Close

Hyundai i20

Mugavuse ilu
Broneeri proovisõit

Seda mudelit ei saa enam eraldi tehasest tellida. Terve hulk atraktiivse varustusega sõidukeid on aga sellegipoolest saadaval otse meie edasimüüjate juures. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Turvaline valik, mis kaunistab Sind

i20-l on silmapaistev disain ja jõulised stiilielemendid, mis on saanud inspiratsiooni Hyundai N-i suure jõudlusega seeriast. Lisaks on see varustatud nutika tehnoloogiaga, sealhulgas uuenduslike turva- ja oma klassi parimate ühenduvusfunktsioonidega.

Turvaliseks loodud. Ühenduseks loodud. Sinule loodud.

Ole stiilselt silmapaistev

Sportlik, elegantne ja visuaalselt lihtsalt rabav: i20 dünaamiline siluett on loodud selleks, et olla tähelepanu keskpunktis.

Hyundai SmartSense

Hyundai SmartSense’i juhiabisüsteemidega pakub i20 oma klassi kõige laiaulatuslikumaid aktiivse turvalisuse tehnoloogia pakette, et tagada sulle parem turvalisus ja rahulikum meel.

Saa ühendust oma i20-ga

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega saad oma i20 kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid.

Hyundai i20 põhivarustus

Fresh
Comfort

(lisaks varustustasemele Fresh)

Style

(lisaks varustustasemele Comfort)

N Line

(lisaks varustustasemele Style)

*Tumendatud tagaklaasid (lisavarustus)

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik

See kasutab tipptasemel navigeerimissüsteemi, et olla valmis maanteel eelseisvateks kurvideks või sirgeteks, ning reguleerib ohutumaks sõitmiseks kiirust.

Loe lähemalt ohutuse kohta

i20 N Line

Sellel mudelil on võidusõidust inspireeritud esiosa ja energiline tagaosa. Kolmesilindriline 998 cm³ Turbo GDI mootor on disainitud parema sõidukogemuse saamiseks.

Tutvu sportliku N Line’i mudeliga

Sportlik ja jätkusuutlik

Säästa i20 uue 48 V kerghübriidsüsteemiga kütust ja vähenda heitgaase. See toetab sisepõlemismootorit kiirenduse ajal lisa-pöördemomendiga.

Loe lähemalt suutlikkuse kohta

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka i20 valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaks auto pärast muretsema.

Hyundai garantii

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Vaata lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid