Close

Disain

Välimus, mis äratab tähelepanu
Broneeri proovisõit

Sportlikkus uuel kujul

Hoogne, eristuv ja meeliköitvalt sportlik – värskendatud kujunduse ja dünaamilise ilmega i20 paistab maanteel teiste seast kohe silma.

Siseruum Värvid

Sportlikum esivõre

Nii esikaitseraua kui ka radiaatorivõre kuju ja mustrit on muudetud ja täiustatud, et anda auto esiosale sportlike elementidega elegantne ilme. Värskenduskuuri läbinud mudeli tuledes on parema valgustuse tagamiseks nüüd kasutusel LED-tehnoloogia.

Madal katuseprofiil

Tagantvaates püüab pilke ümber kujundatud kaitseraud ja eristuv tagatulede disain.

Pikk teljevahe

Madal katuseprofiil ja pikk teljevahe vähendavad õhutakistust ja parandavad i20 aerodünaamikat, muutes auto paremini juhitavaks ja vähendades kütusekulu. Lisatud on ka uue disainiga 16- ja 17-tollised veljed.

Siseruum

Inimsõbralik tehnoloogia

Stiilne vorm ja praktiline sisu saavad kokku intelligentses interjööris, mis on kujundatud sinu ümber sinu vajaduste järgi. Uus mitmevärviline meeleoluvalgustus ja valik erinevaid viimistlusdetaile teevad siseruumi täiuslikuks, muutes selle sama pilkupüüdvaks, kui on i20 välisilme.

Lihtsalt kasutatav puuteekraan

i20 põhivarustusse kuulub 8-tolline puuteekraan. Valikvarustusena on saadaval ka suurem 10,25-tolline versioon koos 3D-navigatsioonisüsteemi ja täiendavate sidelahendustega.

10,25″ digitaalne näidikuplokk

Kristallselge pildiga 10,25-tolline digitaalne näidikuplokk näitab kogu vajalikku sõiduinfot seal, kus seda kõige paremini näed: otse keskel, täpselt sinu ees.

Nutitelefoni juhtmevaba laadimine

Naudi võimalusi, mida pakub juhtmevaba ühendus – nii oma nutitelefoni juhtmevaba laadimist kui ka selle sisu juhtmevaba peegeldamist auto 8-tollisel puuteekraanil.

 

Värvid

Sinu auto. Sinu värvid

Mitu lummavat värvitooni, mille seast saad valida oma lemmiku. Ja kui lisad veel läikivmusta katuse, on tulemus veelgi stiilsem.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai Liising
Tutvu lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid