Close

Omadused

Uusim tehnoloogia ja innovaatilised omadused.
Hyundai edasimüüjad

Hyundai KONA viimane mudel on välja müüdud. Kõik seni tellitud autod tarnitakse sellegipoolest klientidele, ent uusi tellimusi pole ajutiselt võimalik esitada. Lisateabe saamiseks võta ühendust lähima Hyundai edasimüüjaga.

Täiustatud jõuülekandesüsteemid ökonoomsemaks sõitmiseks

KONA on läbinud hulga uuendusi, et tagada sujuvam sõit. Moderniseeritud vedrud, amortisaatorid ja stabilisaatorivardad pakuvad suuremat sõidumugavust ja isoleeritust.

Ohutus Ühenduvus Mugavus Jõudlus

Ohutus

Tipptasemel turvalisus ja täiustatud juhiabisüsteemid

Miski ei ole tähtsam kui sinu lähedaste turvalisus ja sellepärast on KONA täienenud ka selles osas. Hyundai SmartSense’i, meie tipptasemel täiustatud juhiabisüsteemiga KONA on sinu suurema meelerahu huvides varustatud kõige moodsamate turva- ja sõiduabisüsteemidega.

Loading
Arrow

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 200 km/h maanteel ja linnatänaval oma sõiduraja keskel.

Arrow

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem

Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, süsteem mitte ainult ei hoiata juhti küljelt lähenevast sõidukist, vaid ka pidurdab automaatselt.

Arrow

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Rohkem turvalisust, vähem stressi. Hoiab eesoleva sõidukiga eelnevalt kindlaksmääratud pikivahet, vähendades või suurendades vastavalt vajadusele automaatselt kiirust. Stop & Go töötamisel säilitatakse määratud pikivahe.

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui ees, näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk liikuma hakkab.

Tark kiirusepiirangu hoiatussüsteem

Tuvastab teel olevad liiklusmärgid ja kuvab piirkiirust näitavad ja möödasõitu keelavad märgid reaalajas navigatsioonisüsteemi ekraanil ja näidikuplokil.

Ühenduvus

Nutikas. Mugav. Ühenduses.

KONA uuenduste hulgas on ka sellised tipptasemel ühenduvusfunktsioonid nagu Bluelink®-i ühendatud autoteenused, mis lubavad sul oma autot nutitelefoni teel juhtida.

Loe lähemalt Bluelink kohta

10,25-tolline puuteekraaniga navigatsioonisüsteem

10,25-tolline puuteekraan toetab Apple CarPlay™ ja Android Auto™ rakendusi, seega saad ühendada oma telefoni ja kasutada selle funktsioone suurel ekraanil.

eCall parema turvalisuse jaoks

Kutsub automaatselt abi, kui satud õnnetusse ja turvapadjad avanevad. Või vajuta hädaolukorras abi saamiseks SOS-nuppu ükskõik millal, 365 päeval aastas.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Mugavalt paigutatud nutiseadme juhtmevaba laadimisalus võimaldab Qi-standardiga seadmeid laadida kiiresti ja lihtsalt.

Mugavus

Praktilisus igas detailis

KONA standardvarustuses on kolmeastmelise soojendusega esiistmed, ning Style ja N Line varustustasemetega on saadaval ka soojendusega tagaistmed.

Tahavaatemonitor

Standardvarustuses olev tahavaatemonitor võimaldab paremat nähtavust parkimisel ja sõitmisel. Vaid nupuvajutusega saad suurel puuteekraanil näha, mis täpselt toimub sinu taga – ka siis, kui sõidad.

Esmaklassiline Krelli helisüsteem

Vali, kas soovid linnas olla võrgus, või lülita internet välja, sõida maastikule ja keera muusika põhja. KRELLi kvaliteetne helisüsteem tagab suurepärase heli, et saaksid stiilselt rokkida.

Käiguvahetuslabad roolil

Tahaksid kontrolli haarata? Režiimis Sport saad kasutada roolil olevaid käiguvahetuslabasid, et põnevamaks sõitmiseks manuaalselt käike vahetada.

Esiklaasinäidik

Muljetavaldava eredusega esiklaasinäidik suurendab turvalisust, kuvades tähtsad andmed, nagu kiiruse, teejuhised ja hoiatused otse sinu vaatevälja.

Jõudlus

Rohkem elamusi. Vähem heitmeid.

Saadaval on kaks bensiinimootorit.

Sportlikum jõuülekandesüsteem on 1,6-liitrine T-GDI bensiinimootor, võimsusega 198 hj. See on saadaval sujuva käiguvahetusega 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga ja nelikveolisena.

1,0-liitrise T-GDI bensiinimootori võimsus on 120 hj ja see on saadaval kas 6-käigulise manuaal- või 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga.

Hübriidmudeli jõuallikaks on spetsiaalselt kalibreeritud 1,6-liitrine GDI otsepritsega bensiinimootor ja 43,5 hj elektrimootor koos 6-käigulise sportliku topeltsiduriga automaatkäigukastiga.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Enamlevinud küsimused hübriid- ja elektriautode kohta
Vaata lähemalt

Hyundai hübriidautod
Vaata lähemalt

Kasutusjuhendid
Vaata lähemalt