TUNNETA EMOTSIOONI

Me lihtsalt ei valmista autosid, me pakume tunnetust. Hyundai ainulaadne disain ning jõudluse elemendid avardavad meie klientide võimalusi. Võid valida suure jõudlusega sõiduki, mis avaldab muljet niihästi maanteel kui ka võidusõidurajal, või sportliku auto, millel on sportlikud disainielemendid ja mis samuti pakub täiustatud jõudlust.

 

N

Sõitmine ei peaks olema igav. Ja N ei ole seda kunagi. Tere tulemast suure jõudlusega N-i maailma! Nihuta piire ja avasta, kui palju lõbu saab rooli taga olla. N on välja töötatud selleks, et pakkuda vapustavat kurvide läbimise võimekust koos tavapärase sportauto juhitavusega. N-i välkkiire soorituse tagab kiirelt reageeriv 2-liitrine turboülelaaduriga mootor võimsusega kuni 275 hj.
N-kurvidiferentsiaal* pakub ainulaadse kurvide läbimise kogemuse. See on Hyundai poolt spetsiaalselt disainitud ja välja töötatud, et pakkuda võimalikult suurt sõidunaudingut, säilitades samal ajal stabiilsuse, kasutades selleks pidureid kurvi sisenedes ja sellest väljudes.

* i30 N ja i30 Fastback N Performance-paketi standardvarustuses.

i30 N

i30 Fastback N

 

N LINE

Iseloomulike disainielementide ja täiustatud jõudlusomadustega N Line avardab veelgi meie klientide valikuid. Jagades jõuülekandesüsteemi oma Hyundai õdede-vendadega, on N Line’i mudelid silmapilk äratuntavad tänu eristuvatele disainielementidele. Kõrvuti laia valiku sportlike disainielementidega pakub N Line veelgi suuremat jõudlust. Naudi täiustatud jõuülekandesüsteemi ja spetsiaalselt häälestatud vedrustuse kooskõla väljalaskesüsteemi helide taustal.

i30 N Line’i mudelitel on 1,4-liitrine T-GDI bensiinimootor, Tucson N Line’i jõuallikaks aga 1,6-liitrine T-GDI bensiinimootor. Kõik mudelid on saadaval seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga (DCT). Pilkupüüdvad kvaliteetsed sportistmed hoiavad sind kindlalt ja mugavalt.

 

i30 Hatchback N Line

i30 Fastback N Line

Tucson N Line

 

 

i30 WAGON SPORT LINE

Me saime rohkelt tagasisidet pärast N Line’i turuletulekut, kus sooviti sportlikumat väljanägemist ka i30 Wagonile – ja nüüd on see olemas! Voolujoonelisus ja väljapeetud disain annavad märku sellest, et tegemist ei ole tavalise universaaliga. On veel hulk üllatavaid funktsioone, mis annavad talle veelgi rohkem stiili. Selle 1,4-liitrine T-GDI bensiinimootor töötab koos seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga (DCT). Mugavad kahevärvilised nahk-tekstiilpolstriga istmekatted muudavad kõik sõidud nauditavamaks.

 

i30 Wagon Sport Line

 

 

 

Küsi pakkumist