Close

Disain

Tutvu SANTA FE kujundusega
Hyundai edasimüüjad

Seda mudelit ei saa enam eraldi tehasest tellida. Terve hulk atraktiivse varustusega sõidukeid on aga sellegipoolest saadaval otse meie edasimüüjate juures. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Loodud muljet avaldama

Hyundai SANTA FE jätab endast kustumatu mulje kõikjal, kuhu sellega lähed. Stiilselt elegantne nii seest- kui ka väljastpoolt.

Parem, parim, Calligraphy

SANTA FE Calligraphy loob veelgi täiuslikuma atmosfääri. Tepitud nappa-nahast istmekatted, ehtne harjatud alumiiniumist keskkonsool, seemisnahast laepolster ja perforeeritud nahkkattega rool.

Varjamatult enesekindel

Uus külgedele venitatud tagatulede disain on ühendatud punase reflektorribaga, rõhutades visuaalselt veelgi sõiduki kere laiust.

Erakordne ruumikus

Rohkem ruumi, rohkem mugavust ja veelgi rohkem käepärasust eelmise mudeliga võrreldes.

SANTA FE värvid

Premiumklassi elemendid põhivarustuses

SANTA FE esindab Hyundai uusimat tehnoloogiat ja disainialast oskusteavet. Auto detailid rõhutavad kvaliteeti ja tehnilist progressi.

Õhus hõljuv keskkonsool

Elegantse kujundusega keskkonsooli sees ja all on varjul rohkelt hoiuruumi. Suuremad esemed, nagu nt mütsid ja kindad talvel, saab pista mugavalt keskkonsooli all olevasse avatud panipaika.

Panoraamkatus

Valikvarustusena pakutav katuseluuk paneb sisekujundusele stiilse punkti ja toob salongi rohkem avarustunnet. Varustustaseme Calligraphy põhivarustuses.

Elektroonilised käiguvahetuslülitid

Lülita sisse edasi-, tagasi- või vabakäik või pane auto parkima, vajutades lihtsalt vastavat lülitit, mis asub mugavalt keskkonsoolil otse sinu sõrmeulatuses.

Salongi meeleoluvalgustus

Salongi meeleoluvalgustus pakub 64 konfigureeritavat värvi ja 10 heleduse taset, et sobida iga meeleoluga.

Valuveljed

Saadaval on stiilsed 17″, 18″, 19″ ja 20″ valuvelgede komplektid.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai hübriidautod
Loe lisaks

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid