Close

SANTA FE

Hyundai linnamaasturite lipulaev. Ühendatud tulevikuga.
Hyundai edasimüüjad

Seda mudelit ei saa enam eraldi tehasest tellida. Terve hulk atraktiivse varustusega sõidukeid on aga sellegipoolest saadaval otse meie edasimüüjate juures. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Suurem. Parem. Ilusam

SANTA FE annab sulle kõik, mida vajad – rohkelt ruumi, mugavust ja praktilist varustust. See on auto, millel on jõudu ja iseloomu, mida toetavad uued tehnoloogiad, hübriidjõuallikad ja uusimad turvasüsteemid.

Esmaklassilised materjalid.

SANTA FE pakub täiesti uut luksuse taset iga komponendiga, mis on viimistletud esmaklassiliste pehmete materjalide või peene nahkkattega.

Tõhusad jõuülekandesüsteemid

Sinu päralt on tõhusate jõuallikate paremik, sh hübriid- ja pistikhübriidversioonid, mida täiendavad esmaklassilised turvasüsteemid ja sidelahendused.

Eesrindlik turvavarustus

Tipptasemel turvavarustus ja edumeelsed juhiabisüsteemid paigutavad SANTA FE ühte ritta premiumklassi konkurentidega. Varustusse kuulub koguni kaugjuhitav iseparkimissüsteem, mis auto sinu eest ise ära pargib.

Teerajaja ja ikoon – juba 20 aastat

Nullist alates uuesti disainitud Hyundai lipulaev Euroopas on nüüd veelgi ruumikam, mugavam ja käepärasem. SANTA FE on saadaval 6- või 7-kohalisena.

Hyundai SANTA FE põhivarustus

Comfort
Style

(lisaks varustustasemele Comfort)

Premium

(lisaks varustustasemetele Comfort ja Style)

Calligraphy

(lisaks varustustasemele Premium)

Kaitseb sind ja teisi liiklejaid

Parkimisel aitavad mudeli juhiabisüsteemid auto ümber asuvaid takistusi märgata, ka juhul, kui juht ise neid ei näe.

Loe lisa turvavarustuse kohta

Ühenduvus

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega saad oma SANTA FE kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid.

Rohkem infot Bluelinki kohta

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Hyundai 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii tagab sulle meelerahu. Ent see pole veel kõik – SANTA FE hübriid- ja pistikhübriidmudelite kõrgepingeakudele on antud koguni 8-aastane / 160 000 km garantii.

Hyundai garantii

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai hübriidautod
Loe lisaks

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid