Close

Ärikliendile

Hyundai — mõistlik valik ametiautoks

Hyundai sõidukid vastavad iga tänapäevase sõidukipargiga Euroopa kliendi nõudmistele: kõige laiem valik jõuülekandesüsteeme (alates täiselektrilistest kuni bensiini- ja diiselmootoritega autodeni), erinevad keretüübid (alates kompaktsetest luukpäradest kuni suurte linnamaasturiteni).

Võta ühendust

Lahendused sõiduki- ja ettevõttejuhtidele

Meie ülesanne on mõista sinu ettevõtte vajadusi. Meilt saad kindlasti sulle loodud sõidukipargilahendused, sealhulgas autod, finantsvõimalused ja professionaalse toe.

  • Ametiauto juht
  • Väike- ja keskmise suurusega ettevõtted
  • Rahvusvaheline sõidukipargihaldus
  • Ühingud ja organisatsioonid
  • Avalik sektor

 

Kogu eluea kulusid arvestades

Ligi poole kuludest moodustavad kütus, kuumaksed, kindlustused, kulum, korralised hoolduse ja remondikulud. Just sellepärast soovitab Hyundai ettevõtetele hübriid- ja elektrisõidukeid. Neil on kõige madalamad hoolduskulud ja 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii uutele sõidukitele. Hübriid- ja elektriautode akule pakume 8-aastast garantiid.

EuroPargi missioon on edendada säästva linnaruumi kujundamist

Elektriauto eeliseks on see, et auto tankimine ei toimu töö ajal, vaid siis, kui auto seisab paigal. Lisaks võivad elektriautod sõita linnas ka bussiradadel – tänu sellele saad vältida liiklusummikuid ja oma töösõitudel palju aega kokku hoida.

Praktiline, ruumikas ja esinduslik

Mis puudutab hinda, siis ei olnud edasist kokkuhoidu ja ettevõtte „Filter“ perspektiive arvestades enam mingit mõtet valida sisepõlemismootoriga autot.

Auto on kaubamärgi saadik

Kui sinu ettevõte on seotud vesinikutehnoloogiaga, aitab see teie sõnumit oma partneritele paremini kohale viia. Hyundai seeriatoodanguna valmiv mudel NEXO töötab vesinikkütusel. Mõtle selle peale, sest mitte igaühel pole olnud võimalust vesinikuautoga sõita.

Hyundai Liising

Kas tasuks osta või liisida? Meie leiame sinu jaoks parima lahenduse.

Võta ühendust meie meeskonnaga

Kas sul on küsimusi? Aitame sind hea meelega.

Riina Harjunpää

Sõidukipargi müügijuht

Riina.Harjunpaa@hyundai.fi

 

Marko Aalik

Baltikumi müügijuht

Marko.Aalik@hyundai.fi