Close

Hyundai SUV mudelivalik

Suurim elektrifitseeritud linnamaasturite valik

Lõpuks ometi kaaslane, mis meeldib kõigile

Mõned autod on sellised, mis kohe meeldivad ega jää märkamatuks. Hyundai linnamaasturite enesekindel välimus, tehnilised uuendused ja mugav salong on valmis pakkuma kauakestvaid lahendusi sinu igapäevaste vajaduste rahuldamiseks.

Igal sõidukil meie SUV mudelivalikus on oma iseloom – täpselt nagu nende juhtidelgi. Soovid teada, milline mudel sobib sulle kõige paremini? Vaata kohe.

Täiesti uus KONA

Uus futuristlik välimus, dünaamilisem hoiak ja rohkem ruumi kõikide sinu seikluste jaoks – see enesekindel ja eelkäijast suurem SUV tunneb end ühtviisi koduselt nii linnatänavail kui ka külavaheteedel.

KONA

TUCSON

TUCSON’il on jõuline, nurki rõhutav välimus. See pereautoks sobiv linnamaastur on seest ruumikas ja sisaldab rohkelt varustust. TUCSON on Euroopa autoostjate seas enimmüüdud Hyundai mudel.

TUCSON

Täiesti uus SANTA FE

Alates SANTA FE debüüdist 23 aastat tagasi on see ikooni staatusesse tõusnud maastur võitnud miljonite klientide südamed üle kogu maailma. Viienda põlvkonna põhjalikult ümber kujundatud SANTA FE on loodud kõigile, kes soovivad muuta elu tavalised hetked erakordseteks.

SANTA FE

BAYON

BAYON on väljast väike, kuid seest suur kompaktne linnamaastur, mis on loodud kustumatu mulje avaldamiseks. Varustatud hulga nutikate tehnoloogiatega, nagu oma klassi parim turvavarustus ja ühenduvusfunktsioonid, pakub uus mudel intelligentset tõhusust uuenduslike jõuülekandesüsteemidega.

BAYON

NEXO

Linnamaastur NEXO on Hyundai vesinikuautode lipulaev. Tänu kõige energiatõhusamale kütuseelementide tehnoloogiale kogu autoturul on NEXO sõiduulatus tervelt 666 km (WLTP).

NEXO

Jah, palun!

Kui soovid rohkem teavet Hyundai linnamaasturite kohta, tulla proovisõidule või saada hinnapakkumust, võta ühendust oma lähima Hyundai edasimüüjaga.

Võtan ühendust edasimüüjaga Loe lisa Hyundai garantii kohta