Close

Täiesti uus KONA

Suurem, julgem ja dünaamilisem.
Küsi pakkumist

Piltidel on näha prototüüp. Teatud funktsioonid, värvid, materjalid, lisavarustus ja spetsifikatsioonid võivad toodetavast mudelist erineda või olla saadaval valikvarustusena.

 

Saa tuttavaks – täielikult uuenenud KONA

Uus futuristlik välimus, dünaamilisem hoiak ja rohkem ruumi kõikide sinu seikluste jaoks – see enesekindel ja eelkäijast suurem SUV tunneb end ühtviisi koduselt nii linnatänavail kui ka külavaheteedel.

Disain Omadused Mootorid

KONA on igas mõttes edasi arenenud, et olla senisest veelgi mitmekülgsem ja toetada kõige erinevamaid elustiile.“

SangYup Lee, Hyundai asepresident ja disainikeskuse juht

Disain

Praktiline ja uuenduslik disain

Põnevad värvid, futuristlik kujundus ja palju mugavat ruumi – uus Hyundai KONA muudab sinu elu nii palju rikkamaks.

Oled sa selleks valmis?

 

Suurem ja enesekindlam

Võimalikult suure siseruumi loomiseks on uus KONA kasvanud nii pikemaks kui ka laiemaks, kaotamata seejuures oma ikoonilist SUV-mudeli identiteeti.

Katkematu horisontaalne valgusriba

Servast servani üle kogu autonina ulatuv efektne valgustriip annab uuele mudelile vaid talle omase kordumatu ilme. Täiselektrilise KONA puhul koosneb see valgusriba kõrvuti asetsevatest pikslitest.

Parameetrilised kujundusdetailid

Julged parameetrilised vormid, nagu näiteks teravad diagonaalsed reljeefjooned külgedel, ühendavad vööjoone satiinpinnalise kroomliistu spoileriga, luues kontuuri, mis ümbritseb tervet sõidukit.

Tagantpoolt selgelt eristuv

Üle kogu auto tagaotsa jookseb samuti pikk valgusriba, mis koosneb täiselektrilise versiooni puhul paljudest üksikutest pikslitest. Otse spoileri satiinpinnalise kroomliistu sisse on aga paigaldatud lisapidurituli.

Paindlik siseruum

Meie elektrisõidukite ruumilahendusel põhinev avar interjöör loob tänu oma paindlikkusele suurepärased tingimused igasuguse elustiili jaoks. Lihtsalt võta istet ja naudi!

Meeleoluvalgustus

Seadistatava meeleoluvalgustuse abil saad tekitada autosse just sellise atmosfääri, mis sulle kõige enam meeldib. Kaunis kuma valgustab mitte ainult jalaruumi, vaid ka erinevaid panipaiku.

Mugavus tagaistmel

Uue KONA tagaiste võtab hästi kokku meie inimkeskse disaini esteetika: see on koht, kus igaüks saab end mugavalt tunda ja iga sõitu täielikult nautida.

Suurem ja mitmekülgsem pakiruum

Jäta tagaistme seljatugi püsti ja naudi paindlikkust, mida pakub kuni 466-liitrine pakiruum – seda on tervelt 30% enam, kui oli eelkäijal. Või klapi tagaistme kolmeosaline (40:20:40) seljatugi kokku ja ära mahuvad ka suuremad esemed.

Omadused

Kõrgtehnoloogia, mis paneb sind liikuma uues rütmis

Uus KONA kehtestab oma muljetavaldava nutitehnoloogia valikuga kompaktsete linnamaasturite segmendis uued standardid. Naudi uusimaid sidelahendusi ja nutikaid mugavusfunktsioone, mida täiendavad tipptasemel turva- ja juhiabisüsteemid.

Juhtseadmed

Elegantsele modulaarse ehitusega armatuurlauale annavad kõrgtehnoloogilise ilme kaks integreeritud ekraani: teabe- ja meelelahutussüsteemi 12,3” puuteekraan ja 12,3” digitaalne näidikuplokk. See on esimene Hyundai, mis on varustatud uue side- ja navigatsioonilahendusega – Connected Car Navigation Cockpit. Ning iga autos oleva süsteemi tarkvara saab nüüd uuendada õhu kaudu.

Elektrooniline käiguvahetus

Kõige olulisemaid sõitmiseks vajalikke funktsioone saad juhtida roolisambal asuva pöördlülitiga. See ei ole mitte ainult mugav, vaid aitab autos ka paremini korda hoida – jättes rohkem hoiuruumi sinu asjade jaoks.

Võtme asemel nutitelefon

Soovi korral saad oma Hyundai KONA avada ja käivitada väga lihtsalt oma nutitelefoni või nutikella abil – turvaliselt ja juhtmevabalt, kasutades lähiväljasidet (NFC).

Täisvaatemonitor

Kitsas parkimismaja? Väike autopesula? Pole probleemi. Uue KONA täisvaatemonitor teeb manööverdamise kitsastes kohtades lihtsamaks ja ohutumaks.

Kaugjuhitav iseparkimissüsteem

Kui kõik on autost väljunud, aitab see intelligentne süsteem sõiduki kaugjuhtimise teel parkimiskohale manööverdada ja hiljem sealt uuesti välja sõita. Piisab vaid nupuvajutusest auto võtmel, et auto ette- või tahapoole liiguks.

Kiirteesõidu abisüsteem (HDA 1.5)

Kui sõidetakse kiirteel, aitab HDA 1.5 hoida juhi poolt kindlaks määratud sõidukiirust ja pikivahet eessõitjaga ning hoolitseb selle eest, et auto püsiks oma sõiduraja keskel – isegi kurvide läbimisel.

Mootorid

Vali täishübriid või elektriauto

Suuremaks kasvanud KONA mudelivalikusse kuulub nii täishübriid kui ka täiselektriline versioon. Lisaks on mõlemast saadaval ka sportliku N Line’i varustustasemega mudeliversioon. Kuigi mõlema mudeli aluseks on ühesugune uudne põhistruktuur, on iga mudeliversioon siiski äratuntavalt oma nägu.

Täishübriid Elektriauto

Muljetavaldav kiirendus ja energiatõhusus

Täishübriidi jõuallikaks on spetsiaalselt kalibreeritud 1,6-liitrine otsesissepritsega GDi-mootor koos selle paariliseks oleva elektrimootoriga. Hübriidajami kombineeritud võimsus on 141 hj ja pöördemoment kuni 265 Nm.

Elektriauto

Täiselektrilise KONA tehnilised andmed avaldatakse mõne aja pärast.

 

Tipptasemel nutitehnoloogia
  • Esiklaasinäidik (HUD)
  • Auto kui laadija (V2L) tehnoloogia
  • Uued täiustatud turvasüsteemid
  • Uus virtuaalse sõiduheli funktsioon dünaamilisema sõidukogemuse jaoks
  • Soojendusega laadimispesa luuk
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid