Close

Hyundai Live-teenused

Kiiresti ja lihtsalt pärale

Hyundai Live-teenused aitavad leida tanklaid ja laadimispunkte ning täiendavad navigatsioonisüsteemi kaardiandmeid ajakohase ilma- ja liiklusinfoga.

Serveripõhine marsruut

Sinu autos oleva navigatsioonisüsteemi asemel koostab marsruudi võimas Bluelink®-i pilveserver. Koos reaalajas liiklusteabega juhatab see sind kiiremini ja sujuvamalt kohale.

Parem liiklusinfo – parem navigeerimine

Bluelink®-i pilveserver sisaldab rohkem kaardiandmeid, reaalajas liiklusinfot ja seni kogutud andmete põhjal prognoositavat liiklusteavet. Lisaks suudab see tänu suuremale jõudlusele ka saabumisaja palju täpsemini välja arvutada.

Bluelink

Värskendused iga viie minuti järel

Liiklusinfot värskendatakse iga 5 minuti järel. Kui marsruuti on vaja muuta, tehakse seda automaatselt sinu selle hetke asukohast lähtudes.

Bluelink
Live-teenused

Kiiruskaamera hoiatus

Riikides, mille õigusaktid seda lubavad, hoiatab navigatsioonisüsteem sind teel olevate püsivate ja mobiilsete kiiruskaamerate eest. Trahve kiiruse ületamise eest aitab vältida kiirushoidik, mis ei lase kiirusel kogemata liigselt kasvada. Nii pole enam vaja ka kaameraid karta.

Tanklad ja laadimisjaamad

Saad navigeerida oma marsruudil mugavalt tanklatesse või laadimisjaamadesse. Saad ka võrrelda kütusehindu või vaadata, kus asuvad hetkel vabad laadijad. Andmeid avaldavad paljud, kuid mitte kõik teenusepakkujad.

Enam pole vaja sõiduulatuse pärast muretseda

Reisi edenedes elektriauto aku tühjeneb, kuid pole hullu: Hyundai Bluelink®-iga täiselektriautod näitavad vastavalt sinu asukohale reaalajas võimalike laadimispunktide andmeid. Mõned teenusepakkujad annavad infot ka vabade laadijate ja nende tüübi kohta (kiir- või tavalaadija, pistiku tüüp jms).

Valik on sinu

Saad otsida tanklaid ja laadimisjaamu, mis asuvad sinu praeguse asukoha, sihtkoha, kaardil valitud punkti või kesklinna lähedal. Seejärel – lihtsalt puuduta valikut ekraanil ja järgi juhiseid.

Reaalajas teenused – Ilm

Ilmateade

Kas tahad teada, milline on ilm sinu teekonnal või sihtkohas? Foreca, Põhjamaade suurim ilmaprognoosiettevõte, edastab ilmaennustusi kõikidele Bluelink®-iga Hyundai autodele.

Huvipunktid

Restoranid, apteegid, Hyundai esindused: leia üles soovitud kohad enda ümber ja puuduta, et alustada navigeerimist. Otsing hõlmab 11 miljonit kohta enam kui 500 kategoorias.

Tutvu lähemalt kõikide ühendusvõimalustega

Bluelink®-i rakendus
Vaata lähemalt

Hyundai Bluelink®
Vaata lähemalt

Hoia sidet
Vaata lähemalt