Close

Disain

Voolujoonelise elegantsi ainukordne kehastus
Hyundai edasimüüjad

Hyundai KONA viimane mudel on välja müüdud. Kõik seni tellitud autod tarnitakse sellegipoolest klientidele, ent uusi tellimusi pole ajutiselt võimalik esitada. Lisateabe saamiseks võta ühendust lähima Hyundai edasimüüjaga.

Julge erineda

KONA sujuvalt voolavad ja elegantsed jooned rõhutavad auto ainulaadset ja enesekindlat ilmet – eristades seda kõigist teistest sama klassi linnamaastureist.

Välimus Siseruum N Line

Välimus

Avasta KONA dünaamilist ilmet lähemalt

Välisdisain paistab silma tänu peenele elegantsile ja pilkupüüdvatele kaitsvatele detailidele. Pikendatud kapott lõpeb järsult laia, iseloomuliku kujuga esivõre kohal, mis annab KONA-le veelgi jõulisema välimuse. Täiustatud LED-päevatuled heidavad kitsa, läbitungiva pilgu ette teele.

Esiosa

Jõuline põhjakaitse tõuseb esiosas ümbritsema alumist õhu sissevõtuava, täiendades visuaalselt esivõret ümbritsevaid tähelepanu tõmbavaid pindu, mis sisaldavad vertikaalseid aerodünaamilisi õhu sissevõtuavasid.

Külgilme

Sportlikku siluetti rõhutab visuaalne ühendus õlavarre murdejoone ja terava, puhta esiosa vahel.

Tagaosa

Tagumine kaitseraud järgib kaitsekilbi kontseptsiooni, millel põhineb ka auto esiosa ja külgede kujundus – ning seda rõhutab jõuline metallikvärvi põhjakaitse.

Vali oma lemmik

Kahetooniline katus

Kohanda oma sõiduki välimust kahetoonilise stiilivalikuga, kus katus on toonis Phantom Black. Loo auto, mis vastab ideaalselt sinu maitsele.

Siseruum

Tipptasemel ühenduvus koos elegantse mugavusega

Mitmekülgne, mugav ja ühendatud – KONA salongi disain väljendab äärmiselt nüüdisaegset olekut. Tugev, ent viimistletud – täiuslik aktiivse elustiili jaoks. Ja kui jõuame nutikate tehnoloogiate juurde, võid valida kõige moodsamate ühenduvus- ja mugavusvõimaluste hulgast.

10,25-tolline puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan pakub lihtsat ligipääsu sõiduki infole, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigatsioonisüsteemile ja nutitelefoni rakendustele.

Roolisoojendus

Naudi sooje käsi ka külmal päeval. Sa hakkad armastama seda kiiret mugavust, mida pakub roolisoojendus.

KONA N Line

KONA N Line – sportlikum välimus, dünaamilisem sõit

Piisab ühest pilgust, et tunda kirge, mille meie disainerid on istutanud sportlikumasse stiili. KONA N Line‘i sportliku 1,6-liitrise T-GDI bensiinimootori suurim võimsus on 198 hj ja suurim pöördemoment 265 Nm. See on saadaval sujuva käiguvahetusega 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga (DCT) ja nelikveolisena.

N Line’i embleem

Juba esmapilgul on selge, et see KONA on midagi erilist. N Line’i embleem esivõrel teeb selgeks, et sellel stiilil on nimi.

Ilmekad uimed ja sportlik väljalaskesüsteem

Autospordi DNA on leitav ka tagaosas, kus seda väljendavad suured aerodünaamilised keskdifuusorid ja sportlikud topelt-väljalasketorud.

Eksklusiivsed 18-tollised veljed

Külgvaates täiendavad kerevärvi rattakoopa ääriseid ja küljepaneele 18-tollised teemantlõike viimistlusega valuveljed, mis on ainuomased sellele varustustasemele.

Sportlikum igast küljest

N Line’i salong sisaldab laia valikut jõudlusest inspireeritud stiiliuuendusi, nagu punased kontrastõmblused ja spetsiaalsed N Line’i rõhutused juhikohal.

N Line‘i istmed

Sportlikud N Line‘i istmed on saadaval tekstiil-, nahk- või seemisnahkpolstriga, peatoel reljeefse N-logoga ja punaste kontrastõmblustega.

N Line’i käigukanginupp

N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, N-logo, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks – ning veelgi suurema autospordi tunde tekitamiseks.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Lisavarustus
Vaata lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Hyundai Liising
Tutvu lähemalt