. V2L koos Schuko adapteriga kuulub Hyundai IONIQ 6 põhivarustusse.

Uudsed esituled turvaliseks sõiduks

IONIQ 6 on esimene Euroopa Hyundai mudel, mille varustusse kuulub uus maatrikstehnoloogiaga LED-esitulede süsteem. See tehnoloogia lülitab automaatselt teisi juhte häiriva osa kaugtulede valgusvihust välja, kui auto ees või vastassuunavööndis tuvastatakse teine sõiduk.

Ideaalne kontor teel

Kasutajakeskne ruumilahendus teeb IONIQ 6 salongist praktilise ja mugava töökoha, kus oma head ideed kohe ellu viia. Sillatüüpi keskkonsool on mõeldud sülearvuti hoidmiseks ning on varustatud kahe USB-C- ja ühe USB-A-pesaga, mida saab kasutada eri seadmete toiteallikana. Tagaistme serva all asub lisaks ka traditsiooniline „seinakontakt“ – V2L-pistikupesa.

Garantii

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Kõikidel Hyundai mudelitel on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii. Lisaks on hübriid- ja elektriautode kõrgepingeakudel 8-aastane 160 000 km läbisõidupiiranguga garantii.

Hyundai garantii

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid