SAA TUTTAVAKS: TÄIESTI UUS KONA N LINE

Esmakordselt on dünaamiline autospordist inspireeritud N Line-varustus nüüd saadaval ka uuele KONA-le. Piisab ühest pilgust, et tunda kirge, mille meie disainerid on istutanud sportlikumasse stiili. KONA N Line‘i sportliku 1,6-liitrise T-GDI bensiinimootori suurim võimsus on 198 hj ja suurim pöördemoment 265 Nm. See on saadaval sujuva käiguvahetusega 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga (DCT) ja nelikveolisena.

 

Dünaamiline teed embav põrkeraua disain

Põrkeraual lisavad N-stiili aerodünaamilised ääred koos servauimedega maanteed embava välimuse, mis viitab mudeli autospordist pärit juurtele.

 

Eksklusiivsed 18-tollised veljed

Külgvaates täiendavad kerevärvi rattakoopa ääriseid ja küljepaneele 18-tollised teemantlõike viimistlusega valuveljed, mis on ainuomased sellele varustustasemele.

 

Ilmekad uimed ja sportlik väljalaskesüsteem

Autospordi DNA on leitav ka tagaosas, kus seda väljendavad suured aerodünaamilised keskdifuusorid ja sportlikud topelt-väljalasketorud.

 

N Line’i embleem ja rõhutused

Juba esmapilgul on selge, et see KONA on midagi erilist. N Line’i embleem esivõrel teeb selgeks, et sellel stiilil on nimi.

 

Sportlikum igast küljest

N Line’i salong sisaldab laia valikut jõudlusest inspireeritud stiiliuuendusi, nagu punased kontrastõmblused ja spetsiaalsed N Line’i rõhutused juhikohal.

 

N Line’i käigukanginupp

N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, N-logo, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks – ning veelgi suurema autospordi tunde tekitamiseks.

 

N Line‘i istmed

Sportlikud N Line‘i istmed on saadaval seemisnahkpolstriga, peatoel reljeefse N-logoga ja punaste kontrastõmblustega.

 

Hyundai edasimüüjad