Close

Omadused

Väga praktiline ja nutikas
Küsi pakkumist

Kõrgtehnoloogia, mis paneb sind liikuma uues rütmis

Uus KONA kehtestab oma muljetavaldava nutitehnoloogia valikuga kompaktsete linnamaasturite segmendis uued standardid. Naudi uusimaid sidelahendusi ja nutikaid mugavusfunktsioone, mida täiendavad tipptasemel turva- ja juhiabisüsteemid.

Hübriidajami jõud Ühenduvus Ohutus

Hübriidajami jõud

Muljetavaldav kiirendus ja energiatõhusus

Täishübriidi jõuallikaks on spetsiaalselt kalibreeritud 1,6-liitrine otsesissepritsega GDi-mootor koos selle paariliseks oleva elektrimootoriga. Hübriidajami kombineeritud võimsus on 141 hj ja pöördemoment kuni 265 Nm.  Kiirenduseks nullist sajani kulub KONA Hybridil 10,9 sekundit.

 

Läbinisti tõhus

Vaheta käike käepärase roolisambal asuva pöördlülitiga. See ei ole mitte ainult mugav, vaid aitab autos ka paremini korda hoida – jättes rohkem hoiuruumi sinu asjade tarbeks.

Kontroll on sinu käes

Kasutades roolil asuvaid käiguvalitsaid, saad käsitsi käike vahetada või regeneratiivpidurdamise taset muuta.

Ühenduvus

Sidelahenduste uus tase

See auto on Hyundai kontserni esimene mudel, mis on varustatud uue side- ja navigatsioonilahendusega – Connected Car Navigation Cockpit (ccNC). See sisaldab mh uusimat Bluelinki telemaatikasüsteemi ja kõiki vajalikke tarkvarauuendusi õhu kaudu (OTA). Auto kasutamist lihtsustab Hyundai digivõtme* funktsioon, mis laseb auto lukustada või avada ühilduva telefoni või nutikellaga.

Hyundai Bluelink Tarkvarauuendused õhu kaudu

Lai panoraamekraan

Juhikohale annab kõrgtehnoloogilise ilme elegantselt kumerduv laiekraan, mis koosneb kahest kõrvuti integreeritud ekraanimoodulist: teabe- ja meelelahutussüsteemi 12,3” puuteekraanist ja 12,3” digitaalsest näidikuplokist.

BOSE Premium Sound-helisüsteem

BOSE’i inseneride poolt hoolikalt häälestatud kaheksa kõlari ja ühe bassikõlariga BOSE Premium Sound-helisüsteem pakub sulle võrratuid ja kaasahaaravaid kuulamiselamusi.

Võtmeks sinu telefon

Saad oma KONA lukust avada, hoides enda nutitelefoni lihtsalt auto esiukse käepideme vastas.

Ohutus

Hyundai SmartSense

KONA saab kaasa Hyundai uusima tipptasemel turva- ja juhiabisüsteemide paketi SmartSense. Esmakordselt on KONA Hybrid varustatud kiirteesõidu abisüsteemiga (HDA). See ühendab omavahel sõiduraja jälgimise abisüsteemi (LFA) ja navigatsiooniinfot järgiva isekohanduva kiirushoidiku (NSCC) ning kasutab sõiduohutuse tagamiseks ja sõidukiiruse automaatseks reguleerimiseks auto eri andureid ja kaardiandmeid.

Loading
Arrow

Kaugjuhitav iseparkimissüsteem

Kui kõik on autost väljunud, aitab see intelligentne süsteem sõiduki kaugjuhtimise teel parkimiskohale manööverdada ja hiljem sealt uuesti välja sõita. Piisab vaid nupuvajutusest auto võtmel, et auto ette- või tahapoole liiguks.

Arrow

Tagurdamisel tuvastatud takistusega kokkupõrke vältimissüsteem

Kui tagurduskaamera või tagumised ultraheliandurid tuvastavad tagurdamise ajal auto taga mõne takistuse, ilmub ekraanile hoiatus ja süsteem rakendab vajadusel pidurid tööle.

Arrow

Juhi seisundi jälgimiskaamera salongis

Salongis asub kaamera, mida kasutatakse juhi näoilme analüüsimiseks. Unisuse või tähelepanematuse tuvastamisel kostab hoiatus ning vajadusel sekkub süsteem auto juhtimisse.

Arrow

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem koos hädapidurdamisega ristmikul

Jälgides pidevalt radari ja kaameraga sõiduteed, pidurdab süsteem automaatselt, kui tuvastab ees oleva auto ootamatu pidurdamise või mõne teel oleva jalakäija või jalgratturi. Süsteem rakendab pidurid tööle ka juhul, kui tuvastab ristmikul vasakpöörde ajal kokkupõrkeohu vastassuunast läheneva sõidukiga.

Arrow

Pimenurga hoiatussüsteem

Kasutades tagakaitseraua alaosas asuvat radarit, hoiatab süsteem juhti nn pimenurgas asuvate sõidukite eest. Kui juht näitab sellises olukorras ka suunda, kostab lisaks hoiatussignaal ja auto pidurdab kokkupõrke vältimiseks automaatselt.

Arrow

Sõidurajal püsimise abisüsteem

See süsteem jälgib ette suunatud kaameraga sõiduradade eraldusjooni. Kui auto hakkab kogemata oma sõidurajalt väljuma, hoiatab süsteem juhti ja parandab vajadusel rooli asendit, et auto tagasi oma sõidurajale juhtida.

Täisvaatemonitor

Kitsas parkimismaja? Väike autopesula? Pole probleemi. Uue KONA täisvaatemonitor teeb manööverdamise kitsastes kohtades lihtsamaks ja ohutumaks.

Pimenurga jälgimismonitor

Vaadet tahapoole auto vasak- või parempoolsele küljele näed mugavalt digitaalse näidikuploki ekraanilt. Kaamerad hakkavad tööle, kui suunatuled rajavahetuseks sisse lülitatakse.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid

Enamlevinud küsimused hübriid- ja elektriautode kohta
Vaata lähemalt