Close

Disain

Tutvu NEXO disainiga
Võta ühendust edasimüüjaga

Futuristlik välisilme

NEXO on julge samm parema tuleviku poole. Seda peegeldab ka auto välimus, mis on voolujooneline ja futuristlik.

Disainitud ilusaks, projekteeritud tõhusaks

NEXO elegantne välimus on hoolikalt optimeeritud ja hõlmab mitmeid aerodünaamilisi omadusi, et saavutada suurim võimalik kütusesääst. NEXO üldine õhutakistuskoefitsient on ainult 0,329.

Automaatne tasapinnaline käepide

NEXO automaatsete peidetud käepidemetega saavutatakse puhas välimus. Juht saab need ise välja lükata ja need tõmbuvad automaatselt sisse kiirusel 3 km/h.

Ratta õhukardina õhuvõtuava

Aerodünaamika parandamiseks loodud sportlikud rataste õhukardinate õhuvõtuavad näevad suurepärased välja ning optimeerivad õhuvoolu üle rataste ja sõiduki külje.

Valuveljed

Spetsiaalselt NEXO jaoks loodud stiilsed 19-tollised valuveljed on aerodünaamiliselt optimeeritud suunama õhu sujuvalt üle velje pinna, jahutades samal ajal ka pidureid.

Siseruum

Sinust inspireeritud salong

NEXO stiilne ja äärmiselt funktsionaalne salong on loodud nii, et kõik on sinu käeulatuses ja vaateväljas. Soojendusega ja ventileeritavad* istmed pakuvad suuremat sõidumugavust.

* Tagaistmed on ainult soojendusega.

Oma klassi suurim ruumikus

461-liitrise pagasiruumi mahutavusega (VDA) NEXO pakub rohkelt hoiuruumi. Kui istmed kokku klappida, on ruumi isegi 1466 liitrit.

Ökoloogilised materjalid

Materjalide osas on kõik NEXO puutepinnad valmistatud UL-sertifikaadiga biomaterjalidest, alates bambusepõhisest laepolstrist, plastdetailidest, ehisosadest, pehmest nahast kuni põrandamattideni. Valikus on kaks salongitooni: helehall ja tumesinine.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai Liising
Tutvu lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid