Close

Lisavarustus

Rohkem stiili. Rohkem mugavust. Rohkem sind.
Hyundai edasimüüjad

Seda mudelit ei saa enam eraldi tehasest tellida. Terve hulk atraktiivse varustusega sõidukeid on aga sellegipoolest saadaval otse meie edasimüüjate juures. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Originaal on seda väärt

Hyundai SANTA FE pakub palju enamat kui praktilist ruumikust ja stiilset disaini. Valikus on ka hulk lisavarustust, millega saad oma autot paremini kaitsta või transportida kogukamaid esemeid.

Vaata kogu mitmekülgset valikut lisavarustuse brošüürist või tutvu mõningate allpool soovitatud varustuselementidega.

Hyundai SANTA FE lisavarustuse brošüür

Uste LED-valgustus

SANTA FE uksevalgustus annab autole pimedas kutsuvalt elegantse ilme. Samas on see ka väga praktiline, sest muudab poriloigud paremini nähtavaks.

Valuveljed

Valikus on 12 erinevat valuveljemudelit läbimõõduga 17–20 tolli. Et oma uusi valuvelgi varguse eest kaitsta, paigalda lisaks ka turvapoldid.

Veokonksud ja risttalad

SANTA FE jaoks saab valida kas statsionaarse või eemaldatava veokonksu. Lisaks saab auto veel praktilisemaks muuta katusele paigaldatavate risttalade ja erineva transportimisvarustuse abil.

Jalgrattahoidik

Veokonksule paigaldatav jalgrattahoidja lihtsustab rataste peale- ja mahalaadimist, olgu tegu ühepäevase väljasõidu või pikema rattapuhkusega. Sellega saab kaasa võtta 2 jalgratast kogukaaluga kuni 60 kg. See on vargakindel ja nii kompaktne, et saad avada tagaluugi ka siis, kui rattad peal!

 Laadimiskaabel vahelduvvooluga (AC) laadimiseks

SANTA FE pistikhübriidi jaoks on saadaval eri pikkusega Type 2-laadimiskaablid. Sinu Hyundai edasimüüja aitab hea meelega leida ka sobivad laadimisseadmed sinu koju või töö juurde.

Kummist põrandamatid

Alates aiatööriistadest kuni lemmikloomadeni – sinu pagas võib olla sageli märg või porine. See vastupidav, veekindel, kõrgete servade ja libisemisvastase mustriga matt hoiab sinu pakiruumi sellegipoolest puhtana.

Tagumise kaitseraua kattekile

See on tõhus ja lihtne kaitsevahend just seal, kus seda kõige enam vaja – see kaitseb auto tagumist kaitserauda vigastuste eest pagasi peale- ja mahalaadimisel.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

2-aastane garantii varuosadele ja lisavarustusele
Loe lisaks

Hyundai margiteenindus
Tutvu lähemalt

Kasutusjuhendid
Vaata lähemalt