Close

Lisavarustus

Veokonksud ja lisavarustus elektriautole IONIQ 5.
Hyundai edasimüüjad

Praktilisemaks ja stiilsemaks lisavarustusega

Hyundai originaallisavarustusega saad muuta oma IONIQ 5 välimuse veel stiilsemaks ja kasutamise veel mugavamaks – täpselt nii, nagu sina soovid. Saadaval on mitmekülgne valik veokonkse, risttalasid, lisatulesid, iluliiste ja palju muud.

Vaata lisavarustuse tähtsaimaid elemente altpoolt või tutvu kogu valikuga brošüüri vahendusel.

Hyundai IONIQ 5 lisavarustuse brošüür

Pakiruumi matt

Alates aiatööriistadest kuni lemmikloomadeni – sinu pagas võib olla sageli märg või porine. Ent tänu pakiruumi matile näeb sinu auto veel kaua välja nagu uus. Kaitsev matt on saadaval ka kapoti all asuva eesmise pakiruumi jaoks.

Laadimiskaabel (Mode 3)

Mode 3-laadimiskaabli mõlemas otsas on Type 2-pistikud ning seda saab kasutada auto igapäevaseks laadimiseks avalike ja koduste laadijatega, mis on varustatud Type 2-pistikupesadega.

Veokonksud ja risttalad

IONIQ 5 jaoks on saadaval nii eemaldatav kui ka elektriliselt auto alt välja keeratav veokonks. Katusele paigaldatud risttaladele saab paigaldada erinevaid pagasi kinnituslahendusi ja katusekaste.

 

Rohkem valgust

IONIQ 5 salongi jaoks on lisavarustusena saadaval sinist või valget värvi jalaruumi LED-valgustus. Valikus on ka täiendav tagaluugi tuli, mis valgustab auto taga olevat ala, kui luuk on avatud.

Pakiruumi matid

Ruumika 527-liitrise pakiruumi saab teha veel praktilisemaks erinevate põrandamattide ja kaitsekatete abil.

Pakiruumi eraldusvõre

IONIQ 5 tagaistme seljatoe ja lae vahele saab paigaldada koeravõre, mis sobib sinna kui valatult. See kergesti paigaldatav võre hoiab lemmikloomad ja pagasi kindlalt pakiruumis, takistamata juhi vaadet auto taha.

Välispeeglite katted

Auto välimuse saab muuta isikupärasemaks erinevate iluliistudega ja näiteks küljepeeglitega, mille jaoks on valikus mustad või harjatud alumiiniumi värvi korpused.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

2-aastane garantii varuosadele ja lisavarustusele
Loe lisaks

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid