Close

Lisavarustus

Rohkem stiili. Rohkem mugavust. Rohkem sind.
Hyundai edasimüüjad

Lisavarustus, mis aitab silma paista

Hyundai TUCSON pole auto, mis oleks loodud massi sulanduma. Meie originaallisavarustuse valik peegeldab selle erilist iseloomu – alates efektsetest stiilielementidest kuni täiendavate hoiulahendusteni.

Vaata lisavarustuse tähtsaimaid elemente altpoolt või tutvu kogu valikuga brošüüri vahendusel.

Hyundai TUCSONI lisavarustuse brošüür

Uste LED-valgustus

Tucsoni uksevalgustus annab autole pimedas kutsuvalt elegantse ilme. Samas on see ka väga praktiline, sest muudab poriloigud paremini nähtavaks.

Astu stiilselt välja

Rõhuta oma Tucsoni sportlikku iseloomu stiilsete astmelaudadega. Autosse sisenemise ja sealt väljumise lihtsustamiseks on need varustatud kummist mustriga, mis ei lase jalal libiseda. Saadaval on mitu eri kujundusega versiooni.

Veokonksud ja risttalad

Tucsoni jaoks saab valida kas statsionaarse või eemaldatava veokonksu. Lisaks saab auto veel praktilisemaks muuta katusele paigaldatavate risttalade ja erineva transportimisvarustuse abil.

Aktiivse elustiili toetamine

TUCSONi tarbeks on saadaval lai valik erinevaid transpordilahendusi. Näiteks jalgrataste, lumelaudade ja suuskade jaoks on olemas spetsiaalsed hoidjad ning lisaks saab katusele paigaldada ka erineva suurusega katusekaste.

Kummist põrandamatid

Alates aiatööriistadest kuni lemmikloomadeni – sinu pagasiga võib mõnikord kaasa tulla rohkelt mustust ja pori. Hoia oma pakiruum puhas meie veekindla libisemisvastase mati abil, mis ulatub kaitsma kogu pakiruumi põrandat – isegi siis, kui tagaistme seljatugi on kokku klapitud.

Pakiruumi eraldusvõre

TUCSONi tagaistme seljatoe ja lae vahele saab paigaldada koeravõre, mis sobib sinna kui valatult. See kergesti paigaldatav võre hoiab lemmikloomad ja pagasi kindlalt pakiruumis, takistamata juhi vaadet auto taha.

Küljepeeglite katted

Auto välimuse saab muuta isikupärasemaks erinevate iluliistudega ja näiteks küljepeeglitega, mille jaoks on valikus musta või harjatud alumiiniumi värvi korpused.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

2-aastane garantii varuosadele ja lisavarustusele
Loe lisaks

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid