ioniq_main

Hyundai ametiautoks

infobox_ESTHyundai auto on midagi palju enamat kui vaid lihtne transpordivahend. „Hyundai soovib, et tema kliendid avastaksid uuesti rõõmu ja vabaduse, mis peaks seostuma nende isiklike liikumisvõimalustega,” ütleb ettevõtte president ja peadisainer Peter Schreyer. Eristuv disain ja edumeelne tehnoloogia on viimaste Hyundai mudelite kvaliteedimärgiks ning tagavad harmoonilises koostöös esmaklassilise sõiduelamuse. Ühtlasi on need ka Hyundai automargi üleilmse tunnuslause „Uus mõtlemine. Uued võimalused.“ (New Thinking. New Possibilities.) suurepäraseks kehastuseks.

Lai tootevalik

Hyundai tootevalik on üks mitmekülgsemaid autoturul – alates A-segmendi väikeautodest kuni D-segmendi pereautode ja suurte esinduslike maasturiteni välja. 2015. aastal uuendas Hyundai tervelt 80% kogu oma mudelivalikust, millest igaüks pakub hinnalist väärtust ärikliendile – disaini, mugavust, turvalisust ja praktilisust. Meil on alati õige lahendus sinu ettevõtte autosõiduks olemas.

Tänapäevased tehased, laialdaselt tunnustatud kvaliteedistandardid ja tööprotsessid ning kvalifitseeritud töötajad hoolitsevad kõrge kvaliteediga sõidukite valmistamise eest. Kõik müüdud Hyundai autod on valmistatud väga kvaliteetselt. Hyundai katsetab oma autosid põhjalikult Euroopa teedel ja kuulsa Nürburgringi juurde rajatud katsekeskuses. Hyundai usaldab oma sõidukite kvaliteeti ja annab neile seitsmeaastase läbisõidupiiranguta garantii. Garantiiaja sisse kuuluvad nii tasuta tehnokontrollid kui ka autoabi, mis lubab kliendil oma autoga alati südamerahus sõita.

Soovid Hyundai mudelite kohta rohkem infot? Jäta meile oma kontakt ning võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.

LÄHIM EDASIMÜÜJA

TUTVU MUDELIVALIKUGA

peter_schreyer2 ioniq2
Hyundai Motor Group’i president ja peadisainer Peter Schreyer vastutab selle eest, milline on praeguste ja tulevaste Hyundai mudelite disain. Tõestuseks Hyundai tootemargi tehnoloogilisest võimekusest on IONIQ.

 

Käsitsi ehitatud i20 WRC-mudel on võimas ralliauto, mille aluseks on populaarne seeriatootmises valmistatav sõiduauto. Oma 1200-kilogrammise raskuse ja 1,6-liitrise mootoriga, mis arendab üle 300 hj võimsust ja 400 Nm pöördemomenti, vajab see osavat juhti ja kaardilugejat, kes selle tohutu jõu kontrollimisega hakkama saaksid. Rohkem kui 2000 Hyundai müügiesindust üle Euroopa pakub klientidele maailma parimat teenindust uute ja kasutatud autode müümisel ja hooldamisel.