Close

Disain

Praktiline ja uuenduslik disain
Küsi pakkumist

Suurem ja enesekindlam

Uue KONA elegantne väliskujundus ühendab kaunilt voolavad jooned puhta aerodünaamilise autonina ja sellel asetseva katkematu horisontaalse valgusribaga. Hoolimata oma futuristlikust välimusest ei lase uus KONA siiski hetkekski unustada, et tegu on ehtsa linnamaasturiga.

Tutvu sportliku N Line’i mudeliga Värvid

Katkematu horisontaalne valgusriba

Servast servani üle kogu autonina ulatuv efektne valgustriip annab uuele mudelile vaid talle omase kordumatu ilme.

Dünaamilised kontuurjooned

Teravad diagonaalsed parameetrilised vormid külgedel sulavad ühte satiinpinnalise kroomliistuga, mis ühendab vööjoone sportliku tagaspoileriga – luues kontuuri, mis ümbritseb tervet sõidukit.

Näe ja ole nähtav

Eristuva disainiga projektoritüüpi LED-topeltesituled on integreeritud jõuliste rattakoopa kaarte sisse.

Aktiivõhuklapid

Aerodünaamilisuse parandamiseks on KONA Hybrid varustatud ülemiste ja alumiste aktiivõhuklappidega ning KONA ülemiste aktiivõhuklappidega – see annab mõlemale versioonile ka elektriautoliku välimuse, parandades samal ajal energiatõhusust.

Efektsed rattakoopa kaared

KONA dünaamilist kujundust rõhutavad julgelt vormitud mustad rattakoopa kaared, mille sisse on paigaldatud nii esi- kui ka tagatuled, andes autole jõulisema ilme.

Siseruum

Tunne end alati hästi

Hyundai KONA ei ole lihtsalt jälle üks uus linnamaastur, vaid koht, kus sina ja su lähedased saavad end alati hästi tunda – tänu avarale siseruumile ja nutikatele mugavust lisavatele lahendustele.

Säästvamad materjalid

ECO-paketi puhul on kasutatud uudsel viisil mitmeid keskkonnasõbralikke materjale, näiteks 100% ümbertöödeldud PET-plastkiudu põrandamattides ning keskkonnahoidlikult töödeldud nahka ja seemisnahka istmetel.

Puhkeasendiga esiistmed

Võta istet ja lõõgastu! Valikvarustusena pakutavad puhkeasendiga esiistmed sobivad tänu optimaalseimale keharaskuse jaotusele ideaalselt värskendavateks puhkepausideks.

Suurem ja mitmekülgsem pakiruum

Uue KONA mahukas 466-liitrine (VDA) pakiruum on tervelt 30% suurem, kui oli eelkäijal. Ning kui ka sellest jääb väheks, saab tagaistmed vaid mõne sekundiga siledaks põrandaks kokku klappida, ilma et isegi peatugesid peaks eemaldama.

Meeleoluvalgustus

Loo oma meeleolule täiuslikult vastav atmosfäär. Meeleoluvalgustus pakub valikut 64 eri värvi vahel, et leiaksid sobiva tooni igaks olukorraks. Valgusallikad asuvad armatuurlaua panipaiga kohal ja esiuste hoiutaskutes.

KONA N Line

Avasta piiritu sportlikkus

KONA N Line on jõuline ja sportlik, tegemata kompromisse säästlikkuse arvelt. Otsesissepritsega 1,6 GDi-bensiinimootor ja akutoitel töötav elektrimootor teevad tõhusalt koostööd, pakkudes suurepärast suutlikkust võimsusega 141 hj/104 kW.

Võimas esmamulje

Täiesti ainulaadse disainiga esikaitseraud jätab oma erikujundusega võre, muskliliste mustade aktsentide ja N Line’i logoga meeldejääva ja kustumatu mulje.

Musklis tagakaitseraud

Kerevärvi rattakoopa kaarte voolavad jooned sulavad elegantselt ühte tagakaitseraua musklis vormidega. Hõbedane raam koos KONA N Line’i erilise võremustriga teeb üldmulje veel stiilsemaks.

Kõik mugavused

KONA N Line’i varustusse kuuluvad ventileeritavad esiistmed, Bose Premium Sound-helisüsteem, 360° täisvaatekaamera, iseavanev elektriline tagaluuk, Hyundai digivõti ja veel palju muud.

Kroomitud topelt-väljalasketorud

KONA N Line’i autospordist inspireeritud juuri võib tunda selle igas detailis. Kroomitud topelt-väljalasketorud rõhutavad pilkupüüdvalt auto sportlikku iseloomu.

Eksklusiivsed N Line’i erikujundusega 18" valuveljed

KONA N Line on varustatud sportlikumate ja efektsemate valuvelgedega. Parameetrilised kujundid, mis on omased kogu autokere futuristlikule disainile, toovad hästi esile velgede erilise geomeetrilise struktuuri.

Sportlik mugavus ja ainukordne kujundus

Sportlikud metallpedaalid, N Line’i erikujundusega rool ja käigukang ning kõikjal efektsed punased aktsendid. Pilkupüüdvad punased kontrastõmblused N Line’i sportistmetel, uste siseküljel ja käetoel. Tervik, millel silm lihtsalt puhkab.

Luksuslik sportlikkus

Alcantarast ja nahast istmekatetes on kasutatud uudset Eco Alcantara®-materjali, mis sisaldab 65% ümbertöödeldud PET-plastkiudu.

Värvid

Sinu auto. Sinu värvid

Väljenda oma isikupära! Sõltuvalt mudelist ja varustustasemest, mis sulle kõige paremini sobib, saad laiast kerevärvide valikust välja valida ühe tooni autokere ja teise tooni katuse jaoks, et sinu uus KONA näeks välja just selline, nagu sulle meeldib.

Värvivalik ka salongi jaoks

Lai interjöörivärvide valik laseb sul rõhutada oma isikupära ja luua salongis endale meelepäraseima sisekujunduse.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai Liising
Tutvu lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid