Close

Omadused

Meeldiv kogemus juhile
Broneeri proovisõit

Kehtestades uusi standardeid

Oma tipptasemel nutitehnoloogia muljetavaldava valikuga kehtestab BAYON omas segmendis uusi standardeid.

Naudi sõitu autoga, mis on täis uusimaid sidelahendusi, klassi parimaid turvafunktsioone ja intelligentseid juhiabisüsteeme – ning on saadaval ka 48 V kerghübriidtehnoloogiaga.

Ühenduvus Ohutus Mugavus Jõudlus

Ühenduvus

Loo stiilselt ühendus tänu klassi juhtivatele funktsioonidele

Naudi tipptasemel nutitehnoloogiat koos kahe visuaalselt kombineeritud 10,25-tollise ekraani ja nende jagatud kuva funktsiooniga. Ning Hyundai Bluelinki ühendatud sõidukiteenustega saad juhtida oma auto funktsioone nutitelefoni kaudu.

Loe lähemalt Bluelink kohta

10,25- või 8-tolline puuteekraan

Ekraani suurus sõltub valitud varustustasemest. Saad ühendada oma nutitelefoni autoga ja kasutada kõiki Apple CarPlay või Android Auto pakutavaid võimalusi.

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk täiustab juhikoha kõrgtehnoloogilist välimust ning annab sulle säravselge ülevaate kogu olulisest sõidukiteabest.

Bluelink®-i ühendatud autoteenused

Juhi oma autot nutitelefoni kaudu. Bluelink®-i ühendatud autoteenused toovad sujuva ühenduvuse otse sinu autosse, pakkudes hulgaliselt funktsioone, mis muudavad sõitmise mugavamaks ja nauditavamaks.

Serveripõhine marsruudi koostamine

Live-teenuste reaalajas teave teavitab sind praegustest liiklus- ja ilmastikuolude muutustest ning kuvab lähimad tanklad või piirkonnas olevad huvitavad sihtkohad.

Kauglukustus

Rakenduse kaudu uste lukustamine / lukust avamine.

Minu sõidud

Kogu sõiduteave: kuupäev ja kellaaeg, läbitud vahemaa, keskmine ja maksimaalne kiirus jne.

Ohutus

Klassi parim turvavarustuse pakett koos Smart Sense’iga

BAYONil on sama turvaline ja tugev DNA nagu ülejäänud Hyundai linnamaasturite perekonnal – ning sellel on ka vastavad ohutusfunktsioonid. Veel üks viis, kuidas see oma segmendis silma paistab. Ning paljud neist omadustest sisalduvad juba standardvarustuses.

Loading
Arrow

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Hoiab sind sõiduraja keskel ja ohutumalt. Aktiveerituna hoiab see sõidukit kiirusel 0 kuni 180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

Arrow

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas oleva liikluse eest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.

Arrow

Intelligentne kiirushoidik

Rohkem turvalisust, vähem stressi. Hoiab eesoleva sõidukiga eelnevalt kindlaksmääratud pikivahet, vähendades või suurendades vastavalt vajadusele automaatselt kiirust.

Arrow

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem

Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, hoiatab süsteem juhti küljelt lähenevast sõidukist.

Arrow

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk ees liikuma hakkab.

FCA NSCC

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Skannides radari ja kaameraga eesolevat teed, hoiatab süsteem sind ning pidurdab seejärel automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele jääva jalakäija või jalgratturi.

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik

See funktsioon kasutab auto navigatsioonisüsteemi ja esiradari andmeid, et reguleerida kiirust kiirteel või maanteel sõites autonoomselt. Süsteem näeb ette saabuvaid kurve ja sirgeid teelõike ning reguleerib kiirust ohutuma sõitmise nimel, aeglustades enne kurvi ning kiirendades selle järel tagasi sinu seatud algsele kiirusele.

Mugavus

Värskendavalt ruumikas

BAYONi kompaktsed välismõõtmed, peresõbralik interjöör ja suurepärane nähtavus teevad auto juhtimise ja autos viibimise lihtsaks ja mugavaks.

Esmaklassiline Bose® helisüsteem

Saadaolev Bose Premiumi helisüsteem sisaldab kaheksat kvaliteetset kõlarit, sealhulgas bassikõlarit, ning pakub puhast, kaasahaaravat ja võimast muusikaesitust.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutiseadme juhtmevaba laadimise alus asub keskkonsoolis. Qi-toega nutitelefoni saab lihtsasti ja kiiresti laadida, ilma et peaks selleks juhet kasutama.

Suurepärane nähtavus ja mugavus

Kõrgemat istumisasendit naudid sa kindlasti – seal käib mugavus stiiliga käsikäes ning kvaliteetsest tekstiilist istmetele istumine ja neilt lahkumine on mõnus ja lihtne.

Jõudlus

Dünaamiline jõudlus kohtub suurepärase kütusesäästuga

BAYON pakub suurepärast kütusesäästu ning konkurentsivõimeliselt madalat CO2-heidet tänu oma uuendatud T-GDi-mootoritele – vähendatud suurusega ja otsesissepritsega turbomootorid tagavad optimaalse säästlikkuse ja sõidunaudingu.

Nutikas säästlikkus

Vali kahe mootori nelja variandi seast, mis pakuvad oma klassi parimate hulka kuuluvat madalat CO2-heidet – sest keskkonna eest hoolitsemine on meile sama tähtis kui sulle.

Kerghübriid

Säästa kütust ja vähenda heitmeid. BAYON on saadaval 48 V kerghübriidtehnoloogiaga, et toetada sisepõlemismootorit kiirendamisel täiendava jõumomendiga.

Sujuv käiguvahetus

Vali mitme sujuva käiguvahetusega käigukasti seast: 5- või 6-käiguline manuaalkäigukast, või 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (7DCT).

48 V kerghübriid – säästa kütust ja vähenda heitmeid

BAYONi 48 V kerghübriidsüsteem toetab sisepõlemismootorit kiirendamisel täiendava jõumomendiga, et säästa kütust ja vähendada heitmeid. Hyundai kerghübriidtehnoloogial on kompaktne 0,46 kWh 48-voldine liitiumioonaku ning uus kerghübriid-startergeneraator (kuni 10 kWh elektrilist võimsust).

Käivitus Kiirendamine Sõitmine Pidurdamine Start/Stop
Mugavuskäivitus

See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.

Kiirendamine

Kiirendamisel toetab startergeneraator mootorit 4–10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksem CO2-heide ja kütusekulu.

Ühtlase kiirusega sõitmine

Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas jõudeasendis või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.

Regeneratiivpidurdus

Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle startergeneraatori, mis omakorda toodab energiat 10–12 kW maksimaalse võimsusega. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.

Laiendatud start-stopp

See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, umbes kiirusel 30 km/h. Aeglustamisel kiirusele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Loe lisaks

Hyundai hübriidautod
Vaata lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid