i20 N LINE – JÕULINE DISAIN JA SPORTLIK ESTEETIKA

Täiesti uus i20 N Line äratab tähelepanu: jõudlusest inspireeritud salong ja jõulised välisdisaini täiendused esitavad üheskoos avalduse dünaamilisest sportlikkusest, ohustamata turvalisust või ökonoomsust.

 

Autorallist inspireeritud esiosa

Uhiuue i20 N Line’i esipõrkeraua disain sisaldab eksklusiivset halli iseloomulikku joont kaskaadina kitseneva esivõre alaosas.

 

Energiline tagaosa

Uhiuue i20 N Line‘i jõuline stiil ulatub üle külje tagaosani, kus langevad jooned sulanduvad väljalaskesüsteemi topelt-kroomotstega.

 

N Line’i embleem

Ikooniline N Line’i embleem, mis asetseb esivõre paremas servas, rõhutab veelgi mudeli jõulist välimust.

 

Stiilsed kahevärvilised veljed

17-tollised valuveljed on viimistletud kahevärviliseks, mis tekitab tunde sügavusest ja liikumisest.

 

Ilmekas ja eksimatult vaimustav

Naudi iseloomulikku autosporditunnet: uhiuue i20 N Line‘i puhtad jooned, metalldetailid ja eksklusiivsed punast värvi rõhutused püüavad pilku kõikjal salongis.

 

Iseloomulik N Line‘i käigukanginupp

N Line‘i 7-käigulisel topeltsiduriga automaatkäigukastil on spetsiaalselt kujundatud käigukanginupp, millel on punased kontrastõmblused ja sama tooni detailid.

 

Valumetallist pedaalid

Need pedaalid näevad välja dünaamilised ja pakuvad suuremat kindlust tänu libisemiskindlatele kummipadjakestele.

 

Parem reageerimiskiirus ja ökonoomsus

i20 N Line pakub rohkelt jõudu, ilma et see ohustaks ökonoomsust. Kolmesilindriline 998 cm3 Turbo DGI mootor on disainitud parema sõidukogemuse saamiseks, mis sobib N Line‘i iseloomuga. Oma 120 hj ja meie uue 48 V kerghübriid-tehnoloogiaga reageerib see tagasihoidlik mootor paremini ja pakub veelgi võimsamat väljalaskesüsteemi heli.

 

Hyundai edasimüüjad