SINA STILISEERID

Enesekindel ning ainulaadne KONA on loodud pilke püüdma ning pulssi tõstma. Julge välisdisain püüab tähelepanu kauni vormi, stiilsete LED-tulede ning ainulaadsete detailidega, mis rõhutavad Hyundai maasturi jõulist DNA-d.

 

 

JULGE ERINEDA

Vahel on parimad hetked need, kus maailm ei kujunda meid, vaid meie kujundame maailma. See on sinu sõitmise olemus. Sina määratled nii selle kui ka KONA vaimsuse. Stiili ja soorituse dünaamiline ühendus, mis hõlmab endas viimase peal tehnoloogiat – see kompaktne maastur väärib lähemalt uurimist.

TULE PROOVISÕIDULE

VÄLIMUS

KONA_disain

DISAIN

Kaunis ja stiilne kuju teevad KONA iga nurga alt vaadates väljendusrikkaks. Kaunilt voolujoonelised pinnad ühilduvad silmapaistvate kontrastsete rattakoobastega, mis toonitavad maasturi enesekindlat disaini.

 

KONA_sina stiliseerid KONA_sina paned selle särama

Sina stiliseerid

Tänu kaunile ja stiilsele disainile on KONA iga nurga alt vaadates väljendusrikas. KONA puhul saad ise värvikombinatsiooni kohandada, et leida oma isiklik lemmik. Julge erineda.

Sina paned selle särama

Vahel on suunamuutus kasulik – oleme seda teinud ka KONAga

 

KONA_acid yellow

Esivõre

Hyundai isikupärane esivõre ja ainulaadsed kahekordsed esituled annavad autole kartmatu ilme.

KONA_acid yellow_kylgvaade

Rõhujooned

Matid hõbedased jooned külgedel toonitavad auto stiilsust. Saadaval Style-mudeli standardvarustuses.

KONA_acid yellow_tagant

Tagaluugi spoiler

Voolujoonelisel tagaluugi spoileril on integreeritud LED-pidurituli.

Tuled

Ainulaadsed kahekordsed täis-LED-esituled* ja LED-päevatuled loovad eksimatult isikupärase ilme.

*Lisavarustuses.

Veljed

Valikus on stiilsed kuni 18-tollised valuveljed.

Peeglid

Kahevärviline katus ja küljepeeglid võimaldavad sul moodustada enda isiklikku stiili väljendavaid värvikombinatsioone.

LED-tagatuled

Voolujoonelise disainiga LED-tagatuledel on suunatulede ja tagurdamistulede ümber ainulaadne korpus. Saadaval vaid Style-mudeli standardvarustuses.

SISERUUM

SINA PANED KOKKU

KONA muudab eriliseks tähelepanu detailidele. Avasta kvaliteetsete materjalide abil mugavuse ja esteetika uus tase. Salongi isikupärastamisel saad valida nelja värvikombinatsiooni vahel. Aitab igavatest armatuurlaudadest!

KONA istmete disainivalikud

JÕUDLUS

Hyundai KONA_jõudlus

SINA INNUSTAD

Jõudlus, põnevus ja tõhusus. KONA valikus on kaks efektiivset bensiiniga töötavat turboülelaaduriga jõuülekandesüsteemi. Sellel on 1,6 T-GDi mootor, millel on 177 hj, nelikvedu ning 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DCT). Topeltsiduriga käigukast ühendab manuaalkäigukasti kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega. Saadaval on ka 1,0 T-GDi mootor, millel on 120 hj ning 6-käiguline manuaalkäigukast, mis on optimeeritud silmapaistvaks kütusesäästlikkuseks.

 

1,0 T-GDi bensiinimootor

Säästlikumaks sõiduks saad valida 1,0-liitrise T-GDi 3-silindrilise turboülelaaduriga bensiinimootori, millel on 120 hj (88 kW) ja 172 Nm. Naudi tõhusat kütusesäästlikkust tänu elektrooniliselt juhitavale möödaviikklapi täiturile, mis vähendab pumpamisel tekkinud kadu, parandab gaasipedaali reageerimisvõimet ja pöördemomenti madalatel pööretel. Keskmisest kõrgema rõhuga (200 baari) otsesissepritse tagab puhta põlemise, parandab kütusesäästlikkust ja vähendab heidet. Mootor on saadaval esiveo ja 6-käigulise manuaalkäigukastiga.

Suurim võimsus 120 hj
Suurim pöördemoment 172 Nm

KONA_turbo_gdi
KONA_1.6_T_GDI

1,6 T-GDi bensiinimootor

KONA turboülelaaduriga 1,6 l mootor kiirendab auto nullist sajani 7,9 sekundiga. Meie loodud 1,6 T-GDi neljasilindriline turboülelaaduriga bensiinimootor, mille võimsus on 177 hj (130 kW) ja pöördemoment 265 Nm, annab jõudluse ja tasakaalu, mida vajad mugavalt linnatänavail ja külateedel sõitmiseks. Sellel on Hyundai Motori kompaktne nelikvedu ning sujuva üleminekuga 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DCT).

Suurim võimsus 177 hj
Suurim pöördemoment 265 Nm

 

KONA_nelikvedu

Nelikvedu

Uus KONA pakub nelikveosüsteemi, et tagada optimaalne haarduvus ja jõudlus kurvides. See muudab libedatel ning auklikel külateedel sõitmise turvalisemaks. Kurvihaardekontrolli süsteem parandab liikuvust ja stabiilsust ning jagab kurvides kiirendamisel pöördemomenti.

6-käiguline manuaalkäigukast

KONA 6-käiguline manuaalkäigukast on optimeeritud veelgi paremaks kütusesäästlikkuseks. See on ühendatud 1,0-liitrise T-GDi 3-silindrilise turboülelaaduriga bensiinimootoriga ja esiveoga.

7-käiguline DCT-automaatkäigukast

KONA topeltsiduriga käigukast (DCT) ühendab manuaalkäigukasti kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega. Valida on kahe sõidurežiimi vahel: Normal ja Sport. Sport-režiimis on teistsugune käiguvahetusmuster – käiku hoitakse enne vahetust kauem sees.

TEHNOLOOGIA

KONA_tehnoloogia

SINA LOOD

KONA pakub ootuspäraselt veatut ühenduvust ja uuenduslikku tehnoloogiat, mis muudab elu kergemaks – näiteks sõiduandmete esiklaasile projitseerimine, telefoni juhtmevaba laadimine ja kõrgele paigutatud liikuv puuteekraan, mis parandab nähtavust ja ligipääsetavust.

 

Esiklaasinäidik

Oma klassi parima eredusega esiklaasinäidik kuvab andmed (sh kiiruse, teejuhised ning hoiatused) kergelt loetavalt sinu vaatevälja ning suurendab seeläbi ohutust. Saadaval Style-mudelile.

 

 Ühenduvus

KONA-l on ootuspärane veatu ühenduvus ning uuenduslik tehnoloogia, mis muudab elu kergemaks. KONA standardvarustuses on LCD-ekraaniga kahevärviline meelelahutussüsteem, mis võimaldab raadiost või USB-pulgalt Bluetoothi kaudu muusikat kuulata. Roolisüsteemi hääljuhtimise abil saad kergesti oma lemmiklaulu otsida või telefonikõnedele vastata. Comfort- ja Style-mudelitele saadaolev 8-tolline puutetundlik ekraan muudab tänu eelinstalleeritud Apple CarPlay™ ja Android Auto™ rakendustele kõik kergesti ligipääsetavaks.

* Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk.  Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

Kvaliteetne helisüsteem

KRELLi kvaliteetne helisüsteem loob suurepärase heliesituse, et saaksid stiilselt edasi rokkida. Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele.

Nutitelefoni juhtmevaba laadimine

Keskkonsoolil asuv juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab sisselülitatud Qi-ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma ebamugavate juhtmeteta laadida. Saadaval Style-mudelile.

Digitaalne näidikuplokk

Optimaalse paigutusega ning kergesti loetav 4,2-tolline LCD-ekraan kuvab aktiivse turvavarustuse oleku, sõidetava vahemaa, kütusekulu, teejuhised, välistemperatuuri jm. Saadaval Style-mudelile.

OHUTUS

Hyundai SmartSense

Meie juhiabisüsteem Hyundai SmartSense muudab aktiivse turvavarustuse tehnoloogiaga KONA oma klassi parimaks – loodud sinu turvalisuse ja meelerahu heaks.

 

Jalakäija tuvastusega laupkokkupõrke vältimise abi

Süsteem kasutab auto esiküljele paigaldatud kaamerat ning radarandurit, mis jälgivad eesolevat liiklust. Süsteem hoiatab juhti ning vajadusel aeglustab või seiskab sõiduki automaatselt, kui tuvastatakse potentsiaalne kokkupõrkeoht eesoleva sõiduki või jalakäijaga.

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Standardvarustuses olev sõidurajal püsimise abisüsteem kasutab sõiduradade jälgimiseks esiküljel paiknevat kaamerat. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

 

Pimeala kokkupõrkehoiatus koos sõidurajal püsimise abisüsteemiga*

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem annab hoiatuse pimealas oleva liikluse kohta. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab reavahetuse abisüsteemi hoiatus.

* Lisavarustus Launch-mudelitele

Täis-LED valgustustehnoloogia

KONA standardvarustusse kuuluvad päevasõidutuled. Kaugtulede automaatlülituse süsteem* tuvastab öösel nii vastas- kui ka ees pärisuunas sõitvad sõidukid ning vahetab vastavalt vajadusele kaugtuled lähitulede vastu. Staatilised kurvituled* valgustavad kurvides sõiduki ümbrust külgedelt ning parandavad seeläbi nähtavust.

* Lisavarustuses

 

Tagumise põikisuunalise liikluse jälgimissüsteem

Tagumise põikisuunalise liikluse jälgimissüsteem* vähendab kitsast parkimiskohast välja tagurdades kokkupõrkeriski. Süsteem hoiatab läheneva põikisuunalise liikluse eest auto tagaosas oleva kahe radaranduri abil.

* Lisavarustus Launch-mudelitele

Tähelepanuhoiatuse süsteem

See standardfunktsioon viib tänu sõidumustrite pidevale jälgimisele ja analüüsile turvalisuse ning mugavuse täiesti uuele tasemele. Kui tähelepanuhoiatuse süsteem tuvastab väsimuse või tähelepanu hajumise, kõlab häire ning ilmub sõnum, mis soovitab juhil pausi teha.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

MUGAVUS

KONA_mugavus

SINA MAHUTAD

KONA on loodud mahutama kõike, mida sul kiire elu tõttu vaja võib minna. Piisavalt ruumi nii reisijatele kui ka pagasile – ning oma klassi parim 361-liitrine pagasiruum. KONA-l on ootuspärane veatu ühenduvus ning uuenduslik tehnoloogia, mis muudab elu kergemaks. KRELLi* helisüsteem tagab suurepärase heli, et saaksid stiilselt edasi rokkida.

* Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele.

Mitmekülgne KONA on jala-, õla- ja pearuumi suhtes oma klassi parimate seas. Laialt avanev pagasiluuk ning madalal asuv pakiruum muudab asjade autosse laadimise hõlpsaks. Kompaktne maastur, mis ei tee ruumi osas kompromisse – KONA pagasiruumi maht on silmapaistev 361 liitrit. Tagumised istmed saab vaid nupulevajutusega mõne sekundiga alla lasta. Alla lastud istmetega on pagasiruumi maht 1143 liitrit – see on ideaalne sinu nädalalõpureisideks.

 

Sina rokid

Sina valid –  soovid linnas olla võrgus või võrgust väljas, sõita maastikule ja keerata oma lemmikmuusika põhja. KRELLi* helisüsteem tagab suurepärase heli, et saaksid stiilselt edasi rokkida. Näiteks 8-tolline puutetundlik ekraan*, mis muudab tänu eelinstalleeritud CarPlay™* ja Android Auto™* rakendustele kõik kergesti ligipääsetavaks. Väljenda ennast.

* Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele.