Close

Tunneta emotsiooni

Maksimaalne sõidurõõm. Suure jõudlusega N-mudelid.

Võistlusrajal sündinud N viib kokku Hyundai ulatusliku autospordikogemuse ja kõrgsooritusliku maanteeauto arendustegevuse, luues tõeliselt vaimustavate sportautode valiku. Maanteel maksimaalse naudingu ja igapäevaelus võidusõiduauto tunnetuse pakkumiseks loodud N-mudelid jagavad kõik sama DNA-d, mis koondub kolme jõudluse sambasse.
N-mudelid N Line
Hyundai N kaarteessa

Kurvides kihutaja

Sama näljane kurvide järele nagu sina ise – varustatud muljetavaldava hulga kõrgsoorituslike komponentidega, mis tagavad maailmatasemel kurvisõiduomadused.

Hyundai N suorituskykyä

Igapäeva sportauto

Võidusõiduauto igaks päevaks. N-mudelid loovad tasakaalu erakordse võimsuse ja võidusõiduvalmis sõidudünaamika ning mugavusele orienteeritud igapäevaliiklemise vahel.

N rada valmis

Võistlusrajavalmidus

Valmis, kui sinagi. N-mudelid on varustatud suure hulga võistlusrajafunktsioonidega, mis pakuvad rajapäevadel paremat jõudlust.

N
N

N-mudelid

Meie suure jõudlusega N-mudelid

IONIQ 5 N i20 N i30 N i30 Fastback N

IONIQ 5 N. Hyundai esimene täiselektriline N-mudel.

IONIQ 5 N loomisel on kasutatud kõige uuemaid tehnoloogiaid, et viia sõidurõõm täiesti uuele tasemele. Hyundai N-mudelite arendusmeeskond on kuulanud tähelepanelikult, mida praegused ja tulevased N-mudelite fännid arvavad ja ootavad.

IONIQ 5 N pakub sõidul vahetut käiguvahetuse tunnetust ning täpset tagasisidet, millest sportautode entusiastid elektrisõiduki puhul sageli puudust tunnevad.

Hyundai N-mudelite elektroonilise käiguvahetuse (e-Shift) tehnoloogia laseb sul tunda, et kontroll jõuülekande üle on sinu käes, muutes käiguvahetused selgelt tuntavaks ning andes sulle sõidu ajal head tagasisidet.

Avasta mudel

i20 N

Innustatud rallivõitjast i20 Coupe WRC-st, toob i20 N võidusõidujõudluse sinu igapäevaellu ja adrenaliinisööstu sinu vereringesse.

Väga võimsa 204 hj 1,6-liitrise turbo GDi mootoriga on i20 N sama jõuline kui ralliauto, millel ta põhineb. Autol on 18-tollised kergmetallveljed ülitõhusate Pirelli P-Zero rehvidega ning WRC-st inspireeritud katusespoiler.

Kiirendus 0 -> 100 km/h vaid 6,7 sekundiga, tippkiirus 230 km/h.

Mudel i20 N on välja müüdud.

i30 N

Alates auhinnavõitja i30 N esitlusest oleme teinud tõsist tööd, et muuta suurepärane toode veelgi paremaks.

i30 N on saadaval 2-liitrise T-GDI bensiinimootoriga, võimsusega 280 hj. Suurim pöördemoment on 392 Nm. Maksimumkiirus: 250 km/h.

N kergistmete ja 19-tolliste sepistatud valuvelgede abil säästetud kaal annab parema jõudluse ja juhitavuse erksamaks sõidukogemuseks.

Mudel i30 N on välja müüdud.

i30 Fastback N

Oma kaarja silueti ja lauge katusejoonega on i30 Fastback elegantne iludus.

Tasakaalustades ralliraja sõidudünaamikat ja toorest jõudu mugavusele suunatud igapäevase töölesõidu võimalusega, on i30 Fastback N tõeline sportauto igaks päevaks.

i30 Fastback N on saadaval 2-liitrise T-GDI bensiinimootoriga võimsusega 280 hj. Suurim pöördemoment on 392 Nm. Maksimumkiirus: 250 km/h.

Mudel i30 Fastback N on välja müüdud.

N Line

N Line –jõuliste detailide enesekindlus

Jagades jõuülekandesüsteemi oma Hyundai õdede-vendadega, on N Line’i mudelid silmapilk äratuntavad tänu eristuvatele disainielementidele. Kõrvuti laia valiku sportlike disainielementidega pakub N Line veelgi suuremat jõudlust. Naudi täiustatud jõuülekandesüsteemi ja spetsiaalselt häälestatud vedrustuse kooskõla väljalaskesüsteemi helide taustal.

KONA N Line i20 N Line Tucson N Line

Uus KONA N Line

KONA N Line on jõuline ja sportlik, tegemata kompromisse säästlikkuse arvelt. Otsesissepritsega 1,6 GDi-bensiinimootor ja akutoitel töötav elektrimootor teevad tõhusalt koostööd, pakkudes suurepärast suutlikkust võimsusega 141 hj/104 kW.

KONA N Line’i varustusse kuuluvad ventileeritavad esiistmed, Bose Premium Sound-helisüsteem, 360° täisvaatekaamera, iseavanev elektriline tagaluuk, Hyundai digivõti ja veel palju muud.

Avasta mudel

i20 N Line

Sellel mudelil on võidusõidust inspireeritud esiosa ja energiline tagaosa. Stiilsed kahevärvilised veljed annavad talle dünaamilise sportliku välimuse.

Kolmesilindriline 998 cm³ Turbo GDI mootor on disainitud parema sõidukogemuse saamiseks. Oma 120 hj ja 48 V kerghübriid-tehnoloogiaga reageerib see tagasihoidlik mootor paremini ja pakub veelgi võimsamat väljalaskesüsteemi heli.

 

Avasta mudel

Tucson N Line

Tucson N Line ühendab endas äärmiselt dünaamilise disaini ja täiustatud ühenduvuse autospordist inspireeritud N Line’i stiili ja hoiakuga.

Sellel on elektrooniliselt kontrollitud vedrustus, mille kohanduv summutustehnoloogia pakub sõites täiendavat paindlikkust. See reageerib kiiremini ja tugevamalt nii kere liikumisele kui ka rooli keeramisele.

 

Avasta mudel