Close

Lisavarustus

Rohkem stiili. Rohkem mugavust. Rohkem sind.
Hyundai edasimüüjad

Ka väike detail võib muuta palju

Hyundai originaallisavarustus sobib sinu autole kui valatult – see näeb hea välja ja on suurepäraseks täienduseks auto kujundusele. Kogu lisavarustuse valik on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, millest osa on kestlikud ja mõeldud taaskasutamiseks.

Vaata altpoolt meie soovitusi või kogu valikut meie brošüürist.

Hyundai KONA lisavarustuse brošüür

Eemaldatav veokonks

Kui vedamist vajab mõni suurem koorem, sobib tõhusaks transportimiseks ideaalselt see tippkvaliteediga korrosioonikindlast terasest veokonks. Tänu kolme kuuliga lukustussüsteemile saab selle väga lihtsalt, turvaliselt ja märkamatult eemaldada. Enda autoga veetava haagise suurima lubatud massi kohta küsi täpset teavet oma edasimüüjalt.

Pakiruumi hoiukast

Täiuslik panipaik pakiruumi kiireks korrastamiseks ja kõiksugu väiksemate esemete hoidmiseks. Kui kast on tühi, saab selle ruumi säästmiseks kokku voltida. Tänu kanderihmadele ja käepidemetele on kasti mugav ka autost kaasa võtta.

Teisaldatav riidepuu

Hoolitseb selle eest, et saabuksid sihtkohta kortsumata rõivastega. Riidepuu saab kinnitada hõlpsalt esiistme külge, seejärel aga riputada kontorisse või hotellituppa.

Kummist matid

Kui sinu kaaslaseks on uus KONA, on lihtne elu täiel rinnal nautida. Kuid sageli kaasneb sellega kokkupuude pori, sopase vee ja muude ebasoovitavate ainetega. Meie spetsiaalselt loodud lisavarustus pakub aastaringset kaitset ja sobib ideaalselt kokku auto sisustusega. Matid on sageli sarnase pinnamustriga ja valmistatud võimalusel alati biopõhistest materjalidest.

Pakiruumi ja tagaluugi LED-valgustus

Enam ei jää sa kunagi hätta, kui pead pimedas midagi olulist üles leidma. Ega astu kogemata kuhugi sisse, kui parajasti seda otsid. Naudi head nähtavust nii sees- kui väljaspool pakiruumi!

Uste LED-valgustus

Need LED-tuled teevad sissepääsu autosse oma erilise valguskirja ja õrna säraga täiesti ainulaadseks – parandades samal ajal nähtavust, eriti pimedas. Lisaks on need ka väga praktilised, sest veelombid on nüüd kohe näha. Saadaval N Line’i või Hyundai logo kujutisega või ühtlase valgusega.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

2-aastane garantii varuosadele ja lisavarustusele
Vaata lähemalt

Omadused
Loe lisaks

Kasutusjuhendid
Vaata lähemalt