Close

Omadused

Ületamatu sõidurõõm koos tipptasemel varustusega
Broneeri proovisõit

Seda mudelit ei saa enam eraldi tehasest tellida. Terve hulk atraktiivse varustusega sõidukeid on aga sellegipoolest saadaval otse meie edasimüüjate juures. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Tipptasemel varustus, mis tagab ületamatu sõidunaudingu

Hyundai i20 paistab oma klassis silma uusimate turvasüsteemide ja säästliku, ent sellegipoolest suurepärase suutlikkusega. See on ühtaegu nii praktiline kui ka põnevaid sõiduelamusi pakkuv auto.

Jõudlus Ühenduvus Ohutus

Jõudlus

Suurem jõuülekandesüsteemi valik. Ökonoomsem

Mudelivaliku eesotsas on kolmesilindriline 1,0 T-GDi bensiinimootor (120 hj) 48-voldise kerghübriidsüsteemiga – loodud selleks, et viia i20 sportlik olemus teele. See aitab vähendada kütusekulu ja CO2-heiteid 3–4% ning on saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga.

Valida saab ka 1,0 T-GDI bensiinimootori (100 hj), millel on 6-käiguline manuaalkäigukast või 7-käiguline DCT-automaatkäigukast, või 1,2 MPI bensiinimootori (84 hj) 5-käigulise manuaalkäigukastiga.

Energiatagastussüsteem

Stop & Go, generaatori haldamissüsteem ja madala veeretakistusega rehvid täiendavad energiatagastussüsteemi: kui autol on liikudes käik sees, aga seguklapp suletud, toodab mootori pidurdusjõud kineetilist energiat, mis muudetakse elektriks ja salvestatakse akusse. See vähendab nii kütusekulu kui ka heitgaase.

Mugavuskäivitus Kiirendamine Ühtlase kiirusega sõitmine Regeneratiivpidurdus Laiendatud start-stop

Mugavuskäivitus

See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.

Kiirendamine

Kiirendamisel toetab käivitusgeneraator mootorit 4–10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksem CO2-heide ja kütusekulu.

Ühtlase kiirusega sõitmine

Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas tühikäigul või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.

Regeneratiivpidurdus

Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle käivitusgeneraatori, mis omakorda toodab energiat maksimaalse võimsusega 10–12 kW. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.

Laiendatud start-stop

See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, umbes kiirusel 30 km/h. Aeglustamisel kiirusele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.

Ühenduvus

Saa ühendust oma i20-ga

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega* saad oma i20 kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid. Kui keegi peaks püüdma autosse sisse murda, saadab rakendus sulle häireteate. Ja kui tahad teada, kas rehvirõhk või pidurisüsteem on korras, teavitab rakendus sind ka sellest.

Avasta rohkem Bluelinki rakenduse kohta

10,25-tolline puuteekraan*

i20 pakub uuenduslikku tehnoloogiat, et muuta su elu lihtsamaks. Sellele valikulisele 10,25-tollisele puuteekraanile on integreeritud 3D-navigeerimine, meedia- ja ühenduvusfunktsioonid.

8-tolline puuteekraan*

8-tollisel puuteekraanil on ka juhtmevaba nutitelefoni peegeldus, mis võimaldab oma nutitelefoni Apple CarPlay või Android Auto abil ühendada ja peegeldada.

Nutitelefoni juhtmevaba laadimine*

Naudi oma mobiiltelefoni juhtmevaba ühendust – sealhulgas nutiseadme juhtmevaba laadimist kõigile puuteekraanidele ja juhtmevaba peegeldamist 8-tollisele puuteekraanile.

 

Esmaklassiline Bose® helisüsteem*

Naudi i20 tipptasemel Bose® helisüsteemiga suurepärast helielamust. Selle kaheksa kõlarit, sh bassikõlar, on disainitud ühilduma auto sportliku stiiliga, pakkudes sulle helielamust, mis on sama dünaamiline kui i20-ga sõitmine.

Ohutus

Hyundai SmartSense

Tipptasemel uudsete Hyundai SmartSense’i juhiabisüsteemidega pakub i20 oma klassi kõige laiaulatuslikumaid aktiivse turvalisuse tehnoloogia pakette, et tagada sulle parem turvalisus ja rahulikum meel. Paljud saadaolevad funktsioonid ei ole harilikult saadaval selle klassi autodes.

Loading
Arrow

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

i20-ga tuleb esmakordselt kaasa ka sõiduraja jälgimise abisüsteem. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0–180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

Arrow

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Süsteem kasutab sõiduradade jälgimiseks auto eesmist kaamerat. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem sind ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

Arrow

Pimenurga jälgija koos kokkupõrke vältimise abiga

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas olevast liiklusest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.

Arrow

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem

Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, süsteem mitte ainult ei hoiata juhti küljelt lähenevast sõidukist, vaid ka pidurdab automaatselt.

Arrow

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

See i20 standardvarustusse kuuluv süsteem skaneerib radari ja kaameraga teed auto ees ning pidurdab automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki ja teele astunud jalakäija või ka jalgratturi*.

Arrow

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik

See funktsioon kasutab auto navigatsioonisüsteemi ja esiradari andmeid, et reguleerida kiirust kiirteel või maanteel sõites autonoomselt. Süsteem näeb ette saabuvaid kurve ja sirgeid teelõike ning reguleerib kiirust ohutuma sõitmise nimel, aeglustades enne kurvi ning kiirendades selle järel tagasi sinu seatud algsele kiirusele.

Arrow

Tark kiirusepiirangu abisüsteem

Kiirusepiirangu ületamisel ilmuvad helilised ja visuaalsed märguanded. Koos manuaalse kiiruspiirikuga suudab see auto kiirust automaatselt reguleerida.

Parkimiskokkupõrke vältimise abisüsteem tagurdamisel*

See süsteem annab sulle lisakindluse, kui tagurdad i20-ga kitsastesse parkimiskohtadesse. Kui süsteem tuvastab kokkupõrkeohu, lülitab see automaatselt pidurid sisse.

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk ees liikuma hakkab.

Tähelepanuhoiatuse süsteem

Kui süsteem tuvastab väsimuse või tähelepanu hajumise, kõlab sinu tähelepanu tõmbav häire ning ilmub sõnum, mis soovitab pausi teha.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai hübriidautod
Loe lisaks

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid