i30 WAGON N LINE ON KOHAL

Esmakordselt on dünaamiline autospordist inspireeritud N Line-varustus nüüd saadaval uuele i30 Wagonile. Kaunilt kujundatud ja teravama disainiga on see loodud pilke püüdma – ja mahuka mitmekülgsusega kohanema sinu vajadustega.

 

Sportlike seikluste jaoks

Uuenenud i30 N Line-varustus lisab i30 Wagonile nüüd julgema, võimsama ja energilisema ilme. Alumine keskmine esivõre domineerib esikaitseraua piirkonnas, et rõhutada Wagoni sportlikku hinge. Külgavadel on eraldiseisvad tiivad, mis parandavad aerodünaamilist jõudlust.

 

Laiad difuusorid koos kroomitud topeltotstega väljalaskesüsteemiga lasevad mõjuda sportlikkusel ja energilisusel. Uuel i30 Wagon N Line’il on uus 18-tolliste velgede disain, mis lisab põnevust, väljendades kiirust ka paigal seistes.

 

N Line’i embleem

Küljel saadab läikiv N Line‘i embleem sportliku signaali kõigile, kes mööda sõidavad.

Kerevärvi tagaspoiler

Aerodünaamiline tagaspoiler on elegantselt ühendatud lisapiduritulega.

 

Pulssi kiirendav elegants

i30 Wagoni vastupidavad N Line’i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. N Line on saadaval perforeeritud nahkkattega rooli ja roostevabast terasest pedaalidega. N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks ja veelgi enamaks autospordi tunde tekitamiseks.

 

 

Hyundai edasimüüjad