Close

Hoia sidet

Telefon alati kaasa

Kui soovid oma telefoni sõidu ajal ohutult kasutada, näiteks helistada sõbrale või kuulata muusikat Spotify’st, kasuta mõnd allkirjeldatud mugavat võimalust.

Apple CarPlay™ ja Android Auto™

Kõikide uute Hyundai mudelite jaoks on põhi- või lisavarustusena saadaval Android Auto ja Apple CarPlay, mida saab kasutada telefoni funktsioonide peegeldamiseks auto puuteekraanil.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Qi-standardile vastav juhtmevaba laadimisalus võimaldab ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta laadida.

 

Langaton lataus

USB_aux

USB- ja AUX-pesad

Ühenda ja kasuta! Käepäraselt paigutatud AUX-sisendpesa ja USB-port pakuvad mugavat võimalust nutitelefonide ja muude mobiilseadmete ühendamiseks.

Bluetooth

Bluetooth

Telefoni ühendamine Bluetoothi kaudu on võimalik kõikides Hyundai mudelites. Selle abil saab sõidu ajal auto helisüsteemi kaudu mitte ainult helistada, vaid kuulata ka muusikat, taskuhäälinguid ja audioraamatuid.

eCall lisab turvalisust

Kui juhtub õnnetus, milles turvapadjad täituvad, võtab auto automaatselt ühendust häirekeskusega. Kui keegi autos viibijaist ei suuda häirekeskusega rääkida, saadetakse abi auto poolt edastatud andmete alusel sündmuskohale. Auto annab teavet mh asukoha, turvapatjade täitumise ja sõidukiiruse kohta avarii toimumishetkel. SOS-nuppu vajutades saab ka ise häirekeskusesse helistada. Kõne ajal edastatakse sinna automaatselt ka auto asukoha andmed.

 

ecall

Rakenduse allalaadimine

Bluelink®-i rakendus on saadaval iOS- ja Android-nutitelefonidele.

Tutvu lähemalt kõikide ühendusvõimalustega

Hyundai Bluelink®
Vaata lähemalt

Bluelink®-i rakendus
Vaata lähemalt

Live-teenused
Vaata lähemalt