Close

Lisavarustus

Rohkem stiili. Rohkem mugavust. Rohkem sind.
Küsi pakkumist

Praktilisemaks ja stiilsemaks lisavarustusega

Hyundai originaallisavarustusega saad muuta oma IONIQ 6 välimuse veel stiilsemaks ja kasutamise veel mugavamaks – täpselt nii, nagu sina soovid.

Vaata kogu mitmekülgset valikut lisavarustuse brošüürist.

Hyundai IONIQ 6 lisavarustuse brošüür
Disain Veljed Transport Kaitse

Laadimiskaabel (Mode 3)

Mode 3-laadimiskaabli mõlemas otsas on Type 2-pistikud ning seda saab kasutada auto igapäevaseks laadimiseks avalike ja koduste laadijatega, mis on varustatud Type 2-pistikupesadega.

Disain

Suurepärane täiendus voolujoonelisele disainile

Meie originaallisavarustus on loodud auto täiendamiseks mitmete elementidega, mis teevad selle algse kujunduse veelgi täiuslikumaks. Need on valmistatud parimatest materjalidest ja sobivad sinu autole kui valatult.

Tagaluugi iluliist

Ülim elegants igas detailis. See läikivmust liist paneb sinu IONIQ 6 tagaluugi stiilsele välimusele täiusliku punkti.

Iluliistud külgedel

Muuda oma IONIQ 6 külgvaade nende läikivmustade iluliistudega veel dünaamilisemaks.

Veljed

Ohutus ja tugevus

Miski ei lisa sinu IONIQ 6 välimusele rohkem isikupära kui sinu enda valitud Hyundai originaalveljed. Meie originaalveljed on valmistatud sama rangeid kriteeriume järgides kui auto ise. See tähendab, et need vastavad kõikidele asjakohastele tööstusstandarditele, sealhulgas tootmise täpsust ja konstruktsiooni tugevust puudutavatele nõuetele.

Yesan, hõbedased Yesan, kahevärvilised Yongin, grafiithallid Yongin, kahevärvilised

Valuveljed 18″, Yesan

18-tollised 10 kodaraga hõbedased valuveljed, 7.5J×18, kasutamiseks koos 225/55 R18 rehvidega.

Valuveljed 18″, Yesan

18-tollised 10 kodaraga kahevärvilised valuveljed, 7.5J×18, kasutamiseks koos 225/55 R18 rehvidega.

Valuveljed 20″, Yongin

20-tollised grafiithallid valuveljed, 8.5J×20, kasutamiseks koos 245/40 R20 rehvidega.

Alloy wheel 20″, Yongin

20-tollised kahevärvilised valuveljed, 8.5J×20, kasutamiseks koos 245/40 R20 rehvidega.

Transport

Suurenda oma transpordimahtu

Kuigi sinu IONIQ 6 on juba tõeline disainiikoon, saab see suurepäraselt hakkama ka igapäevaelu praktiliste ülesannetega. Meie originaalveokonksud on vastupidava ehitusega, kaitstud hoolikalt korrosiooni eest ja paigaldatud vastavalt Hyundai rangetele konstruktsioonistandarditele.

Eemaldatav veokonks

Eemaldatav ja – mis kõige tähtsam – usaldusväärne: selle korrosioonikindla terasest veokonksu peale võid alati kindel olla, kui soovid oma pagasit turvaliselt ja efektiivselt transportida. Tänu kolme kuuliga lukustussüsteemile on see väga lihtsalt eemaldatav.

Jalgrattahoidja

See jalgrattahoidja lihtsustab rataste peale- ja mahalaadimist, olgu tegu ühepäevase väljasõidu või pikema rattapuhkusega. See on vargakindel ja nii kompaktne, et saad avada tagaluugi ka siis, kui rattad peal!

Kaitse

Luksuslik kaitse koos puhta südametunnistusega

Auto, mille valisid endale müügisaalis, on auto, mida soovid veel kaua samasugusena hoida. Niisiis kaitse selle sisemust otstarbeka lisavarustusega, mis on loodud selleks, et tunneksid end kui kodus.

Iga ilma matid

Ükskõik kui kole on ilm väljas, need vastupidavad ja kergesti puhastatavad põrandamatid kaitsevad sinu autot märgade, poriste või liivaste jalanõude eest. Täpselt õige kuju ja kinnituspunktidega, mis neid kindlalt kohal hoiavad.

Pakiruumi matt

Alates aiatööriistadest kuni spordivarustuseni – sinu pagas võib olla sageli märg või porine. See veekindel, kõrgete servade ja libisemisvastase mustriga pooljäik matt, mis on valmistatud 80% biotoorainest, hoiab sinu pakiruumi sellegipoolest puhtana.

Tekstiilist põrandamatid

ECONYL®-veluurist põrandamatid on valmistatud materjalist, mis on saadud ümbertöödeldud kalavõrgujäätmetest. Need kõrge kvaliteediga matid on sama mugavad ja vastupidavad kui harilikud veluurmatid. Mattide kuju vastab täpselt auto jalaruumile ning tänu standardsetele kinnituspunktidele ja libisemisvastasele tagaküljele püsivad need korralikult oma kohal.

Pakiruumi matt

Naudi ümberpööratava mati kahepoolset kaitset – kvaliteetne veluur ühel pool ja vastupidav määrdumiskindel pind teisel pool. Nii oled valmis transportima kõike, mida elu endaga kaasa toob.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

2-aastane garantii varuosadele ja lisavarustusele
Loe lisaks

Hyundai margiteenindus
Tutvu lähemalt

Kasutusjuhendid
Vaata lähemalt