Close

Disain

 Eeskujuks edukas ralliauto
Broneeri proovisõit

See mudel on ajutiselt läbi müüdud. Võta lisateabe saamiseks ühendust edasimüüjaga.

Läbinisti sportlik ja dünaamiline

Põhinedes Hyundai uuel esteetilise sportlikkuse disainikeelel, väljendab i20 N iga detailiga oma jõulist iseloomu. Aerodünaamilised jooned rõhutavad laiust ja olekut, tulede kuju annab autole agressiivse välimuse ja suur väljalasketoru sobib mootori võimsa heliga.

WRC-rallist inspireeritud katusespoiler

Hyundai WRC ralliautost inspireeritud stiilne katusespoiler hoiab i20 N stabiilsena ka väga suurtel kiirustel. Suur väljalasketoru näeb välja sama tõsine kui sealt kostuv heli.

18-tollised valuveljed Pirelli kvaliteetrehvidega

Sportlikkus on nähtav kuni 18-tolliste valuvelgedeni välja. Peen matthall viimistlus tõmbab instinktiivselt tähelepanu N-logoga pidurisadulatele.

Ruudulipumustriga radiaatorivõre

Esivõre on disainitud turbomootori õhu sissevõtuava suurendamiseks ja sellel on muster, mis on inspireeritud autospordis kasutatavast ruudulisest finišilipust.

Vali oma lemmik

i20 N on saadaval seitsmes värvitoonis ja soovi korral kahevärvilise Phantom Black Pearl katusega.

Valmistu ääretult lõbusaks sõitmiseks

Kinnita end sportlikule istmele ja aseta jalg valumetallist pedaalile: i20 N salongis tundub kõik justkui suure jõudlusega sõiduruumis.

Käepärane N-rool

Sina kontrollid olukorda N-rooliga, mis on kaetud hästi haaratava, väikeste aukudega nahkkattega ja millel asuvad käepärased juhtnupud. Võimalda juurdepääs oma lemmikfunktsioonidele spetsiaalse N-klahvi abil, mille saad seadistada vastavalt oma soovidele.

Toetavad sportistmed

Istu nagu proff spetsiaalsel integreeritud peatoe, nahkdetailide ja siniste õmblustega sportistmel. Istmed ainuüksi ei toeta pikkadel sõitudel, vaid neid saab külmadel päevadel ka soojendada.

6-käiguline manuaalkäigukast

6-käiguline manuaalkäigukast on spetsiaalselt kohandatud i20 N jaoks, et tulla toime kiiremate mootoripöörete ja suurema pöördemomendiga.

Sõiduandmete kuvamissüsteem

Jälgi oma sõiduoskust. See salvestab ja kuvab sinu sõiduandmeid, nagu näiteks teavet hobujõu, pöördemomendi ja turboülelaaduri lisavõimsuse kohta. Maksimaalse rallitunde saavutamiseks usalda ringiaja ja kiirenduse taimerit.

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk

Käiguvahetuste indikaator digitaalses näidikuplokis näitab, millal on aeg vahetada käiku, et saavutada optimaalne ralliautolik jõudlus.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Võimsad N-mudelid
Tutvu lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid