Close

Disain

Väljast eriline, seest kodune.
Küsi pakkumist

Efektsem ja julgem uus välimus

KONA Electricu elegantne väliskujundus, millest uue KONA mudelipere loomist alustati, ühendab kaunilt voolavad jooned puhta aerodünaamilise autonina ja sellel asetseva pikslitest koosneva katkematu valgusribaga. Hoolimata oma futuristlikust välimusest ei lase KONA Electric siiski hetkekski unustada, et tegu on ehtsa linnamaasturiga.

Siseruum Värvid

Pikslitest koosnev pikk horisontaalne valgusriba

Omanäolise esiosa puhtaid vorme täiendab ainulaadne üksikutest pikslitest koosnev horisontaalne valgustriip, mis kaardub elegantselt üle kogu autonina, muutes selle ilme dünaamilisemaks.

Dünaamilised kontuurjooned

KONA Electricu dünaamilist kujundust rõhutavad julgelt vormitud kerevärvi rattakoopa kaared, mille sisse on paigaldatud nii esi- kui ka tagatuled, andes autole jõulisema ilme. Teravad diagonaalsed parameetrilised vormid sulavad kaunilt ühte satiinpinnalise kroomliistuga.

Vali oma stiil

KONA Electric on varustatud 17-tolliste kahevärviliste (Carbon Gray) valuvelgedega. Mudeliversiooni Premium jaoks on valikvarustusena saadaval ka 19-tollised kahevärvilised (Glossy Black) valuveljed.

Vaata elu heledamat poolt

Esikaitserauda integreeritud erilise kujundusega projektoritüüpi LED-topeltesituled moodustavad koos üle terve kapoti ulatuva pika valgusribaga pilkupüüdva tunnusvalgustuse.

LED-tunnusvalgustus taga

Esiosa peegeldusena annab servast servani üle tagaosa ulatuv pikslitest valgusriba autole harmoonilise üldilme, eristades selle kordumatu LED-tunnusvalgustusega KONA Electricut eksimatult kõigist teistest

Aktiivõhuklapp

Esikaitserauda integreeritud aktiivõhuklapp rõhutab auto esiosa kõrgtehnoloogilist ilmet, parandades energiatõhusust, kui on suletud, ning jahutades vastavalt vajadusele autoosi, kui on avatud.

Erakordselt avar siseruum

Mugav ja stiilne

Võimalikult suure siseruumi loomiseks on KONA Electric kasvanud nii pikemaks kui ka laiemaks, et ka tagaistujail oleks rohkelt nii jala- kui ka õlaruumi. Ilma kesktunnelita ühetasane põrand lisab avarustunnet veelgi.

Paindlik hoiuruum sinu pagasile

Jäta tagaistme seljatugi püsti ja naudi paindlikkust, mida pakub 466-liitrine pakiruum – seda on tervelt 30% enam, kui oli eelkäijal.

Pakiruum ees

Meie disainerid andsid uue otstarbe ruumile, kus tavaliselt asub bensiinimootor, ja paigutasid kapoti alla 27-liitrise täiendava panipaiga.

Värvid

Sinu auto. Sinu värvid

Väljenda oma isikupära! Sõltuvalt mudelist ja varustustasemest, mis sulle kõige paremini sobib, saad laiast kerevärvide valikust välja valida ühe tooni autokere ja teise tooni katuse jaoks, et sinu uus KONA Electric näeks välja just selline, nagu sina tahad.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai Liising
Vaata lähemalt

Omadused
Loe lisa omaduste ja suutlikkuse kohta

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid