Close

Omadused

Toores jõud ja nutikad mugavused käsikäes
Broneeri proovisõit

Parem kontroll, rohkem mugavusi ja sidelahendusi

Esmaklassilise sooritusvõime ja nutitehnoloogia elegantne kombinatsioon – see sportlik täiselektriline keskmise suurusklassi CUV on täis nii juhi kui ka reisijate jaoks loodud uuendusi, mille eesmärgiks on parandada sõidukogemust, mugavust ja ühendusvõimalusi.

Laadimine Ühenduvus Mugavus Ohutus

Täisdigitaalne 12,3-tolline näidikuplokk

Kristallselge pildiga 12,3-tolline näidikuplokk näitab sõidukiirust, aku laetuse taset ja muud vajalikku teavet seal, kus seda kõige paremini näed: otse keskel, täpselt sinu ees.

12,3-tolline puutetundlik ekraan

Naudi lihtsat juurdepääsu kõikidele ühendusfunktsioonidele ja sportlikele N-seadistustele teabe- ja meelelahutussüsteemi 12,3-tollise puuteekraani kaudu. Puhta ja modernse ilmega ekraanil saad soovitud valiku teha vaid kerge sõrmepuudutusega.

Laadimine

Lae kogu oma varustust mugavalt oma autoga

IONIQ 5 N toetab säästvat elektromobiilset elustiili oma auto kui laadija (V2L) funktsiooniga, mis laseb kasutada või laadida mis tahes elektriseadmeid, nt elektrijalgrattaid, -tõukerattaid või matkavarustust – nii sõidu ajal kui ka koha peal.

Suurepärane laadimisvõimsus

IONIQ 5 N on varustatud uudse ülikiiret laadimist võimaldava 800 V akusüsteemiga, mida saab laadida ka 400 V pingega ning vahelduvvooluga.

Telefoni juhtmevaba laadimine

Keskkonsoolis asuval juhtmevabal telefoni kiirlaadijal on ohutust lisav jahutusfunktsioon, mis ei lase nutitelefonil laadimise ajal üle kuumeneda.

Sidelahendused

Ühendatud just nii, nagu sina tahad

Bluelink®-i ühendatud sõidukiteenused võimaldavad sul juhtida oma auto funktsioone otse enda nutitelefonist. Ja kõik tarkvarauuendused on nüüd kättesaadavad sulle sobival ajal ja kohas.

Pea oma autoga sidet telefoni teel

Bluelink hoiab sind nutitelefoni rakenduse või puuteekraani vahendusel oma autoga alati ühenduses – nii sõidu ajal kui ka enne või pärast sõitu. Kontrolli näiteks auto seisundit või kasuta muid teenuseid.

Kõik Bluelinki rakenduse ja teenuste kohta

Kasuta auto võtme asemel oma telefoni

Hyundai digivõti laseb sul auto uksed lukustada ja lukust avada oma nutitelefoniga. Seejärel võid selle taskusse pista, rooli taha istuda ja auto ühe nupuvajutusega käivitada.

Hyundai digivõti

BOSE Premium Sound-helisüsteem

Oma kaheksa tippklassi kõlariga, mis on häälestatud heli täiuslikuks taasesituseks, pakub see kontserdiväärilisi muusikaelamusi.

Mugavus

Võimas jõud on ühendatud nutikate mugavustega

See, et N tähistab keskendumist võimsusele ja suutlikkusele, ei tähenda, et sa ei võiks sõidu ajal täielikku mugavust nautida. Oma paljude nutikate mugavusfunktsioonidega on IONIQ 5 N tõepoolest suurepärane igapäeva sportauto.

Meeldivalt jahe või mõnusalt soe

Automaatne kahetsooniline kliimaseade võimaldab juhil ja ees istuval kaassõitjal reguleerida temperatuuri kummalgi salongipoolel eraldi. Tagaistujate jaoks on täiendavad ventilatsiooniavad olemas ka auto tagaosas. Tänu soojuspumbale saab kliimaseadet kasutada kõrgepingeakut tühjendamata.

Läbipaistev katus

Valikvarustusena pakutav mitteavatav klaasist panoraamkatus muudab õhkkonna autos veelgi helgemaks ja avaramaks. Ning piisab vaid nupuvajutusest, et elektriline päikesevari sulguks, kui soovid palavatel suvepäevadel kaitset kõrvetava päikese eest.

Iseavanev elektriline tagaluuk

Tagaluuk läheb ise lahti, kui auto on tuvastanud, et võti on 3 sekundit piisavalt lähedal olnud – see on eriti praktiline, kui tuled poest ja mõlemad käed on asju täis.

Ohutus

Igakülgne ohutus – iga päev ja igas olukorras

Hyundai IONIQ 5 N on varustatud tipptasemel edumeelsete turva- ja juhiabisüsteemiga, Hyundai Smart Sense, et tunneksid end alati kindlalt ja kaitstult.

Hea nähtavus parandab sõiduohutust

Täisvaatemonitor näitab sulle auto ümbruse 360-kraadist vaadet, muutes manööverdamise kitsastes kohtades lihtsamaks ja ohutumaks.

Loading
Arrow

2. taseme isejuhtimine

Oma kiirteesõidu abisüsteemiga HDA 2* annab IONIQ 5 N juhi käsutusse 2. taseme isejuhtimistehnoloogia, mis reguleerib automaatselt sõidukiirust ja pikivahet ning aitab juhti sõiduraja vahetamisel.

Arrow

Kaugjuhitav iseparkimissüsteem

IONIQ 5 N suudab end ise ära parkida mitmel eri viisil: teega paralleelselt, diagonaalselt või risti. Lisaks suudab auto ise parkimiskohale tagurdada ja sealt siis uuesti välja sõita. Sina seisad lihtsalt veidi eemal ja annad korraldusi kaugjuhtimise teel.

Arrow

Tagurdamisel tuvastatud takistusega kokkupõrke vältimissüsteem

Ideaalne abiline parkimismajades. Kui tagurduskaamera või tagumised ultraheliandurid tuvastavad auto taga mõne takistuse, ilmub ekraanile hoiatus ja süsteem rakendab vajadusel pidurid tööle.

Digitaalne tahavaatepeegel

Naudi täiuslikku nähtavust auto taha. Kui digitaalne tahavaatepeegel on sisse lülitatud, kasutab see spoilerisse paigaldatud kaamerat, et näidata peeglis reaalajas vaadet tavapärasest palju laiemale alale.

Esiklaasinäidik

Täiustatud esiklaasinäidik juhatab sind turvaliselt läbi maailma, näidates otse sinu vaateväljas virtuaalset teavet, nt sõidujuhiseid ja hoiatusi, ilma et peaksid pilku kordagi teelt ära keerama.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Võistlusrajafunktsioonid
Loe lähemalt sooritusvõime kohta

Suutlikkust parandav disain
Vaata lähemalt

IONIQ 5 rannas

Hyundai elektriautod
Tutvu lähemalt