Close

Uus i20

Loodud Sinule
Broneeri proovisõit

Uute standardite kehtestaja

Liikuv, dünaamiline ja nutikas Hyundai i20 jätab oma kompaktse suuruse kohta tõeliselt rabava mulje. See on ideaalne väikses mõõdus kaaslane neile, kes ei taha teha kompromisse tippvarustuse arvelt ning soovivad saabuda sihtpunkti alati stiilselt, kuhu iganes tee ka viiks.

Sportlik kujundus

Sportlik ja elegantne: i20 dünaamiline siluett koos oma värskendatud väliskujunduse ja julgete värvidega on loodud selleks, et olla tähelepanu keskpunktis.

Igaühe jaoks turvaline

Hyundai jaoks on oluline, et ohutus ja mugavus oleksid kättesaadavad igaühele. Seepärast kuuluvad i20 põhivarustusse: kiiruspiirikuga kiirushoidik, kaugtulede automaatlülituse süsteem, sõidurajal püsimise abisüsteem, intelligentne piirkiiruse järgimise abisüsteem ja veel palju muud.

Hästi toimivad sidelahendused

Naudi i20 nutitehnoloogial põhinevaid ühendusvõimalusi – puuteekraan ja Bluetooth teevad iga sõidu veelgi mugavamaks. Navigatsioonisüsteem on saadaval valikvarustusena.

Hyundai i20 põhivarustus

Fresh
Comfort

(lisaks varustustasemele Fresh)

Style

(lisaks varustustasemele Comfort)

Ole ühenduses oma autoga

Kasutades oma telefonis Bluelinki rakendust, saad i20 lukustada ja lukust avada kaugjuhtimise teel. Ja kui keegi peaks proovima sinu autosse sisse murda, annab rakendus sulle sellest kohe märku.

Vaata lähemalt

Sportlik ja jätkusuutlik

i20 on saadaval 48 V kerghübriidsüsteemiga, mis muudab auto palju säästlikumaks, parandades samal ajal sooritusvõimet.

Loe lähemalt suutlikkuse kohta

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Nagu iga Hyundai, on ka uuendatud i20 valmistatud vastavalt kõige kõrgematele kvaliteedistandardeile. Ning laitmatu kvaliteedi tõestuseks anname sellele 5-aastase läbisõidupiiranguta garantii, et saaksid nautida kõike, mida elus armastad, muretsemata oma auto pärast.

Hyundai garantii

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Vaata lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid