Close

Omadused

Ela, sõida, tööta, lõõgastu
Broneeri proovisõit

Uued tehnoloogiad – uued võimalused

IONIQ 5 on ehitatud Hyundai E-GMP-moodulplatvormile (Electric-Global Modular Platform). See spetsiaalne akutoitega elektrisõidukite platvorm pakub mitmeid eeliseid: kiiremat laadimist, suuremat sõiduulatust, ruumikamat salongi, paremat juhitavust ja ohutumat sõitu.

Akuploki asukoht telgede vahel tagab ideaalse raskusjaotuse auto esi- ja tagaosa vahel ning madala raskuskeskme, mis muudab sõiduki paremini juhitavaks.

Suutlikkus ja laadimine Ohutus Mugavus Ühenduvus

Suutlikkus ja laadimine

Elektrilise liikuvuse tulevik on siin

See futuristliku disaini ja sõidudünaamikaga CUV-mudel, mis on varustatud ülikiiret laadimist võimaldava 800 V akusüsteemiga, pakub tõeliselt kaasahaaravaid sõiduelamusi.

507 km / 710 km

Hyundai tipptasemel nutitehnoloogiaga pakub tagaveoline IONIQ 5 kuni 507 kilomeetrist sõiduulatust. Sõiduulatus ainult linnas sõites on kuni 710 km.

239 kW / 605 Nm

Nelikveoline kahe elektrimootoriga IONIQ 5 saavutab tippvõimsuseks 239 kW (325 hj) ja pöördemomendiks hämmastavad 605 Nm. Ka tagaveolise ühe elektrimootoriga mudeli võimsus on tervelt 168 kW (229 hj) ja pöördemoment 350 Nm.

Naudi hämmastavat kiirendust

IONIQ 5 pakub sportlikku kiirendust: nelikveoline mudel kiirendab 0-100 km/h vaid 5,1 sekundiga.

Multi-laadimissüsteem

400 V ja 800 V tehnoloogia annab sulle paindlikkuse kasutada ilma lisaseadmete või -adapteriteta teist tüüpi laadijat, kui üks laadija on hõivatud. Multi-laadimissüsteem on maailma esimene patenteeritud tehnoloogia, mis kasutab mootorit ja inverterit, et kasvatada 400 V pinge 800 voldini, et tagada stabiilsem laadimine.

Lae kodus või teel olles

Laadimisaeg kodus või avalikus laadimisjaamas (Type 2, 10,5 kW, 3-faasiline laadimine) on umbes 6 tundi ja 6 minutit (10–80%).
Laadimisaeg kiirlaadimisjaamas on umbes 60 minutit või isegi vähem, sõltuvalt laadija võimsusest.

Kodune laadimisseade ja Type 2 laadimiskaabel on saadaval lisavarustusena.

Lae kõike ja kõikjal

Tänu auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) tehnoloogiale saad laadida või varustada toitevooluga mis tahes elektriseadmeid võimsusega kuni 3,6 kW. Võid näiteks laadida kohvimasinat või kasvõi Teslat. See tehnoloogia koos Schuko adapteriga kuulub Hyundai IONIQ 5 põhivarustusse.

Ohutus

Tipptasemel turvavarustus ja juhiabisüsteemid

Hyundai IONIQ 5 on varustatud kõige uuemate turva- ja juhiabisüsteemidega. Ühtlasi on tegemist esimese Hyundaiga, mis kasutab 2. taseme autonoomse turvalisuse tehnoloogiaid.

2. taseme autonoomne sõitmine

Koos maanteesõidu abisüsteemiga HDA II on tegemist esimese Hyundaiga, millel on 2. taseme autonoomse sõitmise tehnoloogia, mis kontrollib sõidukiirust ja pikivahet ning aitab reavahetusel.

Uuendatud esiklaasinäidik

Uuendatud esiklaasinäidik juhib sind turvaliselt läbi maailma, kuvades otse vaatevälja virtuaalset teavet, nagu teejuhised või hoiatused.

Täisvaatemonitor

Kitsas parkimiskoht? Väike autopesula? Pole probleemi. Täisvaatemonitor annab sulle 360-kraadise ülevaate ümbrusest, et muuta manööverdamine kitsastes oludes lihtsamaks ja turvalisemaks.

Maksimaalsed 5 tärni Euro NCAPilt

IONIQ 5 sai Euroopa uute autode hindamisprogrammis ohutuse eest 5 tärni – kõrgeima hinde, mida on võimalik saada.

Loading
Arrow

Esikokkupõrke vältimissüsteem, mis tuvastab jalakäijaid ja jalgrattureid

Jälgides pidevalt radari ja kaameraga sõiduteed, pidurdab süsteem automaatselt, kui tuvastab ees oleva auto ootamatu pidurdumise või mõne teel oleva jalakäija või jalgratturi.

Arrow

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas oleva liikluse eest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.

Arrow

Parkimiskokkupõrke vältimise abisüsteem

See abisüsteem kasutab tagumisi ja külgmisi andureid, et tuvastada tagurdamisel takistusi, vajaduse korral hoiatades ja pidurdades, et vältida kokkupõrget.

Arrow

Kaugjuhitav parkimisabiline

IONIQ 5 suudab tagurdada parkimiskohale ja sealt ise välja sõita, kui vajutada nupule targal võtmepuldil.

Arrow

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Rohkem turvalisust, vähem stressi. Hoiab eesoleva sõidukiga eelnevalt kindlaksmääratud pikivahet, vähendades või suurendades vastavalt vajadusele automaatselt kiirust.

Arrow

Tark kiirusepiirangu hoiatussüsteem

See poolautonoomne juhiabisüsteem tuvastab liiklusmärke ja muudab auto sõidukiirust vastavalt märkidega kehtestatud piirkiirustele (kui on aktiveeritud).

Arrow

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik

See kasutab tipptasemel navigeerimissüsteemi, et olla valmis maanteel eelseisvateks kurvideks või sirgeteks, ning reguleerib kiirust, et sõitmine oleks ohutum.

Arrow

Tähelepanuhoiatuse süsteem

Kui süsteem tuvastab väsimuse või tähelepanu hajumise, kõlab sinu tähelepanu tõmbav häire ning ilmub sõnum, mis soovitab pausi teha.

Ohutu väljumise abi

See nutikas funktsioon tuvastab tagant lähenevaid sõidukeid ja lukustab ajutiselt tagauste lapselukud, nii et reisijad saavad väljuda alles siis, kui see on ohutu.

Kaugtulede automaatlülitus

Tuvastab vastutulevad ja samas sõidureas olevad sõidukid ning vahetab kaugtuled ümber lähituledeks. Kui sõidukeid enam ei tuvastata, aktiveerib süsteem taas automaatselt kaugtuled, tagades sulle parima nähtavuse.

Pimenurga jälgimismonitor

Vaadet tahapoole IONIQ 5 vasak- või parempoolsele küljele näed mugavalt digitaalse näidikuploki ekraanilt. Kaamerad hakkavad tööle, kui suunatuled sisse lülitatakse.

Mugavus

Mugavalt tööle ja koju

Oma paljude kõrgtehnoloogiliste mugavusfunktsioonidega, mis ei ole mitte üksnes unikaalsed, vaid ka nutikad ja ülimalt kasutajasõbralikud, annab IONIQ 5 igapäevasõidule uue tähenduse.

BOSE Premium Sound-helisüsteem

Kaheksa tippklassi kõlariga BOSE Premium Sound-helisüsteem, mis on häälestatud heli täiuslikuks taasesituseks, pakub kontserdiväärilisi muusikaelamusi.

Mitmes suunas elektriliselt reguleeritavad istmed

Esiistmete asendit saab reguleerida 8 suunas – ning ühe nupuvajutusega lõpuni taha kallutada, et teha üks kosutav uinak. Seljatoe kallutamisel madalaimasse asendisse ilmub istme serva alt välja sääretugi, et puhkeasend oleks veelgi mugavam. Lisaks on elektriliselt reguleeritavad ka tagaistmed.

Automaatne kahetsooniline kliimaseade

Juht ja tema kõrval istuv kaassõitja saavad reguleerida temperatuuri kummalgi salongipoolel eraldi. Selleks tuleb lihtsalt valida soovitud temperatuur ja süsteem hoolitseb kõige ülejäänu eest ise.

Elektriliselt avanev tagaluuk

Naudi lihtsat pagasi laadimist. Elektriline nutikas tagaluuk avaneb automaatselt, kui juht läheneb sõidukile ja tuvastatakse targa võtmepuldi lähedus.

Ühenduvus

Ühenduvus sellisena nagu soovid

Tipptasemel ühenduvusfunktsioonid nagu Bluelink®-i ühendatud autoteenused võimaldavad sul oma autot nutitelefoni teel juhtida. Navigatsioonisüsteemiga on kaasas tasuta kolmeaastane Hyundai Live-teenuste kasutamine.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Telefoni kiire juhtmevaba laadija asub keskkonsoolis, sisaldades ka jahutusfunktsiooni, et vältida nutitelefoni ülekuumenemist.

eCall parema turvalisuse jaoks

Kutsub automaatselt abi, kui satud õnnetusse ja turvapadjad avanevad. Või vajuta hädaolukorras abi saamiseks SOS-nuppu ükskõik millal, 365 päeval aastas.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Loe lisaks

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid