Close

Omadused

Uusim tehnoloogia sinu käsutuses
Hyundai edasimüüjad

Seda mudelit ei saa enam eraldi tehasest tellida. Terve hulk atraktiivse varustusega sõidukeid on aga sellegipoolest saadaval otse meie edasimüüjate juures. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Tark tehnoloogia lisab mugavust ja ohutust

Kõrgtasemel intelligentne tehnoloogia, mille keskmes on funktsionaalsus ja sõidumugavus, tõstab SANTA FE oma klassi tippu. Sinu päralt on tõhusate jõuallikate paremik, sh hübriid- ja pistikhübriidversioonid, mida täiendavad esmaklassilised turvasüsteemid ja sidelahendused.

Jõudlus Ohutus Mugavus Ühenduvus

Jõudlus

SANTA FE jõudlus ja ökonoomsus

Naudi suuremat ökonoomsust ja rohkem jõudu. Esimest korda on SANTA FE saadaval ka hübriid- ja pistikhübriid-jõuülekandesüsteemiga.

Pistikhübriid Hübriid

1,6 T-GDI pistikhübriid

Elektriline, kui seda soovid. Bensiinimootoriga, kui seda vajad. Pistikhübriidi jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI turboülelaaduriga otsesissepritsega Smartstream-bensiinimootor ja 66,9 kW elektrimootor koos 13,8 kWh liitiumioon-polümeerakuga. Koguvõimsus on 265 hj.

1,6 T-GDI turbo hübriid

SANTA FE Hybridi jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI turboülelaaduriga otsesissepritsega Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mis ammutab jõudu 1,49 kWh liitiumioon-polümeerakust. See versioon on saadaval nii esiveolisena kui ka nelikveolisena. Koguvõimsus on 230 hj.

Nelikveosüsteem HTRAC™

Halb ilm? Järsud kurvid ja tagasipöörded? Pole probleemi. SANTA FE edumeelne HTRAC™ tagab optimaalse juhitavuse ja pidamise kurvides, muutes sõidu libedatel linnatänavatel ja konarlikel külavaheteedel palju ohutumaks ja nauditavamaks.

Ohutus

Hoiab sind ja sinu lähedasi

Uued tipptasemel Hyundai SmartSense’i turvafunktsioonid ja täiustatud juhiabisüsteemid, nagu maanteel sõidu abisüsteem ja parkimiskokkupõrke vältimise abisüsteem, tõstavad SANTA FE samale kõrgusele premium-klassi konkurentidega.

Kiirteel sõidu abisüsteem

See juhiabisüsteem ühendab sõiduraja jälgimise abisüsteemi ja kiirusehoidiku, kasutades andureid ja kaardiandmeid, et tagada ohutu sõitmine ja reguleerida sõiduki kiirust piirkiiruse alal automaatselt. Erinupp roolirattal võimaldab juhil aktiveerida süsteemi kõigest ühe nupuvajutusega.

Kaugjuhitav parkimisabiline

SANTA FE suudab ise parkida ja parkimiskohalt välja sõita. Sõiduk oskab vaid ühe nupulevajutusega ka ise parkimiskohale tagurdada.

Parkimiskokkupõrke vältimise abisüsteem

See uus abisüsteem kasutab tagumisi ja külgmisi andureid, et tuvastada tagurdamisel takistusi, vajaduse korral hoiatades ja pidurdades, et vältida kokkupõrget.

Loading
Arrow

Kokkupõrke vältimise abisüsteem

Sooritades ristmikul pööret, tuvastab süsteem autosid, jalakäijaid, jalgrattureid ja vastassuunast lähenevaid sõidukeid ning rakendab pidurid kokkupõrke vältimiseks vajadusel automaatselt tööle.

Arrow

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas oleva liikluse eest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.

Arrow

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Sõiduraja jälgimise abisüsteem on SANTA FE standardvarustuses. Aktiveerituna hoiab see sõidukit maanteel ja tänaval kiirusel 0–200 km/h oma sõiduraja keskel

Loading

Mugavus

Nutikalt mugav ja praktiline

SANTA FE on varustatud väga paindliku istmesüsteemi ja mitmete nutikate igapäevaelu lihtsustavate abivahenditega. Sina ning sinu pere ja sõbrad hindavad kindlasti mugavust, mida pakuvad 2. ja 3. istmerea suurenenud jalaruum, veelgi mahukam pakiruum ja paljud nutikad panipaigad, mis on paigutatud leidlikult kogu salongi.

Esiklaasinäidik

Esiklaasinäidik kuvab tähtsad andmed, nagu kiiruse, teejuhised ning hoiatused, otse esiklaasile.

Elektriliselt avanev tagaluuk

Naudi lihtsat pagasi laadimist. Elektriline nutikas tagaluuk avaneb automaatselt, kui juht läheneb sõidukile ja tuvastatakse targa võtmepuldi lähedus.

Esmaklassiline Krelli helisüsteem

Esmaklassiline KRELLi helisüsteem tagab suurepärase tipptasemel helikvaliteedi. 10 kõrgetasemelist kõlarit kostitavad sõitjaid hämmastavalt ruumilise helikogemusega, mida juhib esmaklassiline 12-kanaliga võimendi väljundvõimsusega 589 W.

Täisvaatemonitor

Kitsas parkimiskoht? Väike autopesula? Pole probleemi. SANTA FE täisvaatemonitor muudab kitsastes kohtades manööverdamise lihtsamaks ja ohutumaks.

Pimenurga jälgimismonitor

Nüüd on SANTA FE digitaalnäidiku ekraanil nähtavad vasak- ja parempoolsed tahavaated. Kaamerad lülituvad tööle, kui reavahetusel lülitada sisse suunatuli.

Ühenduvus

Tipptasemel ühenduvus liikudes

Loomulikult on SANTA FE uuenduste hulgas ka sellised tipptasemel ühenduvusfunktsioonid nagu Bluelink®-i ühendatud autoteenused, mis lubavad sul oma autot nutitelefoni teel juhtida.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutiseadme täiustatud juhtmevaba laadimine on nüüd veelgi võimsam ja tõhusam, et laadida kiirelt ja lihtsalt ilma pidevalt sassis juhtmeteta.

Apple Car Play™ ja Android Auto™

Kasuta oma nutitelefoni auto puuteekraani kaudu – kuula Spotify’st muusikat või taskusaateid, kasuta Waze’i või Google’i navigeerimisäppi või muid oma lemmikrakendusi.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Loe lisaks

Hyundai hübriidautod
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid