Close

Omadused

Emotsionaalne funktsionaalsus.
Küsi pakkumist

Uuel tasemel elektriline suutlikkus

IONIQ 6 ühendab muljetavaldava sooritusvõime mitmete intelligentsete tehnoloogiatega. See on loodud sind üha kaugemale viima – oma ülikiire laadimise ja voolujoonelise kujuga.

Jõudlus Laadimine Ohutus Mugavus Ühenduvus

Jõudlus

Rohkelt võimsust ja suur energiavaru

77,4 kWh aku, mis on varjul kauni aerodünaamilise silueti all, pakub vastavalt WLTP-standardile vaid ühe laadimisega hinnanguliselt üle 610 km täiselektrilist sõiduulatust.

Kaks elektrimootorit

Nelikveolise IONIQ 6 esi- ja tagateljele paigaldatud elektrimootorid toodavad üheskoos 239 kW (325 hj) võimsust ja saavutavad pöördemomendiks 605 Nm.

77,4 kWh aku

Tänu suurele 77,4 kWh akule suudab tagaveoline IONIQ 6 läbida kombineeritud sõidul (WLTP) ühe laadimisega üle 610 kilomeetri. Nelikveolise mudeli täiselektriline sõiduulatus on 570 kilomeetrit.

Seadista suutlikkus endale sobivaks

Isikupärasta oma sõidukogemust – IONIQ 6 annab sulle võimaluse seadistada mitmeid auto suutlikkust mõjutavaid parameetreid vastavalt oma meeleolule ja sõidusituatsioonile.
Roolisüsteem Võimsus Kiirendus AWD/2WD

Roolivõim

Roolimisrežiimist sõltub, kui palju jõudu rataste pööramiseks on vaja.
Vali SPORT, kui soovid teravamat ja vahetumat roolitunnetust väiksema jõu ja kiirema reageerimisega kui normaalrežiimil.

Väljundvõimsus

Mootori võimsust saad muuta kolmeastmeliselt:

  • Maksimaalne
  • Normaalne
  • Minimaalne

Kiirenduspedaali tundlikkus

Tänu silmapilkselt kasutatavale jõulisele pöördemomendile võivad elektrisõidukid kiirenduspedaali vajutamisel lausa kohalt hüpata.
IONIQ 6 annab sulle võimaluse vähendada pedaali tundlikkust, et sõit oleks ühtlasem ja sujuvam. Valikus on suurem, normaalne ja väiksem tundlikkus.

Sõidurežiim

Nelikveoga (kahe mootoriga) versiooni puhul saad teha valiku järgmiste režiimide vahel:

  • AWD (nelikvedu)
  • AUTO AWD (automaatne nelikvedu)
  • 2WD (kaherattavedu)

Käiguvahetuslüliti roolisambal

Naudi käiguvahetust ühe sõrmeliigutusega. Elegantne pöördlüliti asub mugavalt roolisambal. Selle kasutamine on kiire, lihtne ja täpne.

Sõit roolil asuvate lülitushoobade ja ühe pedaaliga (i-Pedal)

Reguleeri regeneratiivpidurdamise taset roolile paigaldatud lülitushoobadega, kasutades aeglustamiseks ja aku laadimiseks mootoriga pidurdamist.

Laadimine

Autost laadijaks (V2L)

Tänu auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) tehnoloogiale saad laadida või varustada toitevooluga mis tahes elektriseadmeid võimsusega kuni 3,6 kW. Võid näiteks laadida kohvimasinat või kasvõi Teslat.

V2L koos Schuko adapteriga kuulub Hyundai IONIQ 6 põhivarustusse.

Multi-laadimissüsteem

400 V ja 800 V tehnoloogia annab sulle paindlikkuse kasutada ilma lisaseadmete või -adapteriteta teist tüüpi laadijat, kui üks laadija on hõivatud.

Multi-laadimissüsteem on maailma esimene patenteeritud tehnoloogia, mis kasutab mootorit ja inverterit, et kasvatada 400 V pinge 800 voldini, et tagada stabiilsem laadimine.

Ohutus

Pärjatud maailma kõige turvalisema auto tiitliga

IONIQ 6 sai nii Euro NCAPi kui ka USA IIHSi katsetes ohutuse eest kõrgeima võimaliku hinde.

Ohutu väljumise abi

See nutikas funktsioon tuvastab tagant lähenevaid sõidukeid ja lukustab ajutiselt tagauste lapselukud, nii et reisijad saavad väljuda alles siis, kui see on ohutu.

7 turvapatja

Naudi suuremat meelerahu, mida pakub täiustatud 7 turvapadjaga ohutussüsteem, kuhu kuulub ka esiistmete vahel asuv keskturvapadi, mis aitab vähendada sõitjate kokkupõrkest põhjustatud peavigastusi.

Pimenurga jälgimismonitor

Vaadet tahapoole auto vasak- või parempoolsele küljele näed mugavalt digitaalse näidikuploki ekraanilt. Kaamerad hakkavad tööle, kui suunatuled rajavahetuseks sisse lülitatakse.

Loading
Arrow

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas oleva liikluse eest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.

Arrow

Parkimiskokkupõrke vältimise abisüsteem

See abisüsteem kasutab tagumisi ja külgmisi andureid, et tuvastada tagurdamisel takistusi, vajaduse korral hoiatades ja pidurdades, et vältida kokkupõrget.

Arrow

Kaugjuhitav parkimisabiline

IONIQ 6 suudab end kaugjuhtimise teel ära parkida mitmel eri viisil: teega paralleelselt, diagonaalselt või risti. Lisaks suudab auto ise parkimiskohale tagurdada ja sealt siis uuesti välja sõita.

Arrow

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Rohkem turvalisust, vähem stressi. Hoiab eesoleva sõidukiga eelnevalt kindlaksmääratud pikivahet, vähendades või suurendades vastavalt vajadusele automaatselt kiirust.

Arrow

Tark kiirusepiirangu hoiatussüsteem

See poolautonoomne juhiabisüsteem tuvastab liiklusmärke ja muudab auto sõidukiirust vastavalt märkidega kehtestatud piirkiirustele (kui on aktiveeritud).

Arrow

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik

See kasutab tipptasemel navigeerimissüsteemi, et olla valmis maanteel eelseisvateks kurvideks või sirgeteks, ning reguleerib kiirust, et sõitmine oleks ohutum.

Arrow

Tähelepanuhoiatuse süsteem

Kui süsteem tuvastab väsimuse või tähelepanu hajumise, kõlab sinu tähelepanu tõmbav häire ning ilmub sõnum, mis soovitab pausi teha.

Mugavus

Intelligentne esitulede süsteem

Maksimaalne valgustus ja ohutus. Maatrikstehnoloogiaga LED-esituled kohanevad automaatselt teeoludega, muutes kaugtulede kasutamise erakordselt tõhusaks. Kui süsteem tuvastab eespool teise sõiduki, suudab see kaugtulede valgusvihust välja lülitada ainult selle osa, mis teisi juhte tegelikult häirib.

Üldine teave LED- ja maatrikstehnoloogia Näited

Maatrikstehnoloogiaga LED-esituled

Näe rohkem ja pimesta vähem: IONIQ 6 intelligentses esitulede süsteemis on kasutusel maatrikstehnoloogiaga LED-tuled, mis on võimsamad kui traditsioonilised MFR LED-esituled.

Need võimaldavad valgustust mitmeosaliselt juhtida, et tagada kõigile hea nähtavus.

16 paindlikku LED-segmenti

Kaugtuled koosnevad 16 sõltumatust LED-segmendist. See võimaldab neid automaatselt ainult osaliselt sisse või välja lülitada, kui süsteem tuvastab eespool vastutuleva või samas suunas liikuva sõiduki.

Tänu sellele ei pimesta kaugtuled teisi juhte ja sõit on pimedas tunduvalt ohutum.

Ees ei ole ühtegi sõidukit

Kui ühtegi sõidukit eespool ei tuvastata, tagavad maatrikstehnoloogiaga LED-esituled maksimaalse valgustuse kogu vaatevälja ulatuses.

Ägedad funktsioonid, mis teevad sõidu lihtsamaks

Digitaalsed küljepeeglid

Digitaalsed küljepeeglid näitavad sulle selget ülevaadet kõigest, mis toimub auto mõlemal küljel – isegi väga halva ilmaga. Võrreldes traditsiooniliste peeglitega on nende vaatenurk laiem, mis tähendab, et näed rohkem.

Vaated auto mõlemale küljele on mugavalt nähtavad kahel armatuurlauda integreeritud OLED-monitoril.

Esiklaasinäidik

Uuendatud esiklaasinäidik juhib sind turvaliselt läbi maailma, kuvades otse vaatevälja virtuaalset teavet, nagu teejuhised või hoiatused.

Kahetsooniline automaatne kliimaseade

Juht ja ees istuv kaassõitja saavad reguleerida temperatuuri kummalgi salongipoolel eraldi. Vali lihtsalt sobiv temperatuur ja süsteem hoolitseb kõige ülejäänu eest ise.

Puhkeasendiga istmed

Esiistmete asendit saab reguleerida 8 suunas – ning ühe nupuvajutusega lõpuni taha kallutada, et teha üks kosutav uinak.

Ühenduvus

Ühendatud just nii, nagu sina soovid

Ületamatu valik IONIQ 6 intuitiivset nutitehnoloogiat laseb sul olla ühenduses täpselt nii, nagu seda soovid. Bluelink®-i ühendatud sõidukiteenused võimaldavad sul juhtida oma auto funktsioone otse enda nutitelefonist. Lisaks saad navigatsioonisüsteemiga kaasa ka Hyundai LIVE-teenuste kolmeaastase tasuta kasutusõiguse.

Elektriauto teekonna planeerija

Sõida rahuliku südamega, teades alati, kus on järgmine laadimiskoht. Sisesta sihtkoht ja navigatsioonisüsteem soovitab sulle automaatselt laadimispunkte, mis sinu teele jäävad.

BOSE tipptasemel helisüsteem

Sukeldu võrratute helide maailma, mille loovad kaheksa tippklassi kõlarit, mis on häälestatud pakkuma kontserdiväärilisi kuulamiselamusi.

Alati ajaga kaasas

IONIQ 6 pakub võimalust uuendada auto tarkvara õhu kaudu (OTA). Enam ei pea sa margiesindust külastama – värskeimad uuendused on nüüd vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. Nii on sinu autos alati olemas kõik uued funktsionaalsed täiendused ja kvaliteediparandused, mis tulevad kindlasti kasuks ka auto edasimüügiväärtusele.

 

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Loe lisaks

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid