Close

Bluelink®-i rakendus

Ühenda oma telefon autoga

Bluelink®-i rakenduse kaudu saad luua ühenduse oma autoga, sõltumata sellest, kus hetkel viibid. Saad teha reisiplaane kodudiivanil, vaadata oma auto asukohta ning avada või lukustada selle uksi, olles ise kaugel eemal. Ja kui sul on Hyundai elektriauto, pakub rakendus sulle veelgi rohkem võimalusi.

Rakenduse funktsioonid Elektriauto funktsioonid Personaalsed funktsioonid Rakenduse allalaadimine

Funktsioonid

Kontrolli oma autot

Kus iganes sa ka ei viibiks, võta telefon taskust välja ja veendu, et sinu Hyundai on turvaliselt oma kohal, töökorras ja sõiduks valmis.

Kauglukustus Teade sissemurdmiskatsest Nõudmisel diagnostika Auto olek
Bluelink

Täielik kontroll

Lihtsalt ava või lukusta oma auto uksed nutitelefoni abil. Bluelink®-i nõudmisel diagnostikafunktsioon hoiatab sind, kui on tuvastanud mingeid kõrvalekaldeid.

 

 

Bluelink

Suurem turvalisus

Sinu auto aken löödi puruks ja autost varastati seljakott. Bluelink® teavitab sind kohe, kui käivitub autoalarm. Loomulikult teavitatakse sind ka juhul, kui unustasid lihtsalt auto uksed lukustada.

Bluelink

Kontrolli, kas kõik on korras

Saad viia läbi auto tehnilise seisundi täieliku diagnostika.

Kontrolli oma auto olekut millal tahes

Kontrolli auto kütusetaset (bensiini, diislikütuse, elektrienergia kogust). Lisaks saad vaadata aku, katuseluugi, esi- ja piduritulede, suunatulede, akende, targa võtmepuldi patarei, klaasipesuvedeliku ning piduri- ja mootoriõli olekut või taset.

 

Kasuta kaarte ja asukohateavet

Navigatsioonisüsteemi kasutamine autos on küll mugav ja lihtne, ent mobiiliäpp laseb sul koostada marsruute ka autost väljaspool. Lisaks jätkab Bluelink®-i rakendus pärast parkimist sinu juhendamist seni, kuni oled päriselt kohal, ning kui tagasi pöördud, aitab sul oma auto uuesti üles leida.

Sihtkoha saatmine autosse Viimased navigeerimisjuhised Leia minu auto
Bluelink

Koosta oma marsruut ükskõik kus ja millal

Kasuta Bluelink®-i rakendust sihtkohtade otsimiseks ja oma teekonna planeerimiseks väljaspool autot. Seejärel edastab Bluelink® koostatud marsruudi auto navigatsioonisüsteemile. Nii saad autosse istudes kohe sõitu alustada.

Bluelink

Lõpeta navigeerimine jalgsi

Kui oled oma lõplikust sihtkohast 200 m kuni 2 km kaugusel, saad navigeerimise üle anda autolt Bluelink®-i rakendusele. Seejärel juhatab sinu telefon sind liitreaalsuse või Google Maps’i abil täpselt sinna, kuhu soovid minna.

Auto asukoht kaardil

Unustasid, kuhu auto parkisid? Ava lihtsalt Bluelink®-i rakendus, et näha oma auto praegust asukohta – kõikjal üle maailma.

Bluelink

Elektriauto funktsioonid

Elektriautode erifunktsioonid

Neile Hyundai omanikele, kes valisid elektriauto, pakub Bluelink®-i rakendus veel mitmeid mugavust lisavaid funktsioone: näiteks saab juht temperatuuri autos juba enne sõitu parajaks reguleerida ning juhtida distantsilt oma Hyundai laadimist.

Kliimaseadme kaugjuhtimine Sõiduulatus Programmeeritav laadimine Laadimise ülempiir
Bluelink

Tee see endale mugavamaks

Vali Bluelink®-i rakendusega soovitud auto sisetemperatuur. Kui auto on laadima pandud, kasutatakse auto kütmiseks või jahutamiseks võrgutoidet ega kulutata auto akuenergiat. Ent funktsiooni saab kasutada ka siis, kui auto ei ole laadijaga ühendatud – sel juhul tagab toitevarustuse auto kõrgepingeaku.

 

Bluelink

Kontrolli sõiduulatust

Vaata enne teeleasumist telefoniekraanilt, kui kaugele saad oma Hyundaiga sõita, enne kui pead uuesti selle akut laadima.

Bluelink

Vali sobivaim laadimisaeg

Bluelink®-i rakenduse kaudu saad kindlaks määrata oma elektrilise Hyundai laadimiseks kõige sobivamad kellaajad. Nii saad ära kasutada soodsaima hinnaga elektrit, pikendades ühtlasi aku tööiga. Ja loomulikult hoolitseda selle eest, et auto oleks alati täis laetud, kui oma sõitu alustad.

Bluelink

Muuda algseadeid

Soovi korral saad ise valida, kui täis laseb auto oma aku laadida. Kiirlaadimisjaamas võib olla ökonoomsem piirata laadimist nii, et see lõppeks, kui aku on näiteks 80% täis.

Personaalsed funktsioonid

Kogu teave läbitud kilomeetrite kohta

Hyundai Bluelink®-i rakendus on midagi enamat kui lihtsalt funktsioonid – see on personaalne, mugav ja vastavalt igaühe soovidele seadistatav.

Minu sõidud Kasutajaprofiilid Kalender Isikupärastamine Vidinad
Bluelink

Vaata ülevaateid ja üksikasju

Kogu sõiduteave ühe pilguga: kuupäev ja kellaaeg, läbitud vahemaa, keskmine ja maksimaalne kiirus jne.

Bluelink

Ükski sinu seadistus ei lähe kaotsi

Salvesta oma profiil ja auto seaded Bluelink®-i pilve, et neist oleks olemas varukoopia. Ja kui soetad uue Hyundai, võimaldab see funktsioon sul oma eelistused mugavalt ka uude autosse üle kanda.

Bluelink

Kalendrikanded Bluelink®-is

Sünkroniseeri Bluelink® oma kalendriga, et saaksid vaadata oma kalendri sissekandeid otse Bluelink®-i avalehelt.

Bluelink

Anna talle oma nägu

Pane Bluelink®-i rakendus tööle täpselt nii, nagu sina soovid: vali, milliseid funktsioone soovid sisse või välja lülitada ning muuda rakenduse avakuva endale sobivaks.

Bluelink

Kasuta otseteed

Auto kaugjuhtimise ja oleku kontrollimise funktsioonid on vidinatena ligipääsetavad otse telefoni lukustuskuvalt. See tähendab, et saad neid kasutada rakendust avamata.

Rakenduse allalaadimine

Bluelink®-i rakendus on saadaval iOS- ja Android-nutitelefonidele.

Tutvu lähemalt kõikide ühendusvõimalustega

Live-teenused
Vaata lähemalt

Hyundai Bluelink®
Vaata lähemalt

Hoia sidet
Vaata lähemalt