Close

Omadused

Tutvu NEXO omadustega
Võta ühendust edasimüüjaga

Puhas jõudlus, puhas sõidurõõm

NEXO kuulub maailma parima kütuseelementide tõhususega omaette klassi. See on loodud otsast otsani tõhusaks, hõlmates spetsiaalset sõiduki arhitektuuri, mis pakub täiustatud võimsuse ja kaalu suhet, paremat kiirendust ja rohkem ruumi.

 

Tankimine

NEXO keskkonnasõbraliku jõuülekande praktilisust tõestab see, et tankimisele kulub vaid 5 minutit, mis tagab sõiduulatuse kuni 666 km (WLTP).Balti riikide esimene vesinikutankla avati Läti pealinnas Riias, järgmine avatakse aga juba Pärnus.

Vaata, kus asuvad Euroopas vesinikutanklad.

Testitud äärmuslikes külmades ilmastikutingimustes

NEXO loodi käivituma külmalt kuni temperatuuril –30 °C. Hyundai testis NEXOt Rootsis kõige ekstreemsemates miinuskraadides, vaid tunnise autosõidu kaugusel põhjapolaarjoonest. Karmid testid tagavad sõiduki sobivuse igapäevaseks kasutamiseks rasketes talveoludes.

Ohutu teekond

Need ennetavad, toetavad ja vajaduse korral sekkuvad: Hyundai NEXO sõidumugavuse ja -ohutuse tagavad mitmed tipptasemel juhiabisüsteemid, sealhulgas põnevad uuendused.

Monitoriga pimenurga jälgimissüsteem

Hyundai pimenurga jälgimismonitor näitab juhile taga- ja külgvaadet keskel näidikuploki ekraanil – ükskõik kummas suunas rada vahetades.

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Aktiveerituna hoiab see linnamaasturi kiirusel 0 kuni 145 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

 

Maanteel sõidu abisüsteem

See juhiabisüsteem ühendab sõiduraja jälgimise abisüsteemi ja kiirusehoidiku, kasutades andureid ja kaardiandmeid, et tagada ohutu sõitmine ja reguleerida sõiduki kiirust piirkiiruse alal automaatselt. Erinupp roolirattal võimaldab juhil aktiveerida süsteemi kõigest ühe nupuvajutusega.

 

Kaugjuhitav parkimisabiline

NEXO suudab ise parkida ja parkimiskohalt välja sõita. Sõiduk oskab vaid ühe nupuvajutusega ka ise parkimiskohale tagurdada.

 

Virtuaalne mootoriheli süsteem

Hyundai NEXO varustusse kuulub sõidumüra simulaator, mis edastab aeglaselt sõites või tagasikäigu valimisel hoiatussignaali. Sellega suurendab süsteem sõiduki läheduses möödujate liiklusohutust.

Linnamaasturi mugavus

Alates igakülgsest mugavusest kuni nutikate funktsioonideni, mis teevad sõidu lihtsamaks ja ohutumaks – kõik see kuulub juba Hyundai NEXO põhivarustusse.

Ventileeritavad soojendusega istmed

Soojendusega ja ventileeritavad istmed pakuvad suuremat sõidumugavust.

Roolisoojendus

Sinu käed on soojad, kuigi väljas paugub pakane. Roolisoojendus teeb sõidu talvel palju mugavamaks.

Oma klassi suurim ruumikus

461-liitrise pagasiruumi mahutavusega (VDA) NEXO pakub rohkelt hoiuruumi. Kui istmed kokku klappida, on ruumi isegi 1466 liitrit.

Naudi sujuvat ühenduvust

NEXO on varustatud suurepärase valiku täiustatud ühenduvus- ja mugavusfunktsioonidega, mis tagavad hõlpsa juurdepääsu kõigele, mis on sulle oluline. Ning Hyundai Bluelinki ühendatud autoteenuste abil saad juhtida auto funktsioone nutitelefoni kaudu.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutiseadme juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab Qi-standardiga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta laadida.

Esmaklassiline KRELLi helisüsteem

KRELLi helisüsteem üllatab suurepärase sooritusega. Kaheksa kõlarit ja väline võimendi pakuvad kõigile autosviibijatele väga erilise helikogemuse.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Tutvu lähemalt

Hyundai ja vesinik
Loe lisaks

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid