SINU JAOKS LOODUD

Uus i30 Fastback on isikupärase stiili kehastus. Ideaalsete proportsioonidega elegantne sõiduk on oma välimusele vastava jõudlusega. Loodud sinu jaoks – mitte ainult punktist A punkti B jõudmiseks.

 

Julge ja elegantne

Hyundai i30 perekonna uusim liige püüab pilku oma elegantse silueti ja dünaamiliste sportkupee proportsioonidega.

COMFORT-MUDEL

• Sõidurajal püsimise abisüsteem
• Juhi tähelepanuhoiatussüsteem
• Esikokkupõrke hoiatussüsteem
• Juhtimisrežiimi valik ja käiguvahetuslabad (DCT-ga)
• Päevasõidutuled
• Elektriliselt reguleeritava nimmetoega juhiiste
• 5-tollise puuteekraaniga helisüsteem
• Kahe tsooniga automaatne kliimaseade
• Suusaluugiga keskmine käetugi
• Targa võtmepuldi süsteem
• Bluetooth
• Tagumine parkimisabisüsteem
• Tagurduskaamera koos dünaamiliste juhistega
• 17-tollised valuveljed

 

STYLE-MUDEL

• Täis-LED-esituled
• 8-tollise puuteekraaniga navigatsioonisüsteem
• Intelligentne isekohanduv kiirushoidik (DCT-ga)
• Autonoomne hädapidurdussüsteem koos jalakäijast teavitamise süsteemiga (DCT-ga)
• LED-tagatuled
• Lombivalgustus
• Tekstiil-nahkpolstriga istmed
• Vihmasensor
• Juhtmevaba telefonilaadija
• 18-tollised valuveljed (1,4 T-GDi)

 

VÄLIMUS

HOOLIDES KONTUURIDEST

Päid pöörama loodud i30 Fastbacki peensusteni viidud kontuurid ja lauge katusejoon panevad selle elegantselt massist eristuma.

 

Väljapeetud elegants

Disain ei ole ainult vorm, vaid ka tunne, mida see sinus äratab.

Väljendusrikas ja isikupäraselt elegantne

Siin saavad kokku dünaamilised kontuurid ja innovatiivne disain, et luua pilt elegantsist.

Kaskaadina kitsenev esivõre

i30 Fastback eriline kaskaadselt kitsenev esivõre annab sõidukile laia ja piiritletud välimuse. Karismaatilist esiosa rõhutab esivõre all paiknev madal horisontaalne õhu sissevõtuava.

 

i30 Fastbacki dünaamilist profiili rõhutab graatsilise kaarega elegantne katusejoon.

 

Äärmiselt ökonoomsed LED-tagatuled on täiuslikus koosluses küljejoonega, rõhutades auto tagaosa iseloomulikku välimust.

SISERUUM

HOOLIDES DETAILIDEST

i30 Fastbacki sisenedes tunnetad kohe, millist tähelepanu on siin pööratud detailidele. Armatuurlaua ning salongipindade ja -detailide lihtne elegants loovad kvaliteetse ja avara õhkkonna.


Pakutavad istmevärvused ja -materjalid

Comfort-mudelile on saadaval mustad või kahetoonilise musta ja halliga tekstiilistmekatted. Style-mudelile on saadaval mustad, kahetoonilised musta ja halliga ja veinipunased tekstiil-nahkistmekatted või täisnahkpolstriga istmekatted.

Salongi värvid
Spetsiaalselt i30 Fastbacki jaoks on loodud kolm värvilahendust.

 

REISI MUGAVALT

Rahulik salong ja terviklik armatuurlaud väljendavad kvaliteeti, elegantsi ja ruumikust.

 

Ühenduvus

Navigatsioonisüsteem kasutab tipptasemel ühenduvusfunktsioone – näiteks eelseadistatud Apple CarPlay™* ja Android Auto™* telefoni ühendamiseks, et saaksid muusikat, telefoni ja rakendusi kasutada eraldiseisvalt 8-tolliselt puuteekraanilt. Comfort-mudeli lisavarustus. Style-mudeli põhivarustus.
* Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

7-käiguline DCT-automaatkäigukast

i30 Fastbacki seitsmekäiguline topeltsiduriga käigukast ühendab manuaalkäigukasti kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega. Käiguvahetus on ülikiire, ladus ja nauditav. Valida on kolme sõidurežiimi vahel: Normal, Eco ja Sport. Soovi korral on saadaval ka kuuekäiguline manuaalkäigukast.

 

Roolil asuvad juhtnupud

Säilita kontroll ja ühendatus. Sportlikul roolil on ergonoomilise asetusega juhtnupud, et ühenduvusfunktsioonide ja auto süsteemide käsitsemise ajal tagada ohutus.

Kahe tsooniga kliimaseade

Rohkem mugavust. Vähem vaeva. Kahe tsooniga täisautomaatse kliimaseadmega saavad nii juht kui ka kõrvalistuja endale määrata erineva temperatuuri.

Libistatav eesmine käetugi

Tunne end mugavalt. Käetuge saab parima asendi valikuks edasi ja tagasi liigutada. Käetugi on samas ka kaas praktilisele panipaigale. Saadaval Style-mudelile.

JÕUDLUS

HOOLIDES ÖKONOOMSUSEST

Vali üks kahest väiksemast turboülelaaduriga bensiinimootorist, millel on täiustatud nii jõudluse- kui ka ökonoomsusnäitajad.

 

1,0 T-GDi bensiinimootor

1,0 T-GDi on turboülelaaduriga bensiinimootor, mille võimsus on 120 hj ja pöördemoment 1500–4000 p/min juures 171,1 Nm. Mootori juurde kuulub 6-käiguline manuaalkäigukast.
Suurim võimsus 120 hj.
Suurim pöördemoment 171,1 Nm.

1,4 T-GDi bensiinimootor

See dünaamiline ja hea reaktsiooniga ajam, uus 1,4 T-GDi, paneb välja 140 hj ja saavutab pöördemomendiks 1500 p/min juures 242 Nm. See on saadaval 6-käigulise käsikäigukasti või 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga.
Suurim võimsus 140 hj.
Suurim pöördemoment 242 Nm.

OHUTUS

SOOVIN END TURVALISELT TUNDA

Meie uudne juhiabisüsteem Hyundai SmartSense muudab aktiivse turvavarustuse tehnoloogiaga i30 Fastbacki oma klassi parimaks – loodud sinu turvalisuse ja meelerahu heaks.

 

Esikokkupõrke hoiatussüsteem

Esikokkupõrke hoiatussüsteem kasutab esikaamerat, et märgata eesolevat kokkupõrkeohtu, ja annab juhile ohtlikust olukorrast teada. Esikokkupõrke hoiatussüsteem alustab pidurdamist, et kokkupõrke võimalikke kahjusid vähendada. Soovi korral võib esikokkupõrke hoiatussüsteemi täiendada eesmise radariga, mis tunneb ära ka sõiduki ees olevad jalakäijad.*
* Saadaval DCT-ga Style-mudelile.

Sõidurajal püsimise abisüsteem

See süsteem on mõeldud peamiselt nende juhtide hoiatamiseks, kel on kalduvus rooli taga tukkuma jääda. Kui sõiduk väljub suunatuld näitamata oma sõidurajalt, märkab süsteem seda kohe ning sekkub, hoiatades juhti helisignaaliga või korrigeerides rooli asendit.

 

Juhi tähelepanuhoiatussüsteem

Jälgides ja analüüsides roolinurga muutuseid, roolipöördeid, asendit sõidurajal ja roolis oldud aega, suudab juhi tähelepanuhoiatussüsteem (DAA) ära tunda märke juhi väsimisest ja annab sellest märku heliliste ja visuaalsete signaalidega. Süsteemi tundlikkus on reguleeritav.

Kaugtule automaatlülituse süsteem

Rohkem turvalisust, vähem stressi. Kaugtulede automaatlülituse süsteem tuvastab öösel nii vastas- kui ka ees pärisuunas sõitvad sõidukid ning vahetab vastavalt vajadusele automaatselt kaugtuled lähitulede vastu.

 

MUGAVUS

MUGAVUSE ILU

Muljetavaldava hulga nutikate mugavusfunktsioonidega varustatud i30 Fastback pakub ka uusima tehnoloogiaga ühenduvus- ja juhiabisüsteeme, mis muudavad kõik sõidud stressivabaks.

 

Tagumise põikisuunalise liikluse jälgimissüsteem*

Kui tagurpidikäik on sees, aitab süsteem juhti teavitada ka küljelt lähenevatest sõidukitest.

* Saadaval ainult koos Safety-paketiga.

 


Klaasist panoraamkatus*

Lase päike salongi ja tuulel oma juustes puhuda – salongi muudab veelgi valgusküllasemaks ja avaramaks klaasist panoraamkatus.

* Saadaval Style-mudeli Luxury-paketiga.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Keskkonsoolil asuv juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab sisselülitatud Qi-ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma tülikate juhtmeteta laadida.

Piirkiiruse teavitusfunktsioon

Piirkiiruse teavitusfunktsioon (SLIF)* leiab esikaamera ja navigatsioonisüsteemi teabe järgi üles teel olevad piirkiirust näitavad märgid ning kuvab reaalajas lubatud kiirust. Teavet näidatakse nii navigatsioonisüsteemi ekraanil kui ka näidikuplokil.

* Saadaval ainult koos Safety-paketiga.

Kõrgeimad hinnangud turvalisusele

Euro NCAP testis turvalisuse eest maksimaalsed viis punkti saanud i30 Fastbacki arvukad kõrgetasemelised aktiivsed ja passiivsed ohutusfunktsioonid kaitsevad võimaliku avarii korral sind ja kaassõitjaid.

Viieaastane läbisõidupiiranguta garantii

i30 Fastback on valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Anname sellele kvaliteedile viieaastase läbisõidupiiranguta garantii. Naudi suuremat meelerahu, mille toob autotööstuse üks paremaid garantiisid – ja seda standardvarustuses.