Close

Lisavarustus

Rohkem stiili. Rohkem mugavust. Rohkem sind.
Hyundai edasimüüjad

Originaal on seda väärt

Hyundai SANTA FE pakub palju enamat kui praktilist ruumikust ja stiilset disaini. Valikus on ka hulk lisavarustust, millega saad oma autot paremini kaitsta või transportida suuremaid esemeid.
Hyundai SANTA FE lisavarustuse brošüür

Alumiiniumist risttalad

Tugevad ja kerged risttalad on konstrueeritud kasutamiseks auto katusereelingutel ning nende paigaldamine on lihtne ja mugav. Koos nendega saad oma tulevastele reisidele kaasa võtta kõik, mida vajad. Risttalade maksimaalne kandevõime on 65 kg.

Jalgrattahoidja Pro

Pane oma jalgratas lihtsalt raamihoidjasse ning seejärel saad selle käepäraste pöördnuppude abil katusel korralikult paika sättida ja kindlalt kohale kinnitada. Rattahoidja on ette nähtud kuni 20 kg ratta jaoks ning on turvalisuse lisamiseks lukustatav.

Katusekast

Kvaliteedi ja kvantiteedi ideaalne tasakaal. Aerodünaamiline ja voolujooneline katusekast on lihtsalt paigaldatav ja vastupidav ning pagasi kiireks ja mugavaks peale- ja mahalaadimiseks avatav mõlemalt küljelt. Varguste vältimiseks saab kasti lukustada.

Suusahoidja
Peresõbralik lahendus aktiivseks talvepuhkuseks. Hoidjasse mahub kuni 4 paari suuski või 2 lumelauda (suuremasse versiooni kuni 6 paari suuski või 4 lumelauda). Suusahoidja on kiiresti ja mugavalt paigaldatav ning lukustatav.

Pakiruumi ja tagaluugi LED-valgustus

Enam ei jää sa kunagi hätta, kui pead pimedas midagi olulist üles leidma. Ega astu kogemata kuhugi sisse, kui parajasti seda otsid.

Originaalveljed

Valik originaalvelgi mitmes eri stiilis igale maitsele. Vali rahulikult, aega on.

Laadimiskaabel

SANTA FE pistikhübriidi jaoks on saadaval valik eri pikkusega Type 2-laadimiskaableid. Sinu Hyundai edasimüüja aitab hea meelega leida ka sobivad laadimisseadmed sinu koju või töö juurde.

Laadimine käib lihtsalt

Hyundai Mobility Dock – kaasaskantav laadimisdokk – võimaldab kasutada auto laadimiseks lähimat harilikku seinapistikupesa, kui muid variante laadimiseks parajasti ei ole.

Hästi kaitstud nii seest kui väljast

Kunagi ei tea, kuhu sinu aktiivne perekond järgmisena tahab minna. Või mida endaga kaasa võtta. Saadaval on lai valik nägusaid ja praktilisi lahendusi, mis kannavad hoolt, et sinu SANTA FE näeks veel kaua välja nagu uus.

Iga ilma matid
Need vastupidavad ja kergesti puhastatavad põrandamatid kaitsevad sinu autot märgade, poriste või liivaste jalanõude eest. Varustatud kinnitustega, mis matte kindlalt kohal hoiavad.

Pikendusega pakiruumi matt

Alates aiatööriistadest kuni lemmikloomadeni – sinu pagas võib olla sageli märg või porine. See vastupidav, veekindel, kõrgete servadega matt hoiab sinu pakiruumi sellegipoolest puhtana. Ja tänu libisemist takistavale reljeefsele mustrile püsib pagas sõidu ajal kindlalt oma kohal.

Porikaitsmete komplekt

Kui ilm on halb või sõidetakse pehme pinnasega maastikul, kaitsevad need elegantse kujuga spetsiaalselt selle mudeli jaoks valmistatud porikaitsmed auto põhja, lävekarpe ja uksi tõhusalt mustuse, sopa ja poripritsmete eest.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

2-aastane garantii varuosadele ja lisavarustusele
Loe lisaks

Hyundai margiteenindus
Tutvu lähemalt

Kasutusjuhendid
Vaata lähemalt