Close

Lisavarustus

Rohkem stiili. Rohkem mugavust. Rohkem sind.
Hyundai edasimüüjad

Praktilisemaks ja stiilsemaks lisavarustusega

Hyundai originaallisavarustusega saad muuta oma IONIQ 5 N välimuse veel stiilsemaks ja kasutamise veel mugavamaks – täpselt nii, nagu sina soovid.

Laadimiskaabel (Mode 3)

Mode 3-laadimiskaabli mõlemas otsas on Type 2-pistikud ning seda saab kasutada auto igapäevaseks laadimiseks avalike ja koduste laadijatega, mis on varustatud Type 2-pistikupesadega.

Tekstiilist põrandamatid

Need kvaliteetsed punaste topeltõmblustega silmuskoes matid pakuvad kaitset põrandale ja stiilset täiendust sisekujundusele, hoolitsedes selle eest, et auto oleks seest puhas ja näeks alati välja nagu uus. Täpselt mõõtude järgi valmistatud matid sobivad jalaruumi kui valatult.

Tagaluugi iluliist

See läikivmust või harjatud roostevabast terasest liist on otstarbekas ja stiilne kaitseelement, mis täiendab hästi auto sportlikku ja elegantset disaini.

Rohkem valgust

IONIQ 5 N salongi jaoks on lisavarustusena saadaval sinist või valget värvi jalaruumi LED-valgustus. Valikus on ka täiendav tagaluugi tuli, mis valgustab auto taga olevat ala, kui luuk on avatud. Enam ei jää sa kunagi hätta, kui pead pimedas midagi olulist üles leidma. Ega astu kogemata kuhugi sisse, kui parajasti seda otsid.

Kummist matid

Kui sinu kaaslaseks on uus IONIQ 5 N, on lihtne elu täiel rinnal nautida. Kuid sageli tähendab see kokkupuudet pori, mudase vee või muude määrivate ainetega. Meie spetsiaalsed erikujundusega kummimatid pakuvad aastaringset kaitset ja sobivad ideaalselt kokku auto sisustusega. Valmistatud 90% ulatuses biopõhisest materjalist.

Ühenda elegantsus sportlikkusega

Auto välimuse saab muuta isikupärasemaks erinevate iluliistudega ja näiteks küljepeeglitega, mille jaoks on valikus mustad või harjatud alumiiniumviimistlusega korpused.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

2-aastane garantii varuosadele ja lisavarustusele
Vaata lähemalt

Hyundai margiteenindus
Tutvu lähemalt

Kasutusjuhendid
Vaata lähemalt