Close

Omadused

Sõidab sama hästi, kui välja näeb
Broneeri proovisõit

Tipptasemel varustus, mis tagab ületamatu sõidunaudingu

i20 varustus on tipptasemel pea igas valdkonnas: esmaklassiline energiatõhusus ja suutlikkus käsikäes igakülgse mugavusega teevad sellest autost oma suurusklassis tõelise tegija.

Suutlikkus Sidelahendused Ohutus

Suutlikkus

Säästlik ja dünaamiline

Mootorivaliku tipus troonib 120 hj T-GDi-bensiinimootor koos 48 V kerghübriidsüsteemiga, mille paariliseks on 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DCT). Kahe siduriga süsteem tagab välkkiire käiguvahetuse – pole vahet, kas kasutad mugavat automaatrežiimi või vahetad käike käsitsi ise.

Energiatagastussüsteem

Stop&Go-süsteemi, generaatori juhtsüsteemi ja madala veeretakistusega rehve täiendab meie energiatagastussüsteem. Kui autol on liikudes käik sees, aga seguklapp suletud, tekitab nn mootoriga pidurdamine kineetilist energiat, mis muundatakse elektriks ja salvestatakse akusse. See vähendab nii kütusekulu kui ka heitgaase.

Ühenduvus

Sinuga sünkroonis

Kasutades oma telefonis Bluelink®-i rakendust*, saad i20 lukustada ja lukust avada kaugjuhtimise teel. Ja kui soovid teada, kas rehvirõhkude või pidurisüsteemiga on kõik korras, ütleb see sulle ka seda.

Tänu tarkvara uuendamisele õhu kaudu* käib sinu auto alati ajaga kaasas, sest kõik uusimad teedekaardid, teabe- ja meelelahutussüsteemi ning auto muude süsteemide tarkvarauuendused laaditakse autosse automaatselt.

Loe lisa Bluelinki kohta

Esmaklassiline Bose® helisüsteem

Naudi suurepäraseid muusikaelamusi i20 tipptasemel Bose® helisüsteemiga. Selle kaheksa kõlarit, sh bassikõlar, on loodud auto sportliku iseloomu vääriliseks, pakkudes sulle kuulamiseks heli, mis on sama dünaamiline kui sõit i20-ga.

Ohutus

Hyundai SmartSense

Meie tipptasemel juhiabisüsteemide paketiga Hyundai SmartSense pakub i20 oma klassi kõige mitmekülgsemat valikut aktiivseid turvatehnoloogiaid, mis on loodud selleks, et saaksid sõita alati ohutult ja rahuliku südamega. Mitmed neist on sellised, mida selle klassi autodest reeglina ei leia.

Loading
Arrow

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Kui sõidetakse kiirusega 0–180 km/h ja süsteem töötab, hoiab see autot turvaliselt oma sõiduraja keskel nii linnatänaval kui ka maanteel.

Arrow

Pimenurgas tuvastatud sõidukiga kokkupõrke vältimissüsteem

Kasutades tagakaitseraua alanurkades asuvaid radarandureid, hoiatab süsteem juhti nn pimenurgas asuvate sõidukite eest. Kui juht näitab samal ajal ka suunda, kostab lisaks hoiatussignaal ja auto pidurdab kokkupõrke vältimiseks automaatselt.

Arrow

Tagurdamisel tuvastatud ristsuunalise liiklusega kokkupõrke vältimissüsteem

Tagurdades autoga välja piiratud nähtavusega kohtadest, süsteem mitte ainult ei hoiata juhti küljelt lähenevate sõidukite eest, vaid rakendab ka pidurid automaatselt tööle.

Arrow

Esikokkupõrke vältimissüsteem

Jälgides pidevalt radari ja kaameraga sõiduteed, pidurdab süsteem automaatselt, kui tuvastab ees oleva auto ootamatu pidurdamise või mõne teel oleva jalakäija või jalgratturi.

Arrow

Navigatsiooniinfot järgiv isekohanduv kiirushoidik

Intelligentne kiirushoidik kasutab navigatsioonisüsteemilt saadud andmeid, et maanteel lähenevateks kurvideks ja pikkadeks sirgeteks valmis olla ning kiirus ohutuks sõiduks sobivaks reguleerida.

Hõivatud tagaistme märguanne

Kui tagauks enne auto käivitamist avati ja suleti, peab süsteem seda meeles ning annab juhile märku, et ta autost väljudes igaks juhuks tagaistmele vaataks.

Parkimiskohale tagurdamisel tuvastatud takistusega kokkupõrke vältimissüsteem

See süsteem annab lisakindlust, kui pead oma i20-ga kitsale parkimiskohale tagurdama. Kui süsteem tuvastab kokkupõrkeohu, paneb see pidurid automaatselt tööle.

Intelligentne piirkiiruse järgimise abisüsteem

Kui ületatakse kehtivat kiirusepiirangut, annab süsteem sellest kuuldava ja nähtava hoiatusega märku. Koostöös käsitsi seadistatava kiiruspiirikuga muudab see auto kiiruse automaatselt piirkiirusele vastavaks.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai hübriidautod
Loe lisaks

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid