Close

Hyundai SUV mudelivalik

Suurim elektrifitseeritud linnamaasturite valik

Lõpuks ometi kaaslane, mis meeldib kõigile

Mõned autod on sellised, mis kohe meeldivad ega jää märkamatuks. Hyundai linnamaasturite enesekindel välimus, tehnilised uuendused ja mugav salong on valmis pakkuma kauakestvaid lahendusi sinu igapäevaste vajaduste rahuldamiseks.

Igal sõidukil meie SUV mudelivalikus on oma iseloom – täpselt nagu nende juhtidelgi. Soovid teada, milline mudel sobib sulle kõige paremini? Vaata kohe.

Kona electric SUV -katumaasturi

KONA

Oma väljapoole suunatud disaini ja innovaatilise ühenduvusega paistab KONA teiste hulgast silma. Ta pakub hulgaliselt tehnilisi uuendusi turvalisuse, mugavuse ning teabe- ja meelelahutussüsteemi osas.

KONA

Hyundai TUCSON SUV -katumaasturi

TUCSON

TUCSON’il on jõuline, nurki rõhutav välimus. See pereautoks sobiv linnamaastur on seest ruumikas ja sisaldab rohkelt varustust. TUCSON on Euroopa autoostjate seas enimmüüdud Hyundai mudel.

TUCSON

Hyundai SANTA FE SUV-katumaasturi

SANTA FE

Meie linnamaasturite perekonna lipulaev on nüüd veelgi eksklusiivsem: SANTA FE dünaamilise välimuse kõrval on erilist tähelepanu pööratud ka kvaliteetsetele materjalidele, uutele turvasüsteemidele ja täiendatud sõidutehnoloogiatele.

SANTA FE

BAYON

BAYON on väljast väike, kuid seest suur kompaktne linnamaastur, mis on loodud kustumatu mulje avaldamiseks. Varustatud hulga nutikate tehnoloogiatega, nagu oma klassi parim turvavarustus ja ühenduvusfunktsioonid, pakub uus mudel intelligentset tõhusust uuenduslike jõuülekandesüsteemidega.

BAYON

NEXO

Linnamaastur NEXO on Hyundai vesinikuautode lipulaev. Tänu kõige energiatõhusamale kütuseelementide tehnoloogiale kogu autoturul on NEXO sõiduulatus tervelt 666 km (WLTP).

NEXO

KONA N

Võidusõidust inspireeritud esmaklassiline juhitavus ja tõeline linnamaasturi mugavus pakuvad sõidukogemust, mis ei jäta kedagi külmaks. Sellel on 280 hj mootor ja kiirelt reageeriv 8-käiguline kahe märgsiduriga automaatkäigukast (N DCT).

KONA N

Jah, palun!

Kui soovid rohkem teavet Hyundai linnamaasturite kohta, tulla proovisõidule või saada hinnapakkumust, võta ühendust oma lähima Hyundai edasimüüjaga.

Võtan ühendust edasimüüjaga Loe lisa Hyundai garantii kohta