Close

Disain

Värske ilmega julge disain
Küsi hinnapakkumist

Dünaamiline ja stiilne

Oma uuendatud dünaamilise ja väljendusrikka kujundusega annab see julge linnaauto uue tähenduse tuntud ütlusele „Head asjad tulevad väikeses pakendis“.

Siseruum Värvid

Julgema ilmega esivõre

Lai, kaskaadina kitsenev esivõre on saanud uue ja julgema ilmega kärjemustri, mis rõhutab uhkelt uue i10 sportlikumat hoiakut.

Dünaamiline vööjoon

Puhaste joontega musklis kere on külgedelt vormitud kergelt kumeraks, et luua auto sisse võimalikult avar siseruum. Elegantne vööjoon lisab pilkupüüdvale välisilmele täiendava dünaamilise aktsendi.

Tagumine kaitseraud

Tagumise kaitseraua vasakus alanurgas asub udutuli, paremas alanurgas tagurdustuli ning kaitseraua all grafiidivärvi põhjakaitse.

Siseruum

Täpne ruumikus

Stiilses salongis on sinu käsutuses uusim multimeediatehnoloogia.

8’’ puutetundlik keskekraan koos navigatsioonisüsteemiga

Naudi mugavust, mida pakub sinu nutitelefoni peegeldamine auto 8-tollisel puuteekraanil Apple CarPlay™ või Android Auto™ abil.

Täisdigitaalne LCD-näidikuplokk

Stiilne ja futuristlik täisdigitaalne 4,2-tolline kristallselge LCD-näidikuplokk annab sulle hästiloetava juurdepääsu mitmetele auto süsteemidele ja sõiduinfole.

Värvid

Loo endale ise kõige täiuslikum versioon

i10 on saadaval 9 erineva kerevärviga. Valikus on nii klassikalised (valge, hall, must) kui ka mõned eriti silmatorkavad toonid.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai Liising
Tutvu lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid