Close

Valmistatud Euroopas

Lähemalt Hyundaist

90% Hyundai sõiduautodest on projekteeritud, konstrueeritud, toodetud ja testitud Euroopas. Hyundai disainikeskus asub Saksamaal ning Eesti turul müüdavad autod on valmistatud Türgi, Tšehhi ja Korea tehastes.

Hyundai Baltikumis

Hyundai Motor Company

Hyundai Motor Company asutati 1967. aastal. Juba järgmisel aastal lõpetati ettevõtte koostetehase ehitamine Ulsanis. Tänaseks on sellest kasvanud maailma suurim kõikehõlmav autotootmiskompleks, mille tootmismaht on 1,6 miljonit sõidukit aastas. Koostöös Hyundai Glovise poolt hallatava üleilmse laevastikuga ning omaenda terasetootmisfiliaaliga on Hyundai Motor Groupil täielik kontroll kogu väärtusahela üle.

Hyundai Motor Europe

Hyundai Motor on pühendunud Euroopa turule ja siinsetele klientidele. Alates 1990ndatest on Hyundai Motor teinud suuri investeeringuid ettevõtte rajatistesse Saksamaal, Tšehhi Vabariigis ja Türgis. 2006. aastal avas Hyundai pidulikult Hyundai Motor Europe’i peakorteri Offenbachis Saksamaal. Sealt juhib Hyundai Motor üleeuroopalist müüki ja turundust, müügijärgset teenindust, autoparkide haldust ning edasimüüjate tegevusi, mis siinses regioonis kaubamärki toetavad.

Bassadone Automotive Nordic

Bassadone Automotive Nordic Oy on aastal 1997 loodud ettevõtete grupp, mille põhitegevuseks on sõidukite, nende varuosade ja lisavarustuse import. Kontsern tegutseb Balti riikides ja Soomes. Bassadone poolt imporditavad automargid on Citroën, Dacia, DS, Hyundai, Isuzu, Lotus, Opel, Peugeot, Renault, SsangYong ja Suzuki. Kontserni kuuluvad ka Eestis ja Lätis tegutsev sõidukite edasimüüja AutoHalle ning Soomes tegutsev Autoverkkokauppa.fi.

Bassadone ettevõtted Soomes ja Balti riikides on osa Bassadone Automotive Groupist, mis on mitmete automarkide importija ja edasimüüja nt Hispaanias, Inglismaal ja Gibraltaril. Ühisettevõte asutati juba 1904. aastal ning see laiendab jätkuvalt oma tegevust üle kogu maailma.

Hyundai Baltikumis

Hyundai Motor Finland Oy allkirjastas impordilepingu Hyundai Motor Companyga 2000. aasta sügisel. Hyundai autode müük algas märtsis 2001 suure tootevalikuga esmalt Hyundai Motor Baltic Oy ärinime all. Nüüd kannab meie Baltimaades tegutsev ettevõte nime Bassadone Baltic OÜ. Hyundai Motor Finland Oy impordib Hyundai sõiduautosid ja maastureid, varuosi ja lisavarustust Soome, Eestisse, Lätti ja Leetu.

 

Maaletooja

Bassadone Baltic OÜ
Jälgimäe tee 1
76406, Tänassilma, Eesti

Telefon: +372 682 6040
E-post: hyundai@hyundai.ee

Reg nr 14494477
KMKR nr EE102416877

 

Meedia ja koostööpäringud

Elna-Eva Terasmägi, turundusjuht
E-post: elna-eva.terasmagi@hyundai.ee

Äriklientide päringud

Riina Harjunpää, sõidukipargi müügijuht
E-post: Riina.Harjunpaa@hyundai.fi

Marko Aalik, Balti regiooni müügijuht
E-post: Marko.Aalik@hyundai.fi