Close

Disain

Voolujooneliselt vormitud linaamaasturi stiil
Hyundai edasimüüjad

Hyundai KONA Electric viimane mudel on välja müüdud. Kõik seni tellitud autod tarnitakse sellegipoolest klientidele, ent uusi tellimusi pole ajutiselt võimalik esitada. Lisateabe saamiseks võta ühendust lähima Hyundai edasimüüjaga.

Kasutajasõbralik ja praktiline täiselektriline linnamaastur

KONA Electric on kompaktne SUV-mudel, mis sobib hästi igas suuruses peredele. Kuna auto sõiduaku on paigutatud ühetasaselt põhjakonstruktsiooni sisse, ei võta see ruumi salongi arvelt. Laadimispesa asub praktiliselt auto esiotsal – seega on laadima sõita väga mugav ja laadimiskaabel ei jää kunagi liiga lühikeseks.

Vali oma lemmik

Esiosa

Puhas voolujooneline esiosa on midagi sellist, mida teedel muidu ei näe. Ainulaadne kinnine esivõre loob elegantsed jooned, mis tagavad optimaalse aerodünaamika.

Külgilme

KONA Electricu ainulaadsele enesekindlale disainile on antud veelgi sujuvam atleetlik joon, säilitades siiski talle omase seiklusliku linnamaasturi elegantsi. Eksklusiivsed 17-tollised valuveljed Michelin Primacy rehvidega arvestavad optimaalse aerodünaamikaga, kombineerides selle osavalt ökonoomsuse ja stiiliga.

Tagaosa

Sama sujuv aerodünaamiline disain jätkub tagumise põrkeraua ja põhjakaitse juures, mida rõhutavad dünaamilised kitsad LED tagatuled.

Kõrgtehnoloogiline stiilne salong

Ruumikas ja mitmekülgne KONA Electric ei tee järeleandmisi ruumikuses, pakkudes sellist mahutavust, mida elektriautolt ei ootaks. Seega istu ja tunne end mugavalt – siin on piisavalt ruumi viiele täiskasvanule. Ent KONA muudab nii eriliseks ka keskendumine pisiasjadele. Avasta kvaliteetsete materjalide kaudu mugavuse ja esteetika uus tase.

Ühevärviline must

Musta värvi tekstiilist istmekatteid rõhutab tööstusest inspireeritud teraline viimistlus. Tekstiil-nahkistmetel on pilkupüüdev geomeetriline muster. Saadaval ka perforeeritud nahkpolster.

Kahetooniline hall

KONA Electric on saadaval kahte tooni halli salongiga koos tekstiil-nahkpolstri või täisnahast istmetega.

10,25-tolline digitaalne näidikupaneel

Parempoolne näidik kuvab nii elektrilise jõuülekandesüsteemi teavet, näiteks aku laetuse taset, kui ka energiatarbimist antud hetkel. Värvilahendus näidikul sõltub sellest, milline sõidurežiim on valitud. Valikus on Comfort, Eco või Sport. Eristuva välimuse jaoks on olemas ka täiendav Cube’i liidese disain.

Elektroonilised käiguvahetuslülitid ja seisupidur

Vali sõidu-, neutraal-, tagurpidikäigu ja parkimisasendi vahel, kasutades mugavalt paigutatud lüliteid keskkonsoolis. Samas asub ka elektrooniline seisupidur. Lisaks mugavusele ja kasutuslihtsusele tekitab see salongis juurde ka lisaruumi.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Omadused
Tutvu lähemalt

Lisavarustus
Vaata lähemalt

Hyundai elektriautod
Loe lisaks