Close

Lisavarustus

Efektsed detailid
Hyundai teenindused

Jäta endast meeldejääv mulje. Tulles ja minnes

Hyundai i10 sujuvate joontega musklis välimus loodi eesmärgiga anda autole sportlik ja innovaatiline ilme, tekitades sama ajal selle sisse võimalikult palju ruumi. Tasakaal hakkamist täis iseloomu ja inspireerivalt hea välimuse vahel peegeldub ka i10 jaoks pakutavas Hyundai originaallisavarustuse valikus.

i10 lisavarustuse brošüür

Stiilielemendid

Väliskujunduse pakett

Julge erineda! Tee lisavarustuse seast oma valik ning vali sobivaim värvikombinatsioon, et muuta i10 tõeliselt enda omaks. Anna oma autole erilisem ilme, lisades sellele punased (Tomato Red), türkiissinised (Aqua Turquoise) või mustad (Phantom Black) küljekarpide laiendid ning tagaluugi ja tagakaitseraua iluliistud.

Tomato Red

Aqua Turquoise

Phantom Black

Küljepeeglite korpused

Lisa oma i10 välimusele nende teist tooni korpuses küljepeeglitega kaks pilkupüüdvat kujundusdetaili ja värviaktsenti. Saadaval täpselt samades toonides kui väliskujunduse paketid.

Dekoratiivraamid ventilatsiooniavade ümber

Muuda i10 ümarad ventilatsiooniavad salongi tõeliseks ehteks neid ümbritsevate dekoratiivraamidega, mis on saadaval kolmes värvitoonis.

Pakiruumi ja tagaluugi LED-valgustus

Enam ei jää sa kunagi hätta, kui pead pimedas midagi olulist üles leidma. Ega astu kogemata kuhugi sisse, kui parajasti seda otsid. Pakiruumi ja tagaluugi LED-valgustus süttib kohe, kui tagaluugi avad. Naudi head nähtavust nii sees- kui väljaspool pakiruumi!

Kaitse

Kaitses oleme tugevad

Pole vahet, kuhu kiire elutempo sind viib – Hyundai originaallisavarustuse laias valikus on palju stiilseid ja praktilisi lahendusi, mis sinu i10 kaitsevad, et see näeks veel aastaid välja sama hea kui esimesel päeval.

Iga ilma matid

Need vastupidavad ja kergesti puhastatavad põrandamatid kaitsevad sinu autot märgade, poriste või liivaste jalanõude eest.

Pakiruumi matt

See vastupidav, veekindel, kõrgete servade ja libisemisvastase mustriga matt hoiab sinu pakiruumi alati puhtana.

Ümberpööratav pakiruumi matt

Selle kahepoolse pakiruumi mati ühel küljel on kvaliteetsest veluurist pehme polster õrnema pagasi jaoks ning teisel küljel määrdumiskindel libisemisvastase mustriga pind karmimat käsitsemist taluvate esemete transportimiseks.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

2-aastane garantii varuosadele ja lisavarustusele
Vaata lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Kasutusjuhendid
Vaata lähemalt