HYUNDAI GARANTII – KOLMEKORDNE KAITSE 5 AASTAKS


5 aastat garantiid
läbisõidupiiranguta*

5 aastat autoabi – tasuta kõned auto tehnilise rikke korral numbrile +372 622 1330, kust saadetakse abi ööpäevaringselt otse koha peale.

5 aastat tehnilist kontrolli – see on auto seisukorra vabatahtlik tasuta kontroll, mis viiakse omaniku soovil läbi kord aastas regulaarhoolduste vahepeal.

Hyundai – suuruselt viies autotootja maailmas – valmistab aastas üle 2 miljoni auto. Maailma eri paigus asuvates Hyundai tehastes järgitakse rangeid kvaliteedinõudeid, mis puudutavad nii autotoodangut kui ka keskkonnahoidu. Tootearenduses on Hyundai seadnud eesmärgiks välja töötada sõidukeid, mis oleks ühtaegu nii keskkonna- kui ka kasutajasõbralikud. Lisaks soovib Hyundai hoolitseda ka oma autode omanike ja juhtide eest.

Hyundai kõrgest kvaliteedist annab tunnistust Eestis eraisikutest autoostjatele kaasa antav viieaastane läbisõidupiiranguta garantii. See kuulub lahutamatult auto juurde ning seega ei katke ka juhul, kui auto omanikku vahetab.

Sõiduautodele, mis on registreeritud eraisikute nimele pärast 01.02.2011., pakub Hyundai võimalust tasuta tehniliseks kontrolliks, mis viiakse läbi üks kord regulaarhoolduste vahelisel perioodil (5 aasta jooksul või kuni läbisõiduni 100 000 km).

Kui juhtub liiklusõnnetus või sõit katkeb mõne tehnilise rikke tõttu, tuleb appi Hyundai autoabi.

5 aastane läbisõidupiiranguta garantii*

Hyundai annab oma sõiduautodele, maasturitele ja mahtuniversaalidele viieaastase läbisõidupiiranguta garantii*, eeldusel, et sõidukit hooldatakse valmistaja ja maaletooja poolt koostatud Eestis kehtiva hooldusgraafiku kohaselt, kasutades garantiiremondiks üksnes Hyundai originaalvaruosi.

Garantiikorras kõrvaldatakse valmistajatehase süül või praakmateriali kasutamise tõttu tekkinud rikked. Normaalsest kulumisest tingitud rikete kõrvaldamise kulusid garantii ei korva.

Garantiitingimused (pdf)
Korduma kippuvad küsimused (pdf)

Keregarantii kehtib 12 aastat. Autokere kontroll viiakse läbi korraliste hoolduste käigus kord aastas.
Värvkatte garantii kehtib 5 aastat.
Raadio/helisüsteem – garantii 3 aastat
Aku – garantii 2 aastat
Lisavarustusele antakse 2 garantii. See kehtib vaid autoriseeritud edasimüüja poolt paigaldatud ja maaletooja poolt heaks kiidetud lisavarustusele.
Autorendi autod – 3 aastat või 100 000 km

Pikendatud 5+2 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Hyundai pikendatud 5+2 aastat läbisõidupiiranguta garantii, autoabi ja tehniline kontroll kehtivad alates 1.04.2018 registreeritud või kasutusele võetud uutele i30-mudelitele.

Garantiitingimused on täpsemalt kirjas siin.

8 aastat aku garantii

IONIQ Electric, Hybrid ja Plug-in mudelite liitium-polümeeraku garantii – 8 aastat või 200 000 km.

Autoabi teenus

Tel: +372 622 1330

Hyundai 24h abi teenuste loetelu ja tingimused (pdf) – autodele registreeritud enne 30.06.2016

Hyundai 24h abi teenuste loetelu ja tingimused (pdf) – autodele registreeritud alates 01.07.2016

Kui helistate autoabi telefonile, palume teil teatada järgnevad andmed, mis on kirjas auto hooldusraamatus või registreerimistunnistusel:

– autoomaniku nimi ja aadress,
– autojuhi nimi ja aadress,
– auto registreerimisnumber ja registrisse kandmise kuupäev,
– viimase tehnohoolduse läbi viinud autoteeninduse andmed,
– rikke kirjeldus,
– auto asukoht.

Tehniline kontroll

Tehniline kontroll on vabatahtlik regulaarhoolduste vahelisel perioodil läbi viidav kontroll. Kahe regulaarhoolduse vahel Hyundai teeninduses läbi viidud ühekordne tehniline kontroll toimub tasuta (5 aasta jooksul või kuni 100 000 km täitumiseni), kui eelnev regulaarhooldus on nõuetekohaselt läbi viidud Hyundai teeninduses.

Tehnilise kontrolli alla kuulub auto vedelike kontroll ja vajadusel lisamine, rehvirõhu kontroll ja rehvide täitmine, lampide ja klaasipuhastite kontroll ja vajadusel vahetamine.
Kontroll toimub tasuta, lisatud vedelike ja vahetatud tarvikute eest tuleb aga tasuda vastavalt teeninduse hinnakirjale.

* Hyundai viieaastane läbisõidupiiranguta garantii kehtib ainult neile Hyundai sõidukitele, mille on lõppkliendile algselt müünud volitatud Hyundai edasimüüja, nagu on kirjeldatud garantiiraamatu tingimustes.